Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה טיפשית למרכיבי משקפיים.

aa123
שימו לב! השרשור הזה בן 5001 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים,

למי שמרכיב משקפיים ויצא לו להיות בלונה פארק במתקנים מרובי כוחות G (לא מי יודע מה רציניים, בכל זאת יש לנו הונדה סיוויק עם VTEC במשפחה :lol:): האם המשקפיים נפלו לכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או שאתה קושר אותם לצוואר עם חוט כמו איזה אבו-אל-חאפר,

או שאתה מוריד אותן ומפקיד בידי בן-משפחה שמפחד לעלות על המתקן.

אני לא מספיק טיפש כדי לנסות לבדוק האם משקפיים עם מספר שבע וצילינדר אללה ירחמו מחזיקים או לא בג'י גבוה...

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט תניח אותם ליד המפעיל של המתקן. כשתרד ממנו קח אותם.

או שתחזיק אותם ביד החופשית שלך

(אין מתקן בעולם שמכריח טותך להחזיק בשתי ידיים, על מנת לאבטח את שלומך.)

וכן, אני מרכחב משקפיים וכן, כך בדיוק עשיתי, ביורופארק שבגרמניה.

סוזוקי ג'ימני - רכב שחונה כמו מאזדה 2, נוסע כמו דיפנדר בשטח, כמו גולף 1600 בכביש והעלות שלו כמו היא כמו של אופניים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעולם לא היתה לי בעייה שהמשקפיים עפו גם במצבים הרבה יותר קיצוניים מלונה פארק. עשיתי אפילו באנג'י איתם (שכחתי להוריד) והם נשארו על הפרצוף.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט תניח אותם ליד המפעיל של המתקן. כשתרד ממנו קח אותם.

אני מקווה שאתה לא כזה תמים :).

כפי שנאמר כמה תגובות מעל, תמיד יהיה מישהו שיישאר מאחור - תשאיר את זוג המשקפיים אצלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקווה שאתה לא כזה תמים :).

כפי שנאמר כמה תגובות מעל, תמיד יהיה מישהו שיישאר מאחור - תשאיר את זוג המשקפיים אצלו.

קטע שאתה כותב את זה.

כשאתה עולה למתקן ומשתמש בו (ברכבת הרים למשל), אלה שמחכים לתורם, מחכים לתורם ב"איזור הבטוח".

אין מצב שבשעת פעולת הרכבת, אדם יכנס למתחם עצמו, וייקח לך את המשקפיים.

תחשוב על זה איש: מה אדם יעשה עם משקפי הראייה שלך, שמותאמים במיוחד לעיניים שלך?

אם היה מדובר, על משקפי שמש ב- 1800 שקל, נכון, אתה צודק, אבל ככה? משקפי ראייה?

סוזוקי ג'ימני - רכב שחונה כמו מאזדה 2, נוסע כמו דיפנדר בשטח, כמו גולף 1600 בכביש והעלות שלו כמו היא כמו של אופניים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חסרים זוגות של משקפי ראייה ששווים עובר את ה-1000 ש"ח.

אני שוב שואל:

יש לך משקיים שמותאמות לך אישית, לאחר סבדיקת ראייה שעברתף והמשקפיים מתאימות רק לך.

למה שמישהו ייקח לך אותם? מה יעשה בהם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים גונבים ה-כ-ל

רוצה הוכחה ?

הנה.

יש לי שרשרת 12" מחוסמת שעולה 350 שקל לקשירה של האופנוע, אני גר בבית קרקע, ותמיד הייתי (דגש על הייתי) משאיר את השרשרת עם המנעול שלה מקופלים בפינה איפה שאני שם את האופנוע (זה לא מקום שנראה לעין, ואני גם גר בתוך פסאז' שמי שעובר שם זה רק מי שגר שם) - בכל מקרה, גנבו לי את המנעול :shock:

כן .. לא את השרשרת שאיתה עוד אפשר לעשות משהו - אלא את המנעול .. וכן, בלי מפתח, רק את המנעול ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או שתחזיק אותם ביד החופשית שלך

(אין מתקן בעולם שמכריח טותך להחזיק בשתי ידיים, על מנת לאבטח את שלומך.)

וכן, אני מרכחב משקפיים וכן, כך בדיוק עשיתי, ביורופארק שבגרמניה.

ידידי, בגיל 13 עליתי על רכבת ההרים הראשונה בחיי בארה"ב. עשיתי בדיוק מה שאמרת.

אתה יכול רק לנחש מה הייתה הצורה של המשקפיים בתום הנסיעה :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה - אי אפשר לעלות בלי משקפיים כי מקבלים סחרחורת, לא רואים כלום. (מצד שני זה לא שאני כזה עיוור, ואולי זה לא כזה נורא).

ואין מי שנשאר למטה - אני הולך רק עם החברה :) [וואו, סופר לנד בגיל 25, מאוחר משהו :lol:. אבל כבר עשר שנים לא הייתי בלונה פארק וגם היא לא. אז מה אם אנחנו לא ילדים? :) תיכף תגידו גם שאסור לאכול שמבלולו וסוכריות גומי-יין בגיל 25 :wink:]

בקיצור - מה עושים? כמו בפורום ייעוץ ברכישה - רק מאנשים בעלי ניסיון :-)

שי - אתה בטוח שהמשקפיים לא עפו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי משקפי שמש של רודי פרוג'קט שבנויים לפעילות ספורטיבית ומותאמים לפרצוף שלי כך שאין מצב שהם יזוזו בכלל.

גם במשקפי הראייה שלי (הזוג היותר קרבי) הלכתי כמה פעמים לאופטומטריסט כדי להגיע לאיזון המושלם שלא ילחצו אבל גם ישבו כאילו דבוקים לפרצוף.

בזוג היותר דק ואלגנטי באמת לא הייתי אפילו חושב על זה.

אם היה מדובר, על משקפי שמש ב- 1800 שקל, נכון, אתה צודק, אבל ככה? משקפי ראייה?

ואם מישהוא יחמוד את המסגרת שעולה לא פחות? ומה עם עדשות שעולות כל אחת ככה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שי - אתה בטוח שהמשקפיים לא עפו?

רק אחרי שירדתי שמתי לב שלא הורדתי אותם.

משקפיים סבירות לא עפות כל כך בקלות (בהנחה כמובן שלא מדובר בעדשות של חכם חנוכה).

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...