Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריח נוראי ברכב-איך נפטרים ממנו?

Japanese Engine
שימו לב! השרשור הזה בן 5013 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכם חברי הפורום היקרים!

איך עבר החג? או לצורך העניין, ארוחת החג?

בו נתחיל מזה שנספר על התוצאות של ארוחת החג הטעימה שאמא בישלה לנו.

אין דבר שאחיה של אימי הדודים היקרים שלי אוהבים יותר מהדגים של אמא שלי, לכן המשימה ביום רביעי בבוקר נפלה עליי ללכת ולקנות תריסר דגים בחנות מסוימת ששם אנחנו רוכשים דגים כל שבת, אז כמו ילד טוב קמתי והלכתי ורכשתי תריסר דגים הכל טוב ויפה וכמובן שזה אף פעם לא הסוף ואמא התקשרה בידיוק שכבר התנעתי תאוטו.

והדגים באוטו בחום הזה של אשדוד עם הלחות והיא נזכרה שהיא צריכה גם ירקות וכו' וכו' וכו', אז שוב כמו ילד טוב כיביתי את הרכב השארתי את הדגים על רצפת המושב האחורי (החלטה הכי גרועה שעשיתי בחיים שלי) ויצאתי לקנות את שאר הדברים שאמא ביקשה, קניתי וחזרתי הביתה אמא שמחה, כולם שמחים, נישנשתי פיתה עם שניצל וחצילים והלכתי לישון.

בערב הגיע הארוחה הדודים הגיעו אכלנו שבענו וגם אמרנו תודה, וכרגיל כמו כל ערב נכנסתי להתקלח התארגנתי לצאת וכעבור רבע שעה הייתי באוטו, אני די בטוח שכמעט חטפתי שיתוק מוחי שפתחתי את דלק האוטו הריח היה כל כך מגעיל ומצחין שחשבתי בטעות שנכנסתי לתוך פח האשפה השכונתי שגם הוא לא מסריח כל כך.

מה אני יגיד לכם ב11 בלילה הורדתי דלי עם סבון והתחלתי לשפשף את השטיחים ברכב, פתחתי את הסאנרוף וכל החלונות,ריססתי את הרכב בשלל ריחנים והשארתי אותו עומד פתוח קרוב ל3 שעות וגם בנסיעה וזה לא עזר לריח, היום לפני שעתיים יצאתי לסיבוב והריח היה אפילו יותר גרוע עד שבדקתי שלא החליק איזה דג מהשקית אל מתחת למושבים או משהו ואין פשוט כלום.

אז לסיכום האשכול הארוך מאוד הזה, האם יש למישהו המלצה לחומר שיכול לעזור לי, שטיפה לא עזרה, ריחנים למינהם כשלו כשלון חרוץ אל מול הדגים האלה, אני פשוט לא יודע מה לעשות ואני כבר לא יכול לשבת באוטו ועזבו את זה שחברה שלי כמעט הקיאה אתמול.

תודה מראש חברה ואשמח לעזרה.

Mercedes Benz CLA 200 8)

The best or nothing

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשטוף שוב עם מים וסבון את רצפת הרכב, השטיחים והריפוד ולעבור מטלית על כל דבר ש"ספג" את הריח.

ובסוף להניח ברכב מבשמים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקנה ספריי ריח לרכב (בקבוקונים קטנים כאלה ורסס את זה על כל האוטו עד שתיחנק, אחרי זה תן לרכב להתאוורר, זה אמור לשפר את המצב, אגב - חומר לניקוי שטיחים וריפודים - ניסית?

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5013 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...