Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניסיון רע עם סנטרל פארק פ"ת [כ"ע]

marinapalsh
שימו לב! השרשור הזה בן 4755 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני חודשיים רכשתי רכב בסוכנות "סנטרל-קאר פ"ת" עוד דבר שלא מובן לי למה הם אומרים שהם רשת ואם אתה שואל אותם איפה הסניפים הנוספים אז כולם "בשיפוץ":roll: הזמנתי את הרכב לפני חודשיים בתחילת החופש של הילדים כדי שאוכל להפתיע אותם עם רכב חדש, הנציג התחייב שאקבל את הרכב במיידי "ממש עיניין של יום יומיים" רק בתנאי שעביר את מלוא סכום הרכב (125000ש"ח) לחשבון הבנק שלהם, בדיעבד מסתבר שהכסף שהועבר הלך על "קרן הצבי" לאחר שהתעללו בי במרוצת טלפונים נמרצת נאלצתי להגיע למקום שוב ושוב אך לצערי הם כל הזמן דחו אותי להנהלת חשבונות, אחרי שכל הסימני שאלה עלו באוויר בעלי החל לבדוק בצורה יסודית את החברה אשר שמה כלל לא נושא את שם ההזמנה שקיבלתי?????? מה קורה פה???

נאלצנו לפנות לעו"ד שלנו בכדי למצוא פיתרון...

אם יש למישהוא פתרון או אפשרות לעזור נשמח לקבל תגובה

בתודה מראש , מרינה פ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה המצב תפני לכלבוטק או אמנון לוי.

לכלבוטק ניתן לפנות בטלפון/פקס *5090

שומר מסך עם אמנון לוי טלמסר 0579994444

או במייל [email protected]

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק עכשיו קראתי את התיאור שהם שמו על אחד מהרכבים שלהם באתר יד2:

"סנטרל קאר רשת מכירת רכבים בפריסה ארצית, הרשת קיימת מעל 10 שנים עם מוניטין רחב וידע מקצועי,

סנטרל קאר מציגה תוכנית מימון מהפכנית ובילעדית.

בסניף פ"ת מבחר רחב של רכבים חדשים עם 0 ק"מ באספקה מיידית מהיבואן."

:roll:

בפאביה המגבים אפילו לא צריכים לעבוד, הם לא מנגבים את הטיפות אלא מפחידים אותן
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני תמיד חושב שכדאי לערב כמה שפחות גורמים ברכישת רכב חדש. אם כבר חדש ובסכום כזה תמיד עדיף לרכוש ישירות מהיבואן.

אבל זה כבר מאוחר יותר. כדאי להיעזר בעורך דין שמתמחה בדיני צרכנות. מאחל לכם המון הצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המקרה שלך לצערי הוא לא הראשון המלצתי למרות שתשמע לא כלכך טוב היא ומנסיון כשמעורבים הגורמים שדיברת עליהם רק הם הצליחו לסדר את העניין בניהם אי לכך ובהתאם לזאת חבר או מקורב מהברנז'ה הזו יפתור את הבעיה במהירות וביעילות יותר מגורמי האכיפה שהומלצו ושוב לצערי אבל זה נכון אגב אם אני לא טועה כתובתם היא רחוב בן גאליס פ'ת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגידו את זה לאליקו מרדיו לב המדינה 91FM שכל הזמן מפרסם אותם ...:? :?

תפנו לכלבוטק או אמנון לוי הם מתים על סיפורים כאלה.

"זול וזוגלובק - שניהם מתחילים בזין, ובשניהם תקבל נקניקיה"

חיפושיות 73-74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר בהודעה ראשונה של פותח השרשור. אף אחד לא שואל את עצמו האם זה אותנטי?

עוד מגיב שמוצא לנכון בהודעה הראשונה שלו אי פעם בפורום לרדת על בית העסק. נשמע לי מסריח כל הסיפור.

אם תריץ חיפוש של 5 דקות ברשת לגבי החברה הזאת, תגלה את העמוד הזה:

http://www.takdin.co.il/searchg/סנטרל%20קאר.html

זאת רשימת התביעות נגדם (כנראה לא מלאה), לחלק גדול מהדיונים בבית המשפט הם אפילו לא הועילו להגיע.

נ.ב. - יש לי קצת יותר משתי הודעות בפורום.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

היי מרינה ראיתי את מה שרשמת גם לי לפניי 4 חודשים קרא אותו סיפור רקבסכום של 200 אלף ועד היום זה בהליך משפטי אשמח אם תצרי עימי קשר לדון בנושא הזה 0508662678 המנהל שמה זה אלכס ובטח אם עילי סגרת תעסקה היינו מתקשרים והם היו אומרים כבר נחזור אליך ולא היו חוזרים..אנחנו באותה סירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 9 חודשים מאוחר יותר...

מסתבר שאת לא לבד יש מאות כמוך גם אני בינהם

יש משרד עורכי דין בתל אביב שמרכז את הטיפול בנפגעי סנטרל פארק.

גם אני פניתי אליו טל: 03-9411915 פקס:035480007

[email protected]

אני מאחל לנו לראות את הרכבים או את הכסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4755 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...