Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הארד דיסק בן 5 מת -איך ניתן להוציא את החומר שבתוכו?

~shay~
שימו לב! השרשור הזה בן 4994 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלחתי הזמנת שירות לשתי החברות נראה מה הם מציעים .

תודה לכולם.

"זול וזוגלובק - שניהם מתחילים בזין, ובשניהם תקבל נקניקיה"

חיפושיות 73-74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כניראה שהחיים של הכונן ניגמרו, אורך חיים ממוצע של הרד דיסק 5 שנים.

שטויות במיץ.

יש לי כוננים שהPOWER ON TIME שלהם (כלומר הזמן שהם היו דלוקים , לא הזמן חיים סה"כ שלהם) עובר את ה3 שנים ואין איתם שום בעיות - למעשה האחריות של רוב הכוננים של WD אפילו הביתיים - היא ל5 שנים.

מה שכן זו דוגמא למה אם זה כונן לטווח ארוך כדאי להשקיע בסידרה עמידה שמיועדת לאורך חיים ארוך (כמו הBLACK לדוגמא)

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמ'ע 8) אצלי במחשב מותקן HD תוצרת WD בעל נפח של 160GB מסוג SATA שנרכש לפני כ-8 שנים ועדיין הוא עובד בצורה תקינה וללא שום סקטורים דפוקים.

גם הדיסק הנוסף בעל נפח של 320GB של WD עובד 3 שנים ללא הפסקה.

המחשב אצלי דולק 365 יימים בשנה ויוצא להפסקות קצרות בלילה למצב סטנד ביי לפעמים כאשר ה-EMULE לא מחובר.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח בחשבון שעלות שחזור מלא במעבדה תעלה אלפי שקלים, לא מאות (פלוס עלות דיסק חדש שאליו מעתיקים את המידע).

בדרך כלל הם יבקשו התחייבות ל-200-300 שח לצורך ביצוע אבחון ואז יתנו הצעת מחיר וצפי לאחוז שחזור אפשרי.

אתה יכול לצרף לחיפושים גם את צ'יפ בנס ציונה. הם משחזרים גם דיסקים שבורים פיזית. רק שזה עולה...

לא מזמן היתה פה תקלה דומה - שנפתרה ע"י ... החלפת הכבל מלוח אם לדיסקים (פה מחוברים שניים כאלו על הכבל).

לי יש נסיון לא טוב עם WD ואני נמנע משימוש בהם. אורך החיים קצר לטעמי. אז יש להמון אנשים כי זה מה שדוחפים בחנויות.

נסה לחפש באתר של WD - זכור לי שיש שם תוכנת הצלה. אולי תעזר? אשרי המאמין.

א-ב-ל ! זכור את מה שארז כתב לך בחוכמה רבה: אם אתה רוצה לשחזר כמה שיותר - המנע מכל שימוש בדיסק.

ההקפאה לא עוזרת, ממילא לצורך העתקה של 160 ג'יגה אתה צריך הרבה זמן, יותר משעה. וגם היא תפתור רק מקרה נקודתי. פלטות אי אפשר להחליף לבד ואל תנסה. צריך חדר נקי, כיוון למרחק מיקרונים, לא משהו שעושים בחצר.

יש תוכנות שחזור יעודיות. אם אין כשל מכני - הן יקראו גם מה שנמחק וגם דיסק שפורמט.

תוכנות כאלו רצות המון זמן (3-5 ימים לכמות שלך) ומצליחות באחוזים גבוהים מאוד.

אגב, רק גריסה של קבצים (יש חיית תוכנה כזו) תמנע שחזור.

ילה גבר בא נראה! מר +1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי להמנע ממה שקרה לפותח השרשור האם ניתן להעביר חומר מההארד דיסק ממחשב שולחני רגיל למחשב נייד -הכוונה רק למסמכים ותמונות כגיבוי ? (לא לתוכנות)

מתגעגע... לאוטוביאנקי Y10 שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה מחר מה הצעת התיקון של החברות אלו..

לזה שמעלי אני קניתי דיסק חיצוני של טרה בייט אבל גיביתי רק פעם אחת -כי חשבתי לי זה לא יקרה טעות חמורה שעולה לי ביוקר.

אם הסכום יעלה על 1000 שקל אני כנראה יצטרך להשלים עם המוות של הארדיסק כי המידע הוא יותר משפחתי לא עסק או משהו ששווה אלפי שקלים.

חיפושיות 73-74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלפי שקלים זה סכום שמגיעים אליו רק במקרים של נזק פיזי משמעותי שמצריך שחזור מסובך מאוד.

אין שום סיבה שתקלה שהיא כנראה ברמה של הספקת כח / LOGIC BOARD או מקסימום קורא / פלטה תגיע למחירים האלו.

מה גם ש2 המעבדות הנ"ל שנתתי (חוץ מזה שביחד עושות בערך 90 ומשהו אחוז מעבודות השחזורים בארץ + עבודות בעולם) עובדות לפי הצלחה ובדיקה אצלהן לרוב עולה פחות מ200 ש"ח.

לגבי צ'יף - הם חברה בת (או למעשה הוטמעה כבר) במיטסי.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי קרה מקרה דומה, היה לי הרד דיסק ששכב בקופסה במשך שנה, הוצאתי אותו פעם אחת כדי לחבר למחשב אחר, הכל היה בסדר, ניתקתי והחזרתי לקופסה, שם הוא שכב עוד שנה.

לאחר מכן שוב הוצאתי אותו כדי לחבר והפעם המחשב לא זיהה כלום.

הבאתי אותו למעבדה, שילמתי 100 ש"ח בדיקה, והם אמרו לי שנשרף לו הלוח של החשמל והחיבורים (הירוק) וראשי הקריאה התעקמו.

עלות שחזור מידע - 5500 ש"ח.

אז אני אחכה עד שאני אהיה עשיר :)

כדאי לנסות את הקטע של המקפיא?

There is no fate but what we make for ourselves

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד תמיד תמיד עדיף לצרוב לדיסקים (CD או DVD) כל מידע חשוב.

גם מונע טראומות כמו זו שמתוארת פה, וגם מפנה מקום בהארד דיסק.

לדברים באמת חשובים רצוי גם לצרוב סט נוסף ולשמור Off-Site, כלומר לא באותו מבנה. (למקרה שריפה, פריצה, פגיעת מטאור, טיל איראני וכו')

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על העזרה היום הגיע שליח ולקח את הארד דיסק למיטסי עלות הבדיקה היא 100 שקל והם יתנו לי הצעת מחיר לתיקון\ שיחזור.

חיפושיות 73-74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי דיסק 60גיגה של סיגייט,שקניתי לפני 10שניים (מאי 2000 בערך).

עדיין עובד כמו גדול במחשב כלשהו בגן בראש העין (אחרי שעבר 3ידיים,אצלי 6שנים,אצל אחותי 3וחצי,ואז אצל אחות של בעלה,שתרם את המחשב עם הדיסק לגן) - מה תגיד? :)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד תמיד תמיד עדיף לצרוב לדיסקים (CD או DVD) כל מידע חשוב.

גם מונע טראומות כמו זו שמתוארת פה, וגם מפנה מקום בהארד דיסק.

גם דיסקים הם לא מדיה אמינה במיוחד, אלא אם אתה מגבה מחדש כל תקופה מסויימת

בנוסף, אם אתה מגבה נפחים גדולים אז אפילו DVD לא נוח, שלא נדבר על CD.

היום כשאתה יכול לקנות הארד דיסק חיצוני בנפח טרהבייט בכ-350 ש"ח, חבל בכלל להתעסק עם דיסקים לדעתי.

מחפש פיאט פנדה 4X4 דור ראשון (שנות השמונים)

כל היודע דבר או אף חצי דבר על אחת, אנא צור קשר בה"פ, תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקשרו היום הם רוצים 1000 שקל והבעיה היא מכאנית הדיסק לא נפגע.

חיפושיות 73-74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...