Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נסיעת חוויה - סובארו DL

LiranAr
שימו לב! השרשור הזה בן 7362 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ואללה, DL עם מנוע אימפרזה שהביאה בראש לפורשה! יש כבוד!

אני מכיר אחד, לקח ברנדה ברזיל - ותאמינו או לא, שם לה מנוע של פורד LN9000, עם גיר ארוך של אקונוליין וטורבו של צוללת דיזל רוסית. לא זוכר בדיוק את הפרטים, אבל האוטו היה מעבורת חלל! כולו מלא שעונים! היה לו שעון גדישה, שעון אגזוז לחץ, שעון קוקיה, שעון מהירות קמשפטים ולמעלה היו לו שעונים של כל השעות בערי בירה מרכזיות בעולם, כמו בחדר חדשות. היה לו השעה בחדרה, בניו יורק, באולאן-בטור ובירוואן. האוטו היה נוסע חבל על הזמן שלכם.

יותר מפעם אחת הוא לקח ברייסים את סשה עם הלאדה סמארה עם המנוע של זיל 151 וחיזוקי שלדה עם ברגים קודחים. רייסים על אלפי דולרים רצו שם. פעם אחת הם עשו רייס מהתחנת רכבת לארובות והלאדה לקחה אותו באיזה שלוש מכוניות עד 270 קמ"ש אבל גמרה במנתק בהילוך רביעי (לזיל יש 4 הילוכים ועוד 4 חצאי הילוכים) אז הגיר הארוך של האקונוליין הביא את האסקורט לסגור במעל 340 קמ"ש והוא לקח אותו בסוף באיזה חמישים שישים מכוניות (שזה בערך חמישים פיאט דונה או שישים פיאט אונו במגבלות אמצעי המדידה).

חבל על הזמן איזו סצנת מרוצים יש בחלומות הלילה. חבל על הזמן.

הרגת אותי עכשיו :lol::lol::lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 64
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ואללה, DL עם מנוע אימפרזה שהביאה בראש לפורשה! יש כבוד!

אני מכיר אחד, לקח ברנדה ברזיל - ותאמינו או לא, שם לה מנוע של פורד LN9000, עם גיר ארוך של אקונוליין וטורבו של צוללת דיזל רוסית. לא זוכר בדיוק את הפרטים, אבל האוטו היה מעבורת חלל! כולו מלא שעונים! היה לו שעון גדישה, שעון אגזוז לחץ, שעון קוקיה, שעון מהירות קמשפטים ולמעלה היו לו שעונים של כל השעות בערי בירה מרכזיות בעולם, כמו בחדר חדשות. היה לו השעה בחדרה, בניו יורק, באולאן-בטור ובירוואן. האוטו היה נוסע חבל על הזמן שלכם.

יותר מפעם אחת הוא לקח ברייסים את סשה עם הלאדה סמארה עם המנוע של זיל 151 וחיזוקי שלדה עם ברגים קודחים. רייסים על אלפי דולרים רצו שם. פעם אחת הם עשו רייס מהתחנת רכבת לארובות והלאדה לקחה אותו באיזה שלוש מכוניות עד 270 קמ"ש אבל גמרה במנתק בהילוך רביעי (לזיל יש 4 הילוכים ועוד 4 חצאי הילוכים) אז הגיר הארוך של האקונוליין הביא את האסקורט לסגור במעל 340 קמ"ש והוא לקח אותו בסוף באיזה חמישים שישים מכוניות (שזה בערך חמישים פיאט דונה או שישים פיאט אונו במגבלות אמצעי המדידה).

חבל על הזמן איזו סצנת מרוצים יש בחלומות הלילה. חבל על הזמן.

הרגת אותי עכשיו :lol::lol::lol:

וואיי וואיי מלך אני לא מפסיק להשפך מצחוק... :lol::biglaugh::hihi::roflmao::shock3::loco:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5-6 שנים היינו ב-98-99,

לקחת מנוע של אימפרזה 99, יקר ומיותר, במיוחד בשביל DL :shock:

אני לא מאמין שכבר אז האימפרזות הושבתו בקצב,

בטח שלא בקצב של "הבה נקנה את המנוע הכ"כ זול ונשים ב-The God===>D EL===>D.L,

אותו רכב, כאמור, היה ידוע כרכב האלים.

הכינוי האמיתי שלי צונזר :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7362 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...