Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאני מדליק את האוטו/מערכת שומעים רק את הסאב

necular
שימו לב! השרשור הזה בן 5136 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי קומפוננט מקדימה של אינפיניטי מאחורה יש לי קומפוננט של מורל מגבר של BOSS ומונובלוק לסאב(לא זכור לי החברה)

וסאב של קיקר

השאלה שלי היא כזו שאני מדליק את האוטו ושם שיר מסויים שומעים רק את הסאב בדקתי מאחורה לראות אם הנורה האדומה דולקת והיא לא כלומר אין PROTCTIN ואז ניסיתי לראות אם יש בעיות בחיבורים ואין בעיות בחיבורים....המגבר פועל הנורה הירוקה פועלת...מה דעתכם יכולה להיות הבעיה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך שני מגברים ברכב? אחד מחובר ל4 רמקולים. ועוד מונובלוק לסאב נכון?

יופי.

נתק את הסאב מהמונובלוק, וחבר אותו בגישור לשני ערוצים של המגבר (אם הם בגישור כמובן),

אם הסאב פועל, הבעיה היא לא במגבר, אלא ברמקולים. אם הסאב לא פועל, כנראה שהמגבר

נדפק/נהרס/נשרף וכאלה. נסה להביא רמקולים אחרים מחבר או מהבית ולחבר אותם למגבר 4 ערוצים.

נסה לראות מה מקור הבעיה.

עוד אפשרות היא להחליף בין הRCA שמגיע מהמערכת.

אם יש לך שתי יציאות למגברים בHU- נסה להחליף ביניהם, יכול להיות שיציאה אחת נשרפה.

אם לא, יכול להיות שהכבל נשרף או לא תקין.

נסה לפסול אפשרויות על ידי החלפת הRCA ממקור אחד לשני, ומיציאה אחת לשניה.

ככה תדע איזה חלק לא תקין.

בהצלחה.

רותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך שני מגברים ברכב? אחד מחובר ל4 רמקולים. ועוד מונובלוק לסאב נכון?

יופי.

נתק את הסאב מהמונובלוק, וחבר אותו בגישור לשני ערוצים של המגבר (אם הם בגישור כמובן),

אם הסאב פועל, הבעיה היא לא במגבר, אלא ברמקולים. אם הסאב לא פועל, כנראה שהמגבר

נדפק/נהרס/נשרף וכאלה. נסה להביא רמקולים אחרים מחבר או מהבית ולחבר אותם למגבר 4 ערוצים.

נסה לראות מה מקור הבעיה.

עוד אפשרות היא להחליף בין הRCA שמגיע מהמערכת.

אם יש לך שתי יציאות למגברים בHU- נסה להחליף ביניהם, יכול להיות שיציאה אחת נשרפה.

אם לא, יכול להיות שהכבל נשרף או לא תקין.

נסה לפסול אפשרויות על ידי החלפת הRCA ממקור אחד לשני, ומיציאה אחת לשניה.

ככה תדע איזה חלק לא תקין.

בהצלחה.

רותם.

לפני שזה קרה באמת הרחתי ריח של שרוף כאילו נשרף איזה פיוז או או איזה כבל נשרף האם יכול להיות שעקב זה שהרחתי ריח של כבל שרוף אז הכבל שמחבר בין המערכת למגבר נשרף?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול מאוד להיות.

תעבוד בשיטה שהצעתי. נתק וחבר מחדש הכל.

תצליב את החיבורים בין המגברים, הRCA והחוטי רמקולים.

תראה מה עובד איפה, וכך תוכל לפסול אפשרויות ולדעת בבירור מה תקין, מה שרוף וכן הלאה.

יום טוב

רותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5136 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...