Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מהי המלצתכם לג'יפ 7 מקומות בתקציב של כ-125K

magic
שימו לב! השרשור הזה בן 5123 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

אני מעוניין לרכוש ג'יפ ראשון אשר ייועד בראש ובראשונה לרכב ראשון במשפחה בת 6 נפשות, אך גם מצד שני למעט טיולי שטח.

מהם המלצותיכם עם דגש על שנתונים כמה שיותר מתקדמים.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז כך.

אתה יכול לרכוש את המיצובישי אאוטלנדר [2 מקומות אחוריים קטנים לילדים]. שנת 2008~

את הסוזוקי גראנד ויטארה שנת 2008~

יונדאי סנטה פה ~2007

טוב שם טוב משמן טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבין השלושה הייתי ממליץ לך על הסוזוקי, לא ארחיב במילים

כנס ללינק הבאה, בנוסף ישנו סרטון שכולל את כל דגמי הרכבים שאתה מחפש

http://www.motocar.co.il/test/923.aspx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זיכרוני אינו מטעה איתו בסוזוקי יש רק חמישה מקומות ולא שבעה כמו שביקש פותח השרשור.

שיעורי פיסיקה גרעינית באוף טופיק.

את הריתוך יש לבצע כך שהאלקטרודה תמוקם מחוץ למאיץ באופן שיהיה קו ראייה ישיר להיקף הפנימי של הדוד, אחרת המיסוך של המאיץ יפגע אנושות באפקט ההגנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פתוח ליד 2?

אם כן נאלד קרוזר ארוך שנת 2005-2004

זה שאתה נושם... זה לא אומר שאתה חי...8)

:twisted:Alfa Romeo Mito 1.4T 155HPS:twisted:

Comp:Moral Tempo Sub:Hertz ES250 Amp:Sundown Sax50.4

:twisted:Alfa Romeo Spider 2.0 1988 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וולוו xc90 2004 רכב הכביש שטח הטוב ביותר שיש ל-7 נוסעים, יכנס בתקציב. מינוס אחזקה יקרה. פלוס פינוק לא נורמאלי, רמת בטיחות גבוהה ומצויין בשטח.

מיצובישי פאג'רו 2006\2007 מעולה בשטח, אמין ,אחזקה סבירה.

סוזוקי xl7 2006 מתחת לתקציב אבל אמין ,נח לנסיעה בכביש, מצויין בשטח, אחזקה סבירה. קצת שותה דלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתם אשכרה ממליצים על מכוניות בלי קשר למחירון הא?

איזה פאגרו 2007 עולה 125

איזה אאוטלנדר 2008 עולה 125

תעשו לי טובה תבררו טוב לפני שאתם סתם מטעים אנשים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, לנדקרוזר ב125 הוא יכול למצוא אולי 2003 וגם זה בנס לא נורמלי.

גראנד ויטרה 2008 היא 5 מקומות מ2009 היא 7 מקומות, 2009 הוא לא יצליח לקנות היא עולה בערך 150 שזה מעל לתקציב.

אאוטלנדר בתקציב שלו זה 2007 בערך ואני לא יודע כמה מקומות יש.

הסנטפה בכלל לא קשור לדמיון במחירים שצוינו, כי אם אני זוכר נכון חדש עולה 220 בערך.

טוסון זה סתם בלוע של דלק ועדיף כבר לקנות צ'ירוקי

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב שהוא עם מתלים נפרדים עדינים בדומה לפרטיות, מבחינתי הוא לא רכב שטח.

כמו יונדאי סנטפה, ואאוטלנדר, וגם הפג'ארו עם גחון מאוד נמוך שמזכיר רכב ספורט ופחות רכב שטח.

אני יכול להמליץ לבחור פה על הלנד-רובר דיסקוברי, שהוא רכב שטח אמיתי שנכנס לתקציב שלך בכיף

ועוד מותיר לך כסף לתוספות ושיפורים (כננת, בולמים, וכדומה). את המחירון שלו מצאתי לך בקישור

פה: http://pricelist.yad2.co.il/search.php?Type=13&Gear=-1&ManufacturID=32&Engine=0&CarModel=6524&SubModelID=-1&Year=2002

הייתרון פה על הרכבים האחרים שהוצעו לך זה שיש לו מנוע מאוד אמין (אם מטפלים בו נכון), יש לו טראנספר

חזק וסרנים חיים. והייתרון שלו על הג'יפונים שיש לך בו הילוך כוח לעליות קשות. הרכב מאוד עביר! מאוד נוח!

וגם 7 מושבים שהזוג האחורי יכול להתקפל לך לטובת ציוד. מרווח גחון טוב לשטח ולא נמוך כמו הטוסון.

החיסרון שלו זה החלקים היקרים. אבל עד שהולך חלק לנהג סביר לוקח הרבה זמן. והיה לי דיסקברי 94 בנזין ידני.

זה רכב שטח שאני יכול להגדיר אותו כרכב שטח "אמיתי" בגלל הסרנים החיים שלו מלפנים ומאחור.

המלצה שלי. אם החלטת ללכת על לנדרובר דיסקברי. תעשה לו נעילות דפנציאל שמאוד יעזרו לך בנסיעת שטח.

sex. drive. and rock&roll-Old America never die

אני לא סובל מאי שפיות....אני נהנה ממנה!

Viva La Chevrolet - The Heartbeat Of America

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנד רובר רכב מאד אמין ?! נו באמת.

תריץ חיפוש ב JEEPLOG או בשאר אתרי רכבי השטח ותווך לעלויות אחזקה של הרכב הזה. בלאי עצום ! נכון טיפול נכון מטפל בחלק מהתקלות אבל לא יכול להעלים שחיקה גבוהה של חלקי הרכב שאינה קשורה לטיפול, שלא ישלו אותך בדיבורי סרק שעיקרם להצדיק קנייה גרועה.

לנד קרוזר בתקציב - אין מצב, שכח מזה. אלה אם תיפול על מציאה מתחת למחירון או רכב שעבר קריעה.

בעל השרשור, חשוב שתציין מה ההגדרה של "טיולי שטח", האם מדובר בדרכי עפר או שטח ברמה גבוהה יותר. אם כן חפש פאג'רו שניכנס בתקציב. אפשר גם למצוא טאראקן ממודל מתקדם 2004 במחיר זול מאד 70-80K ולהשאר עם עודף + כסף ליישור קוו. ניתן גם לחשוב על הטויוטה פראדו היותר ישן שנמכר עד מודל 2003 ולהשאר עם עודף. עוד רעיון לא רע ודווקא מפנק. סאנגיונג רקסטון, גם הוא ממודל מתקדם במחיר ממש טוב.

נשמח לשמוע על הדרישה שלך לגבי תצרוכת דלק שנדע אם לכלול גם מנועי בנזין גדולים.

dreams dreams dreams do not come true

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד רכב שיכול להוות אופציה טובה הוא שברולט קאפטיבה ממודל 2007 שנמכר בערך ב 135K , כאן תצתרך לבצע קפיצה קטנה בתקציב אבל לדעתי משתלמת. אין לרכב הזה ביצועי שטח אבל דרכי עפר הוא צולח.

בנוגע למחיר רכבים כאלה לא הולכים במחירון אבל גם לא הרבה מתחת, קצת יכולת דיבור ואפשר להביא את המוכר לסגת לכיוון התקציב שלך בכיף.

dreams dreams dreams do not come true

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5123 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...