Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם כדאי לרכוש דייהטסו סיריון שנת 2001/2??

gali galgali
שימו לב! השרשור הזה בן 5124 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

לצערי התקציב שלי לרכישת רכב עומד על כ-30,000 ש"ח.

אני מתלבטת איזה רכב לרכוש, כי אני מחפשת רכב קומפקטי, אמין וחסכוני מבחינת צריכת הדלק.

המליצו על על דייהטסו סיריון, אני יודעת שזה רכב טוב אך לצערי, בתקציב שלי ניתן לרכוש את הרכב הזה שנת 2001ץ

האם עדיין שווה לרכוש אותו בשנה זו? בלי לבזבז יותר מדי כסף על טיפולי בלאי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית ממליץ לך ללכת כבר על טויטה יאריס משנתון דומה . היא מאוד אמינה , איכותית , יפה , זריזה . היא יושבת על פלטפורמה כמו בסיריון , רק שהיא נהנית מהתנהגות מהנה ועדיפה . זו מכונית שמורכבת באירופה עבור הטעם האירופי , והיא בטיחותית יותר מפיז'ו 206 או רנו קליאו מאותו שנתון . בקיצר , מציאה של ממש .

בהצלחה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הטויוטה - לצערי, טויוטה יאריס מאוד יקרה עבורי אפילו בשנתון זה, לפי המחירון, יאריס שנת 2000 או 2001 עולה כ-43,000 ש"ח. זה הרבה מעבר לתקציב שלי העומד על כ-30,000. הלוואי ויכולתי לרכוש את הרכב הזה. אין לי טעם ללכת כמה שנים אחורה כי אז הרכב יהיה ממש ישן עם בלאי גבוה.

לגבי התגבוה על הפג'ו - אני לא מעוניינת לרכוש רכב צרפתי כלל. קיבלתי תגובות מאנשים שמכירים את הרכבים האלו ושזה ממה לא כדאי הן מבחינת התיקונים היקרים שלהם ועלויות החלפים במידת הצורך.

האם יש לכם רעיונות נוספים לרכבים בתקציב שלי?

רוצה שהרכב יהיה קומפקטי, זול מבחינת טיפולים / חלפים וכמובן חשוב מאוד חסכוני בצריכת הדלק.

אנא תעדכנו אותי בהקדם . תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיאט פנדה 2005 נכנסת בתקציב.

כמו כן לאחרונה מכרו פיאט פנדה אוטומטיות שנת 2007, בחברת קל אוטו. המחיר היה בסביבות 38K. אני מניח שאפשר לקחת מימון על חלק מהסכום ולהחזיר הלוואה חודשית. זה עדיף מלשלם כסף נוסף על תיקוני בלאי מרגיזים מדי חודש שמקבלים ברכב ישן משנת 2001.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי גלי.

יש ברשותי דייהטסו YRV ,והיה לי בעברי 6 שנים דייהטסו שרייד.

אני מכיר את המכוניות יותר ממה שהכותבים הקודמים לי כתבו-מנסיון.

דבר ראשון-אסור לקנות סיריון עם מנוע 1000-המנוע הקטן בניגוד למנוע ה1300

רגיש ,לא אמין במיוחד וכבר ב120-140Kק"מ מחזיר את נשמתו לבוראו.

לכן אם את קונה אז רק סיריון 1300.

דבר שני-סיריון או YRV 1300 מכוניות אמינות בצורה יוצאת דופן.

האמינות של המכוניות הקטנות כמו פונטו או 206 או רנו קליאו או אפילו פולו לא מתקרבת לאכות של הדייהטסו.

נכון-אולי הפיאט מהירה יותר או הפז'ו נוחה יותר-באמינות אין כמו דייהטסו.

ועכשיו לעניננו -לדעתי ומתוך נסיון של שנה-קחי סיריון אבל עדיף YRV

הYRV מרווח מאוד מבפנים-ממש מכונית משפחתית גדולה.

הגובה שלו בשילוב מושבים מתקפלים יוצר שטח הטענה ענק.

הטיפולים בYRV ובסיריון זולים להפליא: אין טיימינג או המסנן דלק לכל החיים.

צריכת הדלק 14 ק"מ לליטר משולב!!

עיצוב(על טעם וריח)מקורי ויפה (בפנים הרכב ממש מיוחד)

בקיצור YRV וגם סיריון אופציה מוצלחת -אבל עם מנוע 1300 בלבד!

אם את רוצה לשאול שאלות את מוזמנת בפרטי.

מצורף קישור לYRV-חיפוש וכתבה.

http://www.yad2.co.il/Cars/Car.php?ImgOnly=0&AreaID=&ModelID=13&SubModelID=93&FromYear=&UntilYear=&Auto=&fromPrice=&untilPrice=&Info=&SubSubModelID=0&OwnerID=&fromKM=&KM=&fromEngineVal=&untilEngineVal=&EngineTypeID=&fromHand=&Hand=

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-500688,00.html

תקראי את התגובות לכתבה ותביני על מה אני מדבר-בהצלחה!!!

סוזוקי SX4 2008

דייהטסו סיריון2008

דייהטסו YRV-נמסר לביתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5124 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...