Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נשפך עראק באוטו, מה עושים?

שימו לב! השרשור הזה בן 5152 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם נשפך עראק אז לא עושים דטיילינג - זה משקה זול מידי. מי יודע אם העראק מקורי או מזוייף ממזקקה ביתית.

רק אם נשפך משקה ממש יקר, ז"א שהבעלים כ"כ עשיר שהוא יכל לשפוך בקבוק של 3-4 אלף שקל על הכיסא - הוא יילך לדיטיילינג.

:-D

במחשבה שניה מה יקרה אם יעצור אותה שוטר וירחרח בתוך הרכב.... - לך תספר ש" נשפך" ולא עשית חינגה באוטו, או שהיא תתמסטל מהריח ואז זה בכלל סיפור... בבדיקת שכרות היא שיכורה+ריח עראק באוטו+סיפור שהמשקה נשפך=מעצר מיידי ושלילה

למחרת בעיתון תהיה כתבה:

נהגת נתפסה נוהגת בשכרות, בבדיקה היה לה פי2 יותר אלכוהול מהמותר , לנהגת היה סיפור מקורי - היא לא שתתה אלא התמסטלה מהריח של העראק שנשפח...:-o

והשרשור הזה זה האליבי שלה......:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. היא טוענת? חכה תראה מה השוטר יטען.

ב. מקרה קלאסי של נשים שאסור לך לצאת איתן, "נשים ששותות ערק". :)

מניסיון דומה עם וודקה, שטיפה רגילה ואיוורור עושה פלאים.

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היא שותה ערק, מעשנת נובלס (תכל'ס כל דבר עם פילטר חום תופס) ולובשת חולצות גזורות (עם או בלי חזיה) - לשלוח אלי, יש לי פטיש לקיבוצניקיות.

אם כל הדרכים מובילות לרומא, הדרך שלי מובילה אל הים

ר. פרסקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את האמת קרעת אותי מצחוק.

עוד אתה מציין שזה ערק עלית.

אז אם אתה רוצה להתמסטל כנס לאוטו ,סגור הדלתות

ושאף מלוא ראותייך:wink:.

אז ברצינות-אוורר את הרכב בשמש,השתמש במטהר אויר קבוע

כמו קופסת שימורים ,שים עץ ריח ,

ועל הדשבורד רסס חומר לניקוי הדש עם ריח.

אם כל זה לא יעזור ונראה שכן פנה למומחה שציינו.

לחיים!

סוזוקי SX4 2008

דייהטסו סיריון2008

דייהטסו YRV-נמסר לביתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היא שותה ערק, מעשנת נובלס (תכל'ס כל דבר עם פילטר חום תופס) ולובשת חולצות גזורות (עם או בלי חזיה) - לשלוח אלי, יש לי פטיש לקיבוצניקיות.

+1 :-D

טוב שם טוב משמן טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5152 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...