Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שליטה מרחוק על RR - CARPC

שימו לב! השרשור הזה בן 5173 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אפרופו - הפלייליסטים עובדים נהדר - זו הקלה מאוד מורגשת בזמן נהיגה, כמעט ואין יותר התעסקות וזה עוד לפני שהשלטים הגיעו.

בעקרון יש לי גם מחשב דמה בעבודה וגם הנוטבוק שלי מכיל את אותו מבנה תיקיות של המוזיקה - היות וגם עליו יש לי RR אני מכין בו גם רשימות ואני רק צריך לערוך בעזרת נוטבוק ולעשות REPLACE של כונן C עם כונן D - זה רץ בשניה ואין בעיה, שומרים את הקובץ, מעתיקים למחשב ברכב ונגמר הסיפור.

את הפלייליסט אפרופו - פותחים דווקא בעזרת הLIBRARY כאילו וזו היתה תיקייה לכל דבר.

עכשיו נשאר רק לחכות שהשלטים יגיעו... ולחכות... ולחכות... :?

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • תגובות 73
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עדכון קטן.

הPOWERMATE הגיע והוא עונה לי על הדברים שהם הכי קריטיים מבחינתי בשליטה על הRR

הורדתי את התוכנה המעודכנת שלהם והיא עובדת נהדר והיא עמידה לחלוטין להייברניישן כמו שזה נראה.

כיווני אותו כך שסיבוב ימינה וסיבוב שמאלה יעשו פעולה של UP\DOWN ודווקא סיבוב ימינה בחרתי שיוריד את הסמן למטה - זה הרבה יותר אינטואיטיבי כשעוברים ככה בתוך רשימות שירים.

לחיצה קצרה עושה פעולה של SELECT ע"י שידור האות S לתוך המחשב - בRR הגדרתי שהערך ASCII של האות S יתן פעולת SELECT

מה שמיוחד בפעולת הSELECT שהיא מתפקדת גם כPLAY וגם כPAUSE במידה ונמצאים מחוץ לחלון דפדוף בתיקייות ככה שאני יכול לעצור את ניגון המוזיקה תוך כדי נהיגה ותוך כדי שימוש בGPS ע"י לחיצה קצרה על הכפתור.

לחיצה וסיבוב ימינה או שמאלה עושה פעולה של הגברת או הנמכת הsystem volume וזה עובד נהדר.

לחיצה ארוכה על הכפתור עושה פעולה של BROWSE באופן דומה למה שהסברתי על הSELECT - פעולת הBROWSE בעצם משמשת אותי לכניסה ויציאה מתיקייה בזמן שאני מחפש מה להשמיע.

לכל הפעולות האלו כיוונתי רגישות שתתאים לי וככה אין מצב שאני לא יכול לשלוט בנוחות על הפעולות הקריטיות האלו.

את כל זה עשיתי על הנוטבוק בבית וכרגע אני מתלבט עם להטמיע כבר עכשיו ברכב או לא כי:

א. עוד 2K קילומטר טיפול גדול במוסך לרכב - קצת מחשיד אותי לשלוח רכב עם כזה דבר בולט לטיפול ואחרי הטיפול הזה הרכב בעצם כבר יסע עד ההחזרה שלו לחברת הליסינג.

אז אולי זה היה רעיון טוב יותר להמתין קצת עד הטיפול.

ב. אני עדיין מחכה לשלט האוניברסלי שצריך להגיע כבר כל יום - אז אולי אני אחבר את כל הפתרון לרכב במכה אחת.

סה"כ - זה נראה נהדר ומרגיש ככה.

עוד קצת המתנה...

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי כבר קניתי אז למה לא :-P

מה גם שהפאוור מייט נותן לך אפשרות אחת שהיא מאוד נוחה ופיזית שלא דורשת סוללות והשלט נותן לך עוד אפשרויות

אולי אני אחלק את זה בין השניים אולי יהיו כפילויות ואולי באמת יהיה רק השלט ברכב הנוכחי והפאוור מייט יצטף לרכב הבא כמשהו שגורם לרכב להראות הרבה הרבה יותר מתוחכם.

אם תביט ברכבים כמו מרצדסים אאודי ובמוו אתה תראה שיש להם מערכות מולטימדיה שנשלטות ע"י כפתור מאוד דומה... זה ממש יפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השלט הגיע והוא מאאאגניב

יש לי משהו לעשות עם עצמי בימים הקרובים :)

אעדכן עם תמונות כשיהיה מוכן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Yeah I think they are but let me make sure

I will answer it later on today

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכונים

לקחתי את השלט הביתי - הוצאתי ממנו 10 פעולות שלא מתנגשות לי עם אף פעולה כמו כיבוי של המחשב למשל :-P והעתקתי אותן לכפתורים בשלט הגה - לקח לי בדיוק 5 דקות.

הגדרתי מחדש את קובץ הKEYTBL.INI כך שיכיל רק את הפעולות הללו.

לקחתי את העינית וחיברתי אותה לנוטבוק איפה שאני מריץ כפיל של הRR של המחשב שיש לי ברכב ו...

הכל עובד פצצה!

לגבי השלט - הכפתורים שלו אכן קליקיים.

חיובי - הוא קטן ונוח ויפה.

שלילי - העובדה שיש לו רק עינית אחת ולא שתיים באמת הופכת את המיקום של העינית לקריטי.

ירדתי למטה לרכב והרכבתי את העינית על סלוט USB פנוי שיש לי במושב האחורי ותליתי אותה מעל הראש

באעסה - העינית של השלט הגה מכוונת כלפי מטה ואין תקשורת בינו לבין העינית!!!

ברגע שפירקתי את השלט מהתושבת וכיוונתי אותו לכוון העינית - עובד פצצה!

אז... כרגע קצת תמונות ומחר אני מתקין את העינית באזור שנמצא מאחורי גלגל ההגה - דברים שצריך לעשות:

לחבר USB HUB בתא הכפפות - יש מוכן, מחכה לכך.

להעביר את הדונגל רדיו לUSB HUB ביחד עם החיבור של העינית.

לקבע את העינית במיקום שהיא תקלוט בו את השלט.

:-P

DSC_0479.JPG

DSC_0480.JPG

photo.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכיף, אדגר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או קיי

אז אחרי שירדתי היום למטה למצוא מיקום טוב לעינית של השלט - מצאתי מיקום ממש טוב מבלי שאני אהיה זקוק למקם את העינית ממש מתחת לגלגל ההגה ולהתחיל למתוח חוטים.

כמו שאפשר לראות - מיקמתי את העינית מצד ימין להגה, בעצם מצד ימין לקונסולה המרכזית - ממש מתחת לתושבת של הדיבורית.

אני הדבקתי בתחתית של העינית דבק דו צדדי ולחצתי את העינית מתחת לצמה של הדיבורית שהיא יושבת בלחץ די חזק ככה שהעינית לא תוכל להשתחרר לעולם היות והיא תפוסה בלחץ ע"י הצמה של הדיבורית ועוד היא תפוסה בלחץ על דבק דו צדדי של 3M שיכול להחזיק עד 3 KG משקל על חתיכה של ס"מ :-D

בואו נאמר את זה ככה - אם תהיה תאונה ברכב חס וחלילה, העינית סביר להניח תהיה הדבר היחידי שישאר במקומו :?

מעבר לכך השינוי שהייתי צריך לעשות זה:

1. לפרק את החיבור בין הדונגל רדיו לכבל USB ולחבר במקום USB HUB.

2. לחבר את הדונגל רדיו לUSB HUB ולהדביק את התושבת שהדונגל יושב עליה לUSB HUB - זה בגלל בעיית מגע שיש לי בדונגל רדיו שהוא חייב להשאר מכופף - אז קיבעתי אותו לפס אלומיניום טיפה מכופף ככה שהשקע USB שהוא יתחבר אליו יהיה מוטה בזווית - זה עובד נהדר.

3. לחבר את הUSB HUB לכבל USB שהולך עד למחשב.

4. לחבר את העינית של השלט לUSB HUB.

על הדרך גם דיגמתי קצת את הרכב והחזרתי את הצלון של השמשה האחורית - מה ששיפר לי בצורה משמעותית את היכולת לראות את המסך באור יום.

בנוסף - הועלה קצב הרענון (ריפרש רייט) ל72 הרץ ועכשיו המסך כמעט יציב לחלוטין ואין לי תופעות של רזולוציה מוזרה בכיבוי והדלקה של המחשב\רכב.

על הדרך גם חיברתי את הכבל של המיקרומקלדת לUSB HUB ואני יכול עכשיו להטעין אותה מהתא כפפות - או לנתק אותה ולחבר USBKEY אחר.

היציאה הרביעית בHUB חסומה עם איזולירבנד היות והייתי צריך להצמיד את הUSB HUB לפס אלומיניום בשביל לתת את הזווית הזו לדונגל רדיו... סליחה, תקיע רדיו :-D

עובד נהדר - פשוט פיגוז של דבר, החיים עם הCARPC מעולם לא היו נוחים יותר :-P

והנה קצת תמונות

glove.jpg

r-sens.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5173 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...