Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עלוני פירסום של דגמי עבר שונים, לרווחת חברי הפורום. באדיבות Derish ו-Buki

CHEVROLET
שימו לב! השרשור הזה בן 3056 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 269
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

שלום לחברים,

בעקבות חופשת הפסח(א), היה לי זמן לעשות קצת סדר בספרות הטכנית ולגבש רשימה של היצרנים שמיוצגים בארכיון.

ואלה שמות:

• אודי
  • אופל
  • דייהו
  • דייהטסו
  • הונדה
  • וולוו
  • טויוטה
  • יגואר
  • יונדאי
  • מאזדה
  • מיצובישי
  • ניסאן
  • סאאב
  • סובארו
  • סוזוקי
  • סיאט
  • סיטרואן
  • סקודה
  • פולאריס
  • פולקסוואגן
  • פורד
  • פז'ו
  • פיאט
  • קיה
  • קרייזלר
  • רנו
  • שברולט
  • GMC
  • כלים דו"ג של "מטרו" - סאן יאנג, ימאהה, קוואסאקי וכו'

אם אתם מעוניינים בדגמים כלשהם של יצרנים אלה (בעיקר משנות ה-90), אתם מוזמנים לשאול פה ואני אבדוק אם יש לי קטלוג רלוונטי.

חג שמח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש, סיוויק 92-95.

תודה רבה מראש. :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אפשר של סובארו גראנד לאונה 93-4 (בצורה של אימפרזה)

בבקשה.

עריכה - ראיתי, שהמערכת הקטינה את הקבצים, והמלל יצא לא קירא. מצטער.

Grand Leone1.jpg

Grand Leone2.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר של קסנטיה X1? (מודל 93-97)

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי של קסנטיה, אבל יש לי עלון כללי של כל הדגמים של סיטרואן לשנת 97, קובץ שוקל איזה 2 מגה. יש לי את המייל שלך, אני בהמשך היום אשלח לך אותו למייל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי של קסנטיה, אבל יש לי עלון כללי של כל הדגמים של סיטרואן לשנת 97, קובץ שוקל איזה 2 מגה. יש לי את המייל שלך, אני בהמשך היום אשלח לך אותו למייל.

תודה.

יכול לסרוק ספר טיפולים של דייהו נובירה משנת 2000 (אפילו ממולא עד שנת 2004), למי שרוצה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש משהו של סיטרואן ואפשר להעלות לכאן אודה לכם מאוד.

כדי לא לפתוח שירשור חדש, אתעלק על הנ"ל ויבקש, למי שיש ויכול להעלות או לשלוח במייל, בשנת 90 כמדומני בוצע מבחן דרכים ב'אוטו' בין פיג'ו 605 לבין האחות הלא זהה סיטרואן XM. אם למישהו יש מבחן זה אודה לו מאוד אם יוכל לשלוח לי אותו.

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני העלתי לכאן קטלוג של סיטרואן AX, כל הדגמים לשנת הדגם 1989, סרוק באיכות גבוהה. חפש אותו בשירשור זה, כמה עמודים אחורה.

לגבי המבחן של פיז'ו 605 מול XM - זה היה לדעתי בגיליון אוטו במרץ או פברואר 1990. אבל לא לגמרי סגור על זה, ויתכן שבאמצע שנות ה 90 נערך מבחן נוסף, לדגמים המשופרים (מתיחת פנים + מנוע טורבו CT)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3056 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...