Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ בקשר לקניית אופנוע שטח

Tamir_M
שימו לב! השרשור הזה בן 5303 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עדי אני מבין את החשיבה שלך אבל להביא אופנוע שטח קודם זה קצת בעיה , אני יפסיד עליו הרבה כסף של ביטוח והוצאות נוספות וכרגע אין לי הכנסה אני גם מתגייס בקרוב ...

ואיפה אני יוכל לעשות סיבוב על אופנוע שטח ומוטוקרוס ולהרגיש את ההבדל ?

ומה ההבדל בין אופנוע 2 פעימות ל 4 ?

copia - בקשר למיגונים אפשר להזמין מ E BAY וגם אם לא אני מאמין אחריי שאני יביא אופנוע למרות שההורים שלי ממש נגד זה הם יקנו לי מגנים אם לא ישאר לי כסף :]

שלום תמיר,

על ההבדלים בין 4 פעימות ל2 פעימות כתבו אנציקלופדיות ובטוח שזה לא אפשרי להסביר בהודעה אחת.

באופן עקרוני , מנוע 2 פעימות בנוי להוציא יותר כוח מנפח מנוע קטן יחסית והנגזרת הישירה שלו היא כוח מתפרץ במומנט גבוהה ובלאי גדול מה שצורך תחזוקה רבה. ולכן גם ההבדלים העצומים בין מוטוקרוס לבין אופנוע שטח רגיל הנהיגה בהם היא שונה.

אם אין לך כסף וגם אתה מתגייס ויודע שלא יהיה לך כסף אז לדעתי כדאי שתוותר על הרעיון ובנתים תשקיע מאמצים בללמוד מה שצריך לפני שמניעים.ויש הרבה מה ללמוד.

לגבי התמונות של ההוקסוורנה, מצורפות כמה תמונות.

כל התמונות הם לפני שיפוץ חוץ מהאגזוז....

אגזוז אחרי שיפוץ.jpg

מזלג.jpg

מנוע לפני שיפוץ.jpg

שלדה.jpg

זה לא משנה שגדלת בלול תרנגולות כל עוד בקעת מביצה של ברבור...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיר - husqvarna wr360

וכן עדיף שתחכה קצת עם העניין עד שיהיה לך מספיק להכל, בנתיים תלמד על הכלים האלה תבין מה הולך

ודרך אגב, כן מאיביי אפשר לקנות אבל אני פשוט לא שילמתי מכס על הדברים שהבאתי כי משפחה הביאה את זה איתה מחו"ל כרכוש שלהם

Alfa Romeo 159ti 3.2 Manual 2008

Arcticat DVX400 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הכל עניין יחסי, תלוי כמה סמ"ק, תלוי לאיזה אופנוע מוטוקרוס אתה משווה אותו

בכל זאת יש הרבה סוגי מוטוקרוס שאני יודע עליהם ולא לכולם אותם ביצועים.

בקשר ל KTM, אני יכול להגיד לך שהוא אופנוע חזק ואפשר לעשות איתו לא מעט דברים

שוב, תלוי על איזה נפח מנוע מסתכלים.

Arcticat DVX400 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הכל עניין יחסי, תלוי כמה סמ"ק, תלוי לאיזה אופנוע מוטוקרוס אתה משווה אותו

בכל זאת יש הרבה סוגי מוטוקרוס שאני יודע עליהם ולא לכולם אותם ביצועים.

בקשר ל KTM, אני יכול להגיד לך שהוא אופנוע חזק ואפשר לעשות איתו לא מעט דברים

שוב, תלוי על איזה נפח מנוע מסתכלים.

אני מחפש באותו טווח מחירים להביא משהו חוקי וברמה של מוטוקרוס אפילו אם תדרש השקעה נוספת של 5-10 אלף שקל אני מאמין שאבא שלי יעזור לי פה רק בשביל שכל העסק יהיה חוקי ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחפש באותו טווח מחירים להביא משהו חוקי וברמה של מוטוקרוס אפילו אם תדרש השקעה נוספת של 5-10 אלף שקל אני מאמין שאבא שלי יעזור לי פה רק בשביל שכל העסק יהיה חוקי ...

אז לך על ה KTM EXC סביבות השנים 2000-2001 זה יתאים לך לטווח מחירים , תוכל לעלות כמה שנתונים אם תוסיף כסף לתקציב הכולל.

אבל אל תשכח שמיגון זה גם כסף לא קטן, מגף יכול כמו כלום לעבור את האלף שקל, אני אישית ממליץ לך על ALPINE STAR,

מגני ברכיים, מגני מרפקים, קסדה, ושריון גם הם עולים לא מעט בדרך כלל -

(שוב הכל יחסי יש חברות זולות ופחות טובות, ויש חברות יקרות שמאד טובות ומקצועיות עם הציוד שלהן)

Arcticat DVX400 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי כדאי שתוותר על הרעיון.

אני מבין שאתה להוט אבל תנסה לחשוב בהיגיון.

כול מי שהיה לו איזה שהוא כלי אם זה אופנוע טרקטורון או אוטו יודע שלקנות את הכלי זאת לא הבעיה , הבעיה היא להחזיק אותו כמו שצריך.

אם אין לך מספיק כסף לקנות את האופנוע ואתה מבקש מאבא שלך 5 אלף שקל כדי לקנות מאיפה תביא עוד 7 אלף שקל למיגונים ?

מאיפה תביא עוד 800 לצמיגים ?

מאיפה תביא עוד כסף לטיפולים ?

מאיפה תביא כסף לביטוח ?

תנסה לחשוב בהיגיןו - דחיית סיפוקים זה שלב בחיים שצריכים לעבור :>

זה לא משנה שגדלת בלול תרנגולות כל עוד בקעת מביצה של ברבור...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם נוטה להסכים עם עדי, תחכה לפי דעתי שיהיה לך תקציב גדול יותר

גם תקנה כלי ברמה ובשנתות יותר גבוהה, וגם יהיה לך מספיק כסף לתחזק אותו בלי בעיות.

כל הדברים שעדי הזכיר גם כן צריכים להלקח בחשבון - כל המיגונים הצמיגים הטיפולים והביטוח,

תוספת דיי גדולה לתקציב שלך דרושה בשביל כל הרשימה הנ"ל.

תעשה את השיקולים שלך, אם תצטרך עוד עזרה אני בכיף אוכל לעזור לך

Arcticat DVX400 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5303 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...