Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ בקשר לקניית אופנוע שטח

Tamir_M
שימו לב! השרשור הזה בן 5303 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מוטוקרוס לא חוקי בארץ,

אתה מסתכן בעבירה ובהחרמה של הכלי על"י המשטרה.

לא כדאי להתפתות למחירי הרכישה הנמוכים יחסית ולביצועים המעולים.

מה התקציב שלך ?

DS 7 CROSSBACK 2019

2019 PEUGEOT 308 GTI

2006 PEUGEOT 307 XT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לירן צודק, לא כדאי כל כך להתפתות לאופנועי המוטוקרוס שהביצועים שלהם מעולים.

זה אופנוע בלי לוחיות רישוי בלי אורות , בקיצור כלי לא חוקי חבל להסתבך עם המשטרה על זה.

תכתוב אם אתה עדיין בעניין של מוטוקרוס... יש לי חבר עם YZ125 והוא לא יכול לצאת איתו מהבית כמעט בגלל העניין הזה..

מעכשיו אני יגיד לך שלמרות שמוטוקרוסים חזקים וזולים יחסית הם לא שווים את הבלאגן

עריכה*

אם אתה בעניין של שטח חוקי אז Yamaha XT125 זה כלי סבבה לגמרי ואפשר למצוא אותו בתקציב שלך

אם לא, בכיף תקנה לך איזה ימאהה YZ אוYZF זה כלים עצבניים לגמרי ( מוטוקרוס ) ויש למצוא כאלו בתקציב שלך

Alfa Romeo 159ti 3.2 Manual 2008

Arcticat DVX400 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לירן צודק, לא כדאי כל כך להתפתות לאופנועי המוטוקרוס שהביצועים שלהם מעולים.

זה אופנוע בלי לוחיות רישוי בלי אורות , בקיצור כלי לא חוקי חבל להסתבך עם המשטרה על זה.

תכתוב אם אתה עדיין בעניין של מוטוקרוס... יש לי חבר עם YZ125 והוא לא יכול לצאת איתו מהבית כמעט בגלל העניין הזה..

מעכשיו אני יגיד לך שלמרות שמוטוקרוסים חזקים וזולים יחסית הם לא שווים את הבלאגן

עריכה*

אם אתה בעניין של שטח חוקי אז Yamaha XT125 זה כלי סבבה לגמרי ואפשר למצוא אותו בתקציב שלך

אם לא, בכיף תקנה לך איזה ימאהה YZ אוYZF זה כלים עצבניים לגמרי ( מוטוקרוס ) ויש למצוא כאלו בתקציב שלך

ואיך הימאה XT125 הוא מותאם לקפיצות והשתולליות בשטח ? כי זה מה שאני מחפש ואני לא רוצה שיתפרק לי אחרי שבוע ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יתפרק, אבל לקפיצות ואקסטרים וכל העניינים האלה הייתי הולך על מוטוקרוס, זה אופנועים שאפשר לקרוע בשטח

אם המטרה שלך היא יותר טיולים ונסיעה על חולות וכל דבר אחר שהוא לא עיר וכביש קח מוטוקרוס.

אם המטרה שלך היא גם להנות על הכביש ולנסוע עליו אז לא תוכל לקנות מוטוקרוס ותאלץ לקנות משהו אחר..

כי פשוט עם אופנוע מוטוקרוס לא תוכל לצאת להסתובב בעיר או לנסוע ממקום למקום, כל ניידת שתראה אופנוע כזה

ישר תעצור אותך ותחרים לך את הכלי, בין אם זה בשטח ובין אם זה בכביש - בשטח פשוט וכמעט אין ניידות.

בכל אופן, במקרה המוטוקרוס:

ה YZ הוא לא היחיד, יש לך גם את הסדרה של KTM אמנם לא חדשים מהחברה כי אלו הם תוספות

של עוד כמה עשרות אלפי שקלים לתקציב שלך. אבל אתה יכול לקנות למשל:

KTM SX 200 סמ"ק

KTM EXC 300 סמ"ק

קוואסקי KLX שהוא גם בסביבות ה 15 אבל הוא מנוע 600 סמ"ק

או קוואסקי KX שיש מנוע 125 ושנת 97 עולה 11 אלף בערך

ואופנועי שטח חוקיים יש כאלה שהם סבבה במחיר שאתה רוצה:

Honda XR כמה סמ"ק שתחליט, זה אופנוע סבבה

Yamaha XT

בקיצור, אופנועים רציניים לשטח(לא מוטוקרוס) הם מעל 250 סמ"ק.

בין אלו שאפשריים לקניה מבחינתך הייתי הולך על הימאהה XT או על ההונדה XR

Arcticat DVX400 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה גר באיזה קיבוץ/מושב וכד', אין שום סיבה שלא תרכוש מוטוקרוס.

כמה יצא לך כבר להיתקל במשטרה במקומות כאלה? (מנסיון אישי שלי - בכלל לא)

בעקבות ההודעה הבאה:

אתה לא צריך לשמוע כלום , אתה לא צריך אוזניים.

אני מציע את המערכת שלי בלוח המכירה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה גר באיזה קיבוץ/מושב וכד', אין שום סיבה שלא תרכוש מוטוקרוס.

כמה יצא לך כבר להיתקל במשטרה במקומות כאלה? (מנסיון אישי שלי - בכלל לא)

אני גר בעיר אחי אבל אולי אני ישים אותו במושב של דודים אני עדיין חושב מה כדאי ...

ואיך החזקה של מוטוקרוס ? יקרה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גר בעיר אחי אבל אולי אני ישים אותו במושב של דודים אני עדיין חושב מה כדאי ...

ואיך החזקה של מוטוקרוס ? יקרה ?

שלום תמיר ,

קראתי את השרשור ולדעתי אתה לא צריך לקנות שום אופנוע עד שלא תעלה גם על מוטוקרוס וגם על אופנוע שטח.

קיימים הבדלים עצומים בין השניים .

תעשה סיבוב על מוטוקרוס , תרגיש אותו תלמד אותו ותכיר את המגבלות שלו ( כולל החוקיות ) ואחרי זה תעלה על XT או מה שלא תרצה ותכיר את המגבלות והיתרונות.

מבחינת אחזקה - לכל אופנוע יש את האחזקה שלו. מוטוקרוס 2 פעימות צריך לעשות ראש מנוע לפי שעות עבודה - כל מנוע והשעות שלו. והאחזקה שלו די גבוהה.

בכל מקרה ,מוטוקרוס לא ממולץ בתור אופנוע שטח ראשון. זה אופנוע שלא מרחם על הרוכב שלו.

כרגע אני משפץ הוקסבורנה 360 WR מא-ת' (יש תמונות למי שירצה כרגע השלדה נמצאת בניקוי חול )

אל תשכח שמיגונים כמו שצריך יעלו לך גם בסביבות ה6 שקל.

בהצלחה,

זה לא משנה שגדלת בלול תרנגולות כל עוד בקעת מביצה של ברבור...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

adi נשמח אם תעלה כמה תמונות 8)

וכן אופנוע מוטוקרוס למרות שהוא כל כך חזק והביצועים שלו טובים -

אני בכל זאת לא חושב שגם אם הוא ישים אותו במושב אצל משפחה הוא יוכל להנות איתו...

תחשוב שהכלי אצלך בבית אתה יוצא איתו מתי שבא לך, אחרת אתה צריך להיות תלוי בלנסוע לשם בשביל להגיע אל הכלי.

אני בתור התחלה למרות הפיתוי הגדול הייתי הולך על שטח רגיל.. צריך ניסיון קצת עם פשוטים לפני שעוברים למשהו

קצת יותר חזק ומסוכן, בקשר למיגונים - מיגונים זה גם עניין לא קטן, אחי הביא את המיגונים לטרקטורון מחו"ל ככה שיצא

הבדל משמעותי מפה למחירים של הארץ, תשקול את זה אם יש לך משפחה בחו"ל או משהו שבאה לבקר שיקנו לך ויביאו את זה איתם.

Arcticat DVX400 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדי אני מבין את החשיבה שלך אבל להביא אופנוע שטח קודם זה קצת בעיה , אני יפסיד עליו הרבה כסף של ביטוח והוצאות נוספות וכרגע אין לי הכנסה אני גם מתגייס בקרוב ...

ואיפה אני יוכל לעשות סיבוב על אופנוע שטח ומוטוקרוס ולהרגיש את ההבדל ?

ומה ההבדל בין אופנוע 2 פעימות ל 4 ?

copia - בקשר למיגונים אפשר להזמין מ E BAY וגם אם לא אני מאמין אחריי שאני יביא אופנוע למרות שההורים שלי ממש נגד זה הם יקנו לי מגנים אם לא ישאר לי כסף :]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5303 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...