Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגה כוח חשמלי בrsi= טעות גדולה?

daniel-rsi
שימו לב! השרשור הזה בן 7364 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אוקי, תודה לכולם (NOT!)

דניאל

תודה לך.

שאלתי אותך שתי שאלות :

1. האם השווית מול RSI אחרות?

2. האם מערכת הפרונט שלך תקינה ב100%?

לא לשניהם

נ.ב.

כשקניתי את האוטו ביצעתי כיוון פרונט ולא זכור לי הבדל גדול בהרגשה...

דניאל

יופי.

אז תעשה סיבוב בRSI אחרת ותראה אם אתה מרגיש הבדל.

עברת עם האוטו טסט* בזמן האחרון?

*בתקווה שהבוחן לא חאפר ואכן בדק חופשים בהיגוי.

בקליאו 1.4 , מיסבי החלקה בבלמ"ז קדמיים נוטים למות מהר מה שגורם לתחושה מאד מעורפלת בהיגוי. (במידה והמחלה קיימת גם ב1.8 , שווה לבדוק).

לא עברתי טסט עם האוטו עדיין (יש לי בעוד חודש).

הבולמי זעזועים שלי לא במצב כל כך טוב, אבל התלונה היא לא ביציבות אלא בהגה שבורח ומאבד קשר עם הגלגלים.

אני אעשה סיבוב על rsi אחרת ואבדוק אם זה רק אצלי.

נ.ב.

לכל המלגלגים, אני מצטער שאין לי את ההבנה העמוקה שיש לכם במכניקה של רכב ובמיוחד לבעלים של rsi שחורה שהשקיעו אלפים ואכלו אבק... (והמבין יבין). :mad:

דניאל

על מי מדובר? ומי המלגלגים.

שקול מילים.

HOOTERS

:ladysman:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שימו לב! השרשור הזה בן 7364 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...