Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ בנושא הרכבת מערכת

AmiZ
שימו לב! השרשור הזה בן 7393 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי אוסף של חלקים שאספתי במשך הזמן:

מגבר LOGIC 800W

זוג רמקולים "4 של MBQ, דגם DCD110

זוג רמקולים "4 של PIONEER - נראים איכותיים פחות או יותר (לא זוכר את הדגם, אבל הממברנה בצבע נחושת-זהב, אם זה אומר למישהו משהו)

HU+ציינג'ר של אלפיין (דגם ישן, אבל נשמע לא רע)

סאב "8 - RFZ1408

כבלים איכותיים למדי של MONSTER CABLE

איך אני מחבר הכל יחד כדי שאוכל לשמוע באופן סביר. הסאונד לא צריך (ולא יכול) להיות מושלם, בכל זאת אני נוהג בדיפנדר ... :lol::lol:

וחשוב להוסיף, אין לי כוונה להחליף או לקנות ציוד נוסף בשלב זה.

תודה מראש.

עמי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אספת במטרה כול שהיא לא? להתקין ברכב...

תסע למתקין שירכיב לך את הציוד ברכב אם אתה מעוניין.

קומפננט חדש בשקיות למכירה !: 400 שקלים.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=59552

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התשובה בגוף השאלה, לא?

בודאי על מנת להתקין ברכב שלי.

אם הייתי רוצה שמתקין יעשה עבורי את העבודה, לא הייתי מעלה כאן את השאלה. התרשמתי שיש כאן אנשים שמבינים ויוכלו לתת עצות או טיפים להתקנה ראויה.

מה החוכמה? לתת למישהו אחר לעשות את כל הכיף, ועוד לשלם לו על זה ??? :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז הייתה אומר......שאתה רוצה להתקין.

אז מה הבעיה פה? אתה לא יודע מאיפה להתחיל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק ככה. חיבורים בסיסיים אני יודע לעשות (טכנאי אלקטרוניקה בעברי הרחוק), אבל יש דברים אחרים שאני (עדיין) לא מבין בהם.

למשל, למגבר 4 יציאות.

בהנחה ששתיים מנוצלות ע"י הסאב (bridged), מה אני עושה עם שאר ארבעת הרמקולים, הרי נשארו רק שתי יציאות פנויות...

ובכלל, האם באמת צריך לגשר את היציאות?

ואיך בסוף מכוונים את כל הגשפט הזה?

אגב,המגבר הזה, שלפי מה שהבנתי, הוא לא בדיוק פאר היצירה - מה ההספק האמיתי שלו בRMS. הוא בכלל יכול להזיז את הסאב?

מעבר לכך, אם יש טיפים כלליים שהתקנה שכדאי שאדע אותם לפני שני ניגש למלאכה, אשמח לשמוע, או לקרוא, עליהם.

עמי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק ככה. חיבורים בסיסיים אני יודע לעשות (טכנאי אלקטרוניקה בעברי הרחוק), אבל יש דברים אחרים שאני (עדיין) לא מבין בהם.

למשל, למגבר 4 יציאות.

בהנחה ששתיים מנוצלות ע"י הסאב (bridged), מה אני עושה עם שאר ארבעת הרמקולים, הרי נשארו רק שתי יציאות פנויות...

ובכלל, האם באמת צריך לגשר את היציאות?

ואיך בסוף מכוונים את כל הגשפט הזה?

אגב,המגבר הזה, שלפי מה שהבנתי, הוא לא בדיוק פאר היצירה - מה ההספק האמיתי שלו בRMS. הוא בכלל יכול להזיז את הסאב?

מעבר לכך, אם יש טיפים כלליים שהתקנה שכדאי שאדע אותם לפני שני ניגש למלאכה, אשמח לשמוע, או לקרוא, עליהם.

עמי

ככה אני הייתי עושה:

המגבר שלך בערך 200W לברידג'.

2 יציאות לסאב.

הייתי מחבר את כול ה4 רמקולים מקדימה אם יש אפשרות על הדשבורד ובדלתות.

מחבר כול זוג במקביל (MBQ+פיוניר) שזה ביחד 2 אום ומחבר על יציאה במגבר.

הייתי מסתכל טוב ובודק מקומות להעביר חוטי מתח. וחוטי RCA. מחפש את המיקום המושלם למגבר. חותך דרך המגבר את שתי היציאות של הרמקולים שלא יגעו בבאס. ככה יעבדו בצלילים חזק יותר. הסאב ידגיש תדרים נמוכים. מחפש מיקומים טובים לרמקולים.

מביא כילים ומתחיל לעבוד...

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הערה פשוטה אבל היא נראת כברורה מאליו למרות שהיא לא

את כבל הRCA ואת כבל המתח של הפלוס עדיף להעביר בצדדים שונים של הרכב

כלומר אחד בצד של בנהג אחד בצד של הנוסע על מנת למנוע רעשים מיותרים בשמיעה

ועוד עזרה קטנה או אולי טיפ

יש לי ג'יפ (טראנו) ואני לא יודע איך זה הולך בדיפנדר אבל המיקום הכי מוצלח שמצאתי אצלי למגבר הוא מתחת למושב הקידמי

ועוד הצעה נחמדה

תוכל אולי למקם את הרמקולים בתוך קיק-פאנלים שהם מעין תיבות שניראות נהדר וגם משפרות (ניראה לי) את שמיעה בגלל המיקום ולא כזה מסובך להכין אותם (אם יש לך טיפה נסיון עם פיברגלאס)

זהו ניראה לי זה מה שאני יכול לתרום לך בנוסף למה שנתרם פה

חוץ מזה,דיפנדר ארוך או קצר?פתוח\סגור?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב טראנו, יש לחברים של ההורים שלי כזה ואני הרכבתי להם שם מערכת שכבר הייתה להם באוטו והם פשוט התכוונו למכור אותו אז הם הלכו למתקין שיפרק להם אותה ואז הם יתחרטו וביקשו ממני שאני ארכיב אותה. עכשיו רשמתי את כל זה כי המיקום של המגברים בטראנו נמצא במקום מעניין, פירקתי את הפלסטיקים שנמצאים לאורך האוטו ומיקמתי את המגברים מאחוריהם, יש שם מלא מקום וזה מעולה, גם כי זה מאוורר טוב וגם כי לא רואים אותם בכלל...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהלך מיתל מצויין :D ממש כמו במגנום :?

אתה יכול להסתכל באתר של סאונד סטורם הוא עשה התקנה באיזה דיפנדר רק שהיא ארוכה אבל לצורך הרעיונות ...

יובל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7393 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...