Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש עזרה בבחירת רכב כבישטח שיחליף את הקסנטיה בתור פרייבט במשפחה

vadim6385
שימו לב! השרשור הזה בן 5456 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה.

אני מחפש רכב שלא יבייש אותי בנסיעות על שבילי חול, אבל מצד שני כזה שאפשר גם לחיות איתו ביום-יום. מה זה אומר:

א) צריכת דלק סבירה (פחות או יותר כמו של קסנטיה).

ב) מרווח לפחות כמו הקסנטיה, אז ג'ימני לא להציע.

ג) נוח, לא כמו קסנטיה, אבל נוחות סבירה פלוס.

ד) אמין (יותר מהקסנטיה :-P).

ה) יכולות שטח סבירות, אני לא מחפש אוטו שיטחן הרים, מה שאני רוצה, זה רכב לנסיעה בשבילים ושלא יתחפר, עם הנעה כפולה, קבועה או לא, פחות חשוב לי.

ו) רצוי דיזל, אבל לא חייב.

ז) אוטומט חובה.

ח) כל זה בתקציב עם 50K.

ט) לא גניב.

חשבתי בכיוון סובארו פורסטר 99-00, היות והוא נכנס לי בתקציב ועונה על לפחות חלק מהדרישות, אבל אם יש לכם עוד הצעות, או סיבות למה לא כדאי פורסטר, אשמח לשמוע.

נ.ב. הכוונה למגרש טרייד אין עם הפורסטר הנ"ל תתקבל בברכה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאחר ולא ציינת תיבת הילוכים אוטומטית, שקול גם מיצובישי פאג'רו ספורט, אחת העסקאות שטח עם התמורה הכי גדולה לכסף!

אם זה נשמע לך טוב, יש בזכרון 2 למכירה ששתיהן עם הסטוריה פרטית בלבד(הרבה מהן היו בשירות משטרת ישראל) למכירה, אני יכול ליצור קשר עבורך.

איך לעזאזל פיספסתי את סעיף האוטומטי חובה?

אז תשכח מהפאגרו ספורט, הן ידניות בלבד.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל אחד יכול להמליץ על מה שהוא מכיר ולכן הנה ההמלצה שלי:

סניאנג מוסו TDI

דרך אגב, המוסו עונה לך על כל הבקשותוברובן אפילו טוב יותר ממה שרצית!

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המליצו לי גם על הונדה CR-V שנתון 98-00, איך היא? שוב פעם, אני לא מחפש יכולות שטח מטורפות.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, הציעו לי ניסן טראנו ארוך TDI אוט' 99 ב-55 אש"ח. פה אומנם אני טיפה מותח את גבולות התקציב, אבל מקבל, לפי מה שהבנתי, רכב שטח PROPER. מה דעתכם על הרכב?

עדיין לא עשיתי בדיקה, אבל בהנחה והרכב תקין, ממה עליי לחשוש?

איך הוא בכביש, בשטח, איך הצריכת דלק שלו, אמינות, עלויות אחזקה, לאיזה סכומים אני יכול לצפות בביטוח וטסט?

יש לציין שהטראנו הנ"ל נטולת כל שיפורי שטח, מה שמבחינתי מהווה יתרון, היות ואני לא מתכוון לעשות צליחת הימלאיה מיד לאחר העברת בעלות.

לגבי המוסו - לא כל כך בא לי על הרכב מכמה סיבות:

- עיצוב, בוא נגיד ככה, אוטנטי.

- קוריאני מדי (יש לי סלידה מרכבים קוריאניים, וחוץ מזה, אחרי הצרות שהיו לי עם מיקרוגל HYUNDAI, אני מפחד לקנות רכב מהם :-P. כן, במודע אני מבין שהוא יהיה אמין יותר מכל אוטו צרפתי, אבל אני עדיין מפחד.).

- כבד כמו טנק מרכבה (לפחות נראה ככה).

- שמעתי על עלויות חלקים מטורפות לסאניונג (כמו ראש מנוע ב- 20K ש"ח).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מאיפה אתה מביא את חוות הדעת השלילית, אבל כבעל רקסטון אני יכול להגיד שזה רכב סוף הדרך באמינות. לפחות אצלי ברוך השם כלום, וראש מנוע ב20K? מוזר במחיר כזה אפשר להביא מנוע קומפלט.

"כל היציע עכשיו משתולל...:multi::angel::onfire:"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שמעתי ממכונאי שטיפל ברכב כזה (רקסטון).

בכל אופן, אני חושב שאלך על הטראנו, נוכח העובדה שהוצעה לי עליו עיסקת טרייד אין ולא צריך לשבור את הראש עם מכירת קסנטיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א) צריכת דלק סבירה (פחות או יותר כמו של קסנטיה).

ב) מרווח לפחות כמו הקסנטיה, אז ג'ימני לא להציע.

ג) נוח, לא כמו קסנטיה, אבל נוחות סבירה פלוס.

ד) אמין (יותר מהקסנטיה :-P).

ה) יכולות שטח סבירות, אני לא מחפש אוטו שיטחן הרים, מה שאני רוצה, זה רכב לנסיעה בשבילים ושלא יתחפר, עם הנעה כפולה, קבועה או לא, פחות חשוב לי.

ו) רצוי דיזל, אבל לא חייב.

ז) אוטומט חובה.

ח) כל זה בתקציב עם 50K.

ט) לא גניב.

לגבי הטראנו:

א. - עובר

ב. - עובר

ג. - לא עובר. אפילו לא מתקרב.

ד. - הכל יחסי בחיים.

ה. - עובר

ו. - עובר

ז. - עובר

ח. - עובר

ט. - הכל גניב, חוץ מהקסאנטיה.

בקיצור - נראה שהוא פשרה סבירה לדרישות שלך, ובשילוב זה שלוקחים ממך את הסיטרואן יש יתרונות. אל תוותר על בדיקה מקיפה למכונית במקום שאתה בוחר!

אישית - הטראנו לא עובר אצלי את סף המחשבה בגלל מזגן חלש ביותר ולא מספק, נוחות נמוכה, ו...קשר לקרסו.

יואב

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הטראנו:

א. - עובר

ב. - עובר

ג. - לא עובר. אפילו לא מתקרב. לקחתי סיבוב, אפשר לחיות עם זה.

ד. - הכל יחסי בחיים.

ה. - עובר

ו. - עובר

ז. - עובר

ח. - עובר

ט. - הכל גניב, חוץ מהקסאנטיה.

בקיצור - נראה שהוא פשרה סבירה לדרישות שלך, ובשילוב זה שלוקחים ממך את הסיטרואן יש יתרונות. אל תוותר על בדיקה מקיפה למכונית במקום שאתה בוחר! עשיתי

אישית - הטראנו לא עובר אצלי את סף המחשבה בגלל מזגן חלש ביותר ולא מספק, נוחות נמוכה, ו...קשר לקרסו. למה צריך להיות אכפת לי מקראסו? הרכב כבר מזמן לא באחריות, לא חסר מכונאים שיכולים לטפל ברכב, וגם חלקים לא בעיה להשיג (זה לא קסנטיה...)

יואב

הערות בכחול

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שמעתי ממכונאי שטיפל ברכב כזה (רקסטון).

בכל אופן, אני חושב שאלך על הטראנו, נוכח העובדה שהוצעה לי עליו עיסקת טרייד אין ולא צריך לשבור את הראש עם מכירת קסנטיה.

כנראה שהמכונאי הזה הוא לא כמו המכונאי שלי.

ואם הוצאה לך עסקת טרייד אין טובה על הטראנו תלך על זה.

חשוב:

לבדוק גיר, מנוע ומערכת 4X4 תקינה, כי הם מאוד יקרות לתיקון

"כל היציע עכשיו משתולל...:multi::angel::onfire:"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5456 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...