Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות | פולו VS פונטו VS קורדובה

orelhindi
שימו לב! השרשור הזה בן 5636 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב אז ככה בעוד חודש וחצי נגמרת לי תקופת המלווה בע"ה והחלטתי עם ההורים לקנות רכב

התקציב עומד על 11K לאוטו נטו.

ההתלבטות שלי היא בין 3 הרכבים שמצויינים בכותרת

אני מדבר על שנתונים 96-99/02

נפחי מנוע עד 1600

הצרכים שלי הם:

ה"כ (שמעתי שאי אפשר להרכיב בפונטו?)

צריכת דלק נמוכה

אחזקה זולה

אמינות

גיר ידני כמובן

תודה רבה לכם :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמינות ואחזקה זולה הם נושאים יחסיים כשמדובר ברכבים ממודלים כאלו.

קיים דגם של פונטו דור ראשון עם הגה כוח, הוא נקרא HSD. סביר להניח שתוכל למצוא אחת שתכנס לך לתקציב, אבל הזהר מכאלו ששירתו בעבר בצה"ל ומשרד הביטחון.

בנוסף, אתה יכול להוסיף לרשימה שלך את הפיג'ו 106.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע מה רע בקורדובה. לא מכיר טוב מספיק את הדגם כדי להמליץ עליו לחיוב או לשלילה.

מצד שני, את הפונטו אני מכיר טוב מספיק כדי להמליץ עליה בחום. פונטו שמורה ומטופלת תיתן לך תמורה טובה מאוד לכסף ועונה על הדרישות שלך.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מת על המראה של ה106 ושל פגו בכלל :(

מה רע בקורדובה לעומת הפונטו?

הקורדובה אינה רכב מוצלח. מנסיון משפחתי עם פולו "קלאסיק" אוטומטית שהיא למעשה קורדובה לכל דבר ועניין, הרכב היה עם לא מעט בעיות (גיר, חלונות חשמל ועוד), והבעיה הכי משמעותית - לא נוח בצורה קיצונית.

תעשה סיבוב על שתי המכוניות ותראה אם הן מקבלות ציון "עובר" ברמת השימושיות היומית שלך.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5636 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...