Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלפא רומיאו 159 - 191,000 ש"ח, כדאי?

S^M
שימו לב! השרשור הזה בן 5681 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אננו מתלבטים בקניית רכב חדש, לאור המבצא של אלפא לא מזמן (הורדת מחיר של 100,000 שקלים לגרסת הביניים של ה159) חשבנו כי מדובר בהזדמנות שלא תחזור (או שכן?).

מה שאני רוצה לשאול כאן, אם הרכב לא יהיה מעמסה כספית כמו שמצופה מאלפא (טיפולים דחופים, מרווח טיפולים קצר,חלקים יקרים במיוחד), וגם בדבר השירות של דגמי אלפא רומיאו בארץ (סמל"ת).

Insane things comes from insanely people.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אנחנו בדקנו את הגירסה הזולה הזאת... מאוד מאכזבת...

האוטו בא בלי כלום- אפילו גלגלי מגנזיום אין- טסות!

אבל, ההנאה מה159 נשארה!

מבחינת כל השאר אני לא יודעת לענות.

הכי טוב להגיע, לבחון, ולראות אם הגירסה הזאת מתאימה לך

הפאביה נמכרה.:-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיפוש קצר היה מעלה את זה:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=224760

לגופו של עניין - הרכב אכן מופשט מאביזרי מותרות רבים, אבל וזה אבל גדול - ציוד הבטיחות נותר על כנו (מלוא הכריות והאלקטרוניקה) והמנוע אינו חלש כלל, בניגוד לוולוו S60 שנמכרת במחיר זהה.

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגרסא הזאת אין כלום? לפי האתר של אלפא אין שם ריפודי עור, הגלגלים 16" ובלי מגנזיום. אבל עדיין רשימת האבזור ארוכה למכביר. חוץ מעניין האבזור אני מבין שהגרסה הזאת לא שונה בהתנהגותה מגרסת ה2.2 היקרה יותר? נכון?

RK, משום מה חיפוש בפורום לא העלה את הדיון שנתת, פעם הבאה אני ישים לב יותר יותר.

Insane things comes from insanely people.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, באופן מאוד מוזר, נוספו לגירסה הזאת עוד 200 קילו! (זה המוכרת אמרה!)

זה משהו שפשוט נשמע מופרך. אם היא אמרה את זה, היא פשוט טעתה והטעתה. אין כל סיכוי שלגרסא הזו נוספו 200 קילו, מה גם שלקראת שנת הדגם 2008 הייתה מתיחת פנים שעיקרה שילוב חלקי אלומיניום שהורידו 45 ק"ג.

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאן יש הרבה מידע מעניין http://www.iaroc.org.il/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=4129

וכאן כתבת השוואה: http://prdupl02.ynet.co.il/ForumFiles_2/24879111.JPG

בברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדאי ועוד איך כדאי. המתחרות האמיתיות שלה אינן אלו מולן עומתה ב"ידיעות", אלא ב.מ.וו 3, מרצדס C קלאס, לקסוס IS250 וכיו"ב. כל אלו יקרות ממנה בהרבה וגם אם מדובר היה באותו מחיר, לא בקלות הייתי מעדיף אותן עליה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום גם נכנסתי לאולם התצוגה ,לבדוק את ה-500 , אבל ניגשתי גם ל-159 לראות מה השתנה. להגיד שהיא בא בלי כלום ? ממש לא,נכון יש טסות (שנראות לא רע),ריפודים לא עור- נראים מצויין,אין סאן-רוף (מי צריך?),אין בלוטו...מממ,אבל בסה"כ זה אותו אוטו תהייתי לוקח רק שיש לי כבר אחת גדולה יותר :)

פיאט BRAVO ? - כן, BRAVO !!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלפא לא מתאימה לכל אחד.

זה או שאתה מכור או שאתה לא יכול לגשת...

אם אתה לא מהמכורים יש סיכוי טוה שתתאכזב.

יש גם להתרגל לגיר הרובוטי (שאמנם לא זוועתי כמו זה של טויוטה - אבל בכל זאת שווה נסעת מבחן.)

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מסכים. ה-159 מכונית מצוינת, נקודה. הבעיה היחידה שלה כאן היא ירידת הערך הצפויה, שכלל לא בטוח שתהיה מאוד גדולה ביחס למתחרות, אבל ניסיון העבר מלמד שכן.

איך שאני רואה את זה, הגיר הרובוטי הוא המינוס היחידי כאן (וגם הוא לא נורא ואיום). מלבד זאת מקבלים מכונית איכותית, מאובזרת מספיק, מרווחת בצורה סבירה, מאוד נוחה, בטוחה ומתנהגת וכמובן - מאוד מאוד יפה. לטעמי - באמת דיל אמיתי.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר, אבל לא בחבילה של 191K ש"ח, אם אני לא טועה. לא הייתי ממהר לפסול את הסלספיד בגרסא זו, הוא רחוק שנות אור מגירים כמו זה של טויוטה או איזיטרוניק של אופל.

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5681 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...