Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלפא רומיאו 159 - 191,000 ש"ח, כדאי?

S^M
שימו לב! השרשור הזה בן 5661 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בשביל גיר ידני צריך להוסיף לא פחות מ-70000 ש"ח...אבל מקבלים עוד כמה תוספות בדרך...

רוני, בעניין שאלפא לא מתאימה למחפשי מציאות למיניהם נשאר חלוקים...

אגב, האם לא ידוע לך כלל הפורום שלא מצטטים את ההודעה שמעליך :oops:

:lol::lol::lol:

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אם אתה מתייחס לאלפא כמותג, אז את זה בדיוק אני מנסה להפריך. ה-159, לטעמי, לא צריכה להרגיש רגשי נחיתות ביחס לכל מותג מקביל אחר. עמישראל לא יודע את זה עדיין, אבל אין שום סיבה שמישהו שמתעניין ברכב סביב רמת המחיר הזאת , לא ישקול אפילו את ה-159 רק בגלל שהיא אלפא.

ובנוגע לציטוט - אני לא יודע על מה אתה מדבר :wink:

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמתי לב שבאתר של אלפא רומיאו רשום במפרט:

גיר: ידני\סלספיד

...

כמה שורות למטה, במפרט עצמו שמציין את האבזור ברכב, מצויין גיר סלספיד בלבד:|

Insane things comes from insanely people.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי, כל אוטו שעולה 191,000 ש"ח צריך לבוא כסטנדרט עם חישוקי מגנזיום.

לראות רכב כזה על הכביש עם טאסות זו בדיחה עצובה.

זה משפט שלחלוטין מתעלם מהמציאות. ג'אנטים מקוריים של 159 עולים כ-16,000 ש"ח והם חלק מהדברים שירדו בשביל לקבל מחיר של 191,000 ש"ח. לרכב יש 9 כריות אוויר, ABS, ESP, בקרת משיכה, עיגוני ISOFIX - על מה אתה מעדיף לוותר בשביל הג'אנטים? אולי שירדו למנוע 1.9 שהוא די עגלה (או אפילו 1.8 140 כ"ס שמראש לא הגיע לארץ)?

החבילה שמוצעת היא אותו רכב, הן מבחינת ביצועים והתנהגות (בניכוי השפעת הצמיגים הקטנים יותר) והן מבחינת הבטיחות (5 כוכבים), פשוט מאובזר פחות, כפי שאכן מתבטא במחיר.

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב מדהים... יותר ממדהים - אני מוצא את עצמי לא פעם מתגעגע ל 147 שהייתה לי

ג'אנטים ? 7000 ש"ח ויש לך ג'אנט 18 מאושר ברישיון עם צמיגים של TOYO T1R כמו אצלי

הרכב היה סוג של חלום כשהוא עלה 270 אלף - הורידו לכם כל כך הרבה ועדיין בוכים ?

אין רכב אחר ברמה שלו במחירים האלו. (נקודה)

...CASKA for life

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן זאת הייתה ציניות :) והאמת? שאזיקונים על האוטו הזה זה עוד יותר פדיחה...

וברור שלהוציא את המגנזיום לטובת הבטיחות זה הדבר הנכון לעשות, אבל לא לשכוח שאחד החלקים החשובים מהרכב הספציפי הזה, הוא הפוזה, זה רכב עם לוק עצבני ויפיפה, ולראות אותו עם אזיקונים בטסות, זה לא קצת מגוחך, אלא מאוד מאוד מגוחך.

אגב, בשביל לשדרג את למגנזיום, (כנראה כשאתם ממש ממש קרובים לביצוע העיסקה) יעלה לכם רק כ5000 שח.

הפאביה נמכרה.:-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

RK אתה צודק, אבל תתאר לך את המקרה הבא:

אתה עושה סיבוב עם ה159 היפיפה ופתאום עפה לך טסה, זה קצת פדיחה. :)

רמת ההבנה שלך לפעמים שואפת ל-0 , מה זה ניראה לך טסות של 100 שקל שקונים באוטו דיפו?

הטסות האלה מחוברות עם הברגים (גוז'ונים)של הגלגלים , הסיכוי היחיד שהטסה תעוף זה אם הגלגל של האוטו יעוף מהמקום :roll:.

במילים אחרות אין שום סיכוי שהטסה הזאת תעוף מהמקום ולא צריך שום אזיקון.

לטעמי האלפא הזה לא פחות ממדהימה והמחיר מצויין , כמו שאנמר בעוד כמה אלפי שקלים אפשר לקנות גאנ'טים למי שמפריע לו כל כך הם הורידו בדברים הלא חשובים והשאירו את רמת האיבזור הביטיחותי ברמה הגבוהה ביותר ככה שזה מצויין.

לפני מספר חודשים נהגתי על אלפא GT חדשה הסלספיד ממש לא להפך לא הייתה לי בעיה ממשית איתו צריך רק קצת להתרגל ולהבין שעדיף להוריד רגל מהגז בזמן שעובר הילוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רמת ההבנה שלך לפעמים שואפת ל-0 , מה זה ניראה לך טסות של 100 שקל שקונים באוטו דיפו?

הטסות האלה מחוברות עם הברגים (גוז'ונים)של הגלגלים , הסיכוי היחיד שהטסה תעוף זה אם הגלגל של האוטו יעוף מהמקום :roll:.

במילים אחרות אין שום סיכוי שהטסה הזאת תעוף מהמקום ולא צריך שום אזיקון.

לטעמי האלפא הזה לא פחות ממדהימה והמחיר מצויין , כמו שאנמר בעוד כמה אלפי שקלים אפשר לקנות גאנ'טים למי שמפריע לו כל כך הם הורידו בדברים הלא חשובים והשאירו את רמת האיבזור הביטיחותי ברמה הגבוהה ביותר ככה שזה מצויין.

לפני מספר חודשים נהגתי על אלפא GT חדשה הסלספיד ממש לא להפך לא הייתה לי בעיה ממשית איתו צריך רק קצת להתרגל ולהבין שעדיף להוריד רגל מהגז בזמן שעובר הילוך.

אדון פורשה - היא צודקת וגם אתה. המדובר הרכב איטלקי ואם טוני שתה קצת יותר מדי גראפה בהפסקה, בסיבוב הטאסה תעוף עם כל הגלגל שהיא מחוברת אליו...

וברצינות - היא אמנם צחקה, אבל נכון שעל רכב שעולה כמו 25 משכורות ממוצעות ויותר הייתי מצפה לחישוקים קלים. מצד שני, גם בקאמרי שעולה אותו דבר יש טאסות. סופו של דבר, בעבור כמה אלפי שקלים אפשר לקנות ג'נטים יפהפיים (ורצוי - לחפש של 156/147/166 שירדה מהכביש - 16" מדהימים!

אינפיניטי M37X. יחידה בארץ. ו-BMW X1. לא יחידה בארץ. ו-MERCEDES SLC350 משנת 1973 כמובן. והיו עוד המון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיספסתם את הנקודה.

על זה שקל וזול להרכיב לאחר הרכישה ג'אנטים מגנזיום אין ויכוח. אני פשוט חושב שזה טיפה מבייש מבחינת היבואן/היצרן להוציא מהסוכנות רכב שאמור להיות יוקרתי ושעולה בהתאם, ללא חישוקי סגסוגת.

גם אם החישוקים המקוריים עולים 16,000 ש"ח, אסור לאפשר לרכוש רכב כזה בלעדיהם. זה עניין של תדמית.

תארו לעצמכם שהייתם רואים על הכביש פורשה 911 טורבו עם טאסות. זה חסכון של איזה 25,000 ש"ח, לא?

הגיוני?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

159 זה לא 911.

159 הוא משפחתית גדולה ולא רכב על או סופר פרימיום, למרות המיתוג שלו בארץ.

ולדעתי? אם היו מביאים 159 במנוע 1.8 ידנית, עם מינימום תוספות (מצידי שיהיו חלונות ידניים מאחורה) במחיר טוב (נניח סובב 140 אלף) אני בטוח שהייתה הסתערות ואני כמו הרבה אחרים הייתי מעדיף אותה על מזדה 6 עם 5 חישוקי מגנזיום ו-82 רמקולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5661 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...