Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלפא רומיאו 159 - 191,000 ש"ח, כדאי?

S^M
שימו לב! השרשור הזה בן 5660 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאלפה יש שם לא טוב בכלל מבחינת אמינות בארץ וכל זה בגלל ה 33 שכבר נכחדו מן העולם (אני מקווה)

אבל החדשות רכבים פשוט מעולים אבל אנשים אוהבים את האמינות היפנית והאמת אני מקווה שאלפה לא ימכרו כמויות גדולות

בארץ כי זה מותג שצריך להישאר נדיר ולא שכל על ישראל ינהג עליו כמו המאזדה

כי אז היא תאבד את הייחודיות שלה והקסם כשרואים אותה באופן נדיר

זה כמו חיה שמתחבאת רוב היום ומידי פעם מגיחה בריצה ונעלמת בפיתולים

בקיצור שימכרו אבל לא יותר מידי.

כשיש לך דאבל וופר 8 אינצ' בכל דלת אתה מתחיל לחשוב פעמיים,

אם בכלל אתה צריך לשים סאב.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=455879

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

במדינות מתוקנות בעולם, אלפא מוכרת. המכוניות נמכרות עם טאסות, ללא ריפודי עור, ללא סאן-רוף ולפעמים ללא 4 חלונות חשמליים - המחירים סבירים והלקוחות מאושרים.

הכמויות אינן כמו של שאר היצרנים, אבל רואים את האלפות בכל מקום.

מוניטין האמינות אינו כשל היפניות, כמובן, אבל - המכוניות מטופלות על בסיס קבוע ובעלי המקצוע רובם- בעלי מקצוע אמיתיים ומבינים ולכן - אין כאן בעיה ברכישה של רנו וסיטרואן וגם אלפא רומאו.

המכירות של האלפות בכמויות נאות באירופה אינן גורעות מהתדמית ה"חצי-אקזוטית" ואנשים מסובבים מבט אחריהן , על אף שהן נפוצות.

ישראל, כמובן, מדדה מאחור בעניין זה.

נקווה שיש מדיניות חדשה ליבואן. אולי יהיה על מה להסתכל על הכביש בין עדר ה"יונדא-מאזדה".

51 קג"מ :shock::lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלפיסטים לא שואלים אם כדאי. כדאי לקנות קורולה/אפניים/חפשי חודשי. אלפא קונה מי שיכול לעצמו ליהנות (ולאחר לעבודה כשהאוטו ממשיך למוסך קאפריש על גרר ואתה בא למפעל במונית, כמו שקרה לי הרבה עם הג'ולייטה החדשה ב-79 .קופלונגים קרועים ,פלטינות שרופות,קרבורטורים שמשנים כיוונים לבד ועושים 4 ק"מ לליטר ,קשיים בשילוב הילוכים ו.... אני כבר לא זוכר .... 30 שנה ... עד שאחרי שנה אמרתי מספיק וקניתי את הסובארו הרדטופ הראשונה בירושלים. )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיימי,

כמה קיטורים :-D

עברו 30 שנה :?:

לא תיתן לאלפא להינות מהספק, שאולי , אולי - היום הם מייצרים מכוניות שאמינות לפחות כמו הפיאט החדשות ?

51 קג"מ :shock::lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאלפה יש שם לא טוב בכלל מבחינת אמינות בארץ וכל זה בגלל ה 33 שכבר נכחדו מן העולם (אני מקווה)

אבל החדשות רכבים פשוט מעולים אבל אנשים אוהבים את האמינות היפנית והאמת אני מקווה שאלפה לא ימכרו כמויות גדולות

בארץ כי זה מותג שצריך להישאר נדיר ולא שכל על ישראל ינהג עליו כמו המאזדה

כי אז היא תאבד את הייחודיות שלה והקסם כשרואים אותה באופן נדיר

זה כמו חיה שמתחבאת רוב היום ומידי פעם מגיחה בריצה ונעלמת בפיתולים

בקיצור שימכרו אבל לא יותר מידי.

תאמין לי, כשהייתי באיטליה זה לא הפריע לי בכלל לראות אלפא בכל מקום :).

והחיים של כולנו היו יותר טובים אם כל מאזדה 3 הייתה אלפה 159:-D.

TFSI Power

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5660 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...