Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משאיות, משאיות!!! רק משאיות מעניינות אותי

דב קרדו
שימו לב! השרשור הזה בן 265 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יכול להיות שהרוורס והראשון פועלים עם אוויר

עם אתה צריך עזרה עם המשאבה אתה יכול לפנות אליי אבא שלי מכיר את הסוג הזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

השושנים

משהו בשבלך

תמונות שפורסמו בשרשור

קבלו DODGE, יפיפייה גם במצבה לטעמי, צילמתי בשבוע שעבר ליד סככת הטרקטורים של מוזיאון עין שמר

לפי קצת אותיות בערבית, סגנון הגגון המולחם, הגיעה לשם היישר מהשטחים.

ועוד קצת בנושא שטחים, למי שלא ראה את המשאית שצילמתי במילואים בחודש שעבר ויכול להוסיף פרטים, אני סקרן לגביה (להערכתי נוסעות עשרות כאלה בגוש עציון, בדיוק באותו עיצוב וצבע).

shemer.JPG

mil1.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קבלו DODGE, יפיפייה גם במצבה לטעמי, צילמתי בשבוע שעבר ליד סככת הטרקטורים של מוזיאון עין שמר

.

לדעתי הדודג היגיע לרן היישר מ...יקנעם המושבה. היא עמדה זמן רב בין בריכות הדגים לאורך הכביש לכוון מגידו.

אם זה חשוב אוכל לברר בקלות.

ישי

" בוא ניסע, ניתן למחלה לעבוד, נחזור עם מיכל ריק " . בגעגוע לישראל ז"ל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה!

מה שחשוב שעכשיו הדודג' בידיים הטובות של אנשי עין שמר

הבנתי מהם שהם גם בשלבי שיפוץ אחרונים של כלי רכב שהיה שייך לנוטרים, לא ראיתי אבל אם זה דומה למה שנמצא במוזיאון של אורי סהר, זה נראה קרוב יותר למשאית (או טנדר גדול) מאשר לכלי רכב פרטי או בקיצור יש למה לצפות.

מה שיותר מסקרן הוא הסיפור של המשאיות הישנות הפעילות בשטחים (התמונה השנייה)

לדעתי הדודג היגיע לרן היישר מ...יקנעם המושבה. היא עמדה זמן רב בין בריכות הדגים לאורך הכביש לכוון מגידו.

אם זה חשוב אוכל לברר בקלות.

ישי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי המשאיות בשטחים.אחרימלחמת ששת הימים ניקבע מעבר אלנבי וגשר שיך חוסיין כמעברים לירדן וערב הסעודית ,המשאיות שהיו רובם מרצדס ועד היום נוסעים משאיות משנות ה70,מי שרוצה לעבור עם סחורה או בזמנו פרי הדר מרצועת עזה לירדן חייב שהרכב יהיה חשוף לבדיקה מהירה ,כנפיים חתוכות ,אין מכסה למנוע אין ריפוד בקבינה אין אפילו פנסים שלמים.אפילו הטנק סולר עם פתח מיוחד אין מכסה מצברים ,זאת בתמונה מרצדס משנות השבעים,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה צודק המשאית משנות החמישים בגלל החלון המרובע ולא מעוגל ,וכן הזמן היחידי שיש לי להכנס חוץ משבת הוא לפנות בקר עם הקפה ביד ,כמה דקות ,אני לא פקיד בנק אני נהג סמי טריילר השעון מעורר על ארבע קבוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

,אני לא פקיד בנק אני נהג סמי טריילר השעון מעורר על ארבע קבוע.

אחחח.... מזכיר לי נישכחות.

12 שנים עבדתי על הקו (באגד)

הייתי יוצא מהבית בשעות לא שעות.(הציפורים היו מקללות אותי כי הערתי אותן).

3 שנים אני כבר במוסך , מיתעורר כמעט כמו פקיד בנק ב :חמש וחצי בבוקר.

(אני מיתגורר בדימונה והמוסך בבאר שבע).

ירון מאיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי מלחמת ששת הימים, כשהכל עוד היה חדש לכולם, משה דיין חשב שכדאי להשאיר את הקשרים בין שתי הגדות פעילים, ואיפשר למשאיות לחצות את הירדן, בהתחלה סתם במקומות רדודים, אח"כ בגשרים.

הירדנים איפשרו רק למשאיות עם רישוי ירדני תקף להכנס לשטחן, כך שכל המשאיות האלו, עד לאחרונה, בנויות על שילדות מלפני 67!

אחרי שהתחילו הברחות של אמל"ח, התפתח משחק "סטריפ פוקר" בין כוחות הביטחון ונהגי המשאיות, כשכל פעם שהתגלתה הברחה באחת מהן, כל האחרות נצטוו לחשוף את אותו מקום כך שאפשר יהיה לבדוק אותו.

עם השנים הוחלפו המיכלולים המניעים במודרניים יותר וקרבי המשאיות נחשפו יותר ויותר.

לטעמי צריך לשמר משאית כזו! מישהו מעוניין להרים את הכפפה?

דב

ועוד קצת בנושא שטחים, למי שלא ראה את המשאית שצילמתי במילואים בחודש שעבר ויכול להוסיף פרטים, אני סקרן לגביה (להערכתי נוסעות עשרות כאלה בגוש עציון, בדיוק באותו עיצוב וצבע).

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל גם אם כן - איך תכניס אותה לארץ?

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוק רכב אספנות מאפשר ייבוא של משאיות עד 12 טון

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שמועניין דגמי משאיות ישנות מימתכת עבודת יד אותנטיות לגמרי מדהים

ניתן להיתרשם באתר www.diamant-h.co.il

ובנוסף מחיר מיוחד למי שפונה דרך הפורום

LZ186.jpg

LZ206.jpg

חרמון.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 265 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...