Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משאיות, משאיות!!! רק משאיות מעניינות אותי

דב קרדו
שימו לב! השרשור הזה בן 239 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ליד בסיס בית ליד, שמה אני אני משרת שוכבות כמה משאיות ישנות שלא נראה לי שיניעו אבל אפשר לקחת אותן לחלקים.

ראיתי אותם שהיה לי מסע מ"כים חלק שוכבות בפרדסים שליד ואני ממש לא יכול להסביר לגבי מיקום מדוייק

כמו כן בכפר יונה, אם נוסעים מצומת בית לחיד לכיוון הבסיס יש עוד משאיות זרוקות ורואים אותן בבירור מהכביש

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

השושנים

משהו בשבלך

תמונות שפורסמו בשרשור

יכול להיות שאין מספיק דלק בטנק או שהצינור שמוביל את הדלק סדוק נסה לחבר צינור מהמשאבת עזר ישר לתוך ג'ריקן [בלי לחבר את הטנק והפילטרים] אולי זה יפתור את הבעיה וצריך לבדוק מכנית שהכיבוי לא סגור לא דרך הכפתור

יש כ-20 ליטר סולר - אני מאמין, שזה אמור להספיק. לגבי צינור- אין לי מושג... צריך לבדוק. בכל מיקרה - לא נוגע יותר בסטרטר, מבלי שאני יודע בוודאות, מה הסיפור - רק חסר לי לשרוף את הסטרטר או לישבור שיניים עם הניסיונות האלה, מה עוד, הוא כל הזמן מתאמץ יותר מדי - מצבר חלש... בקיצור, אני אביא מישהו, שיידע בוודאות, מה הסיפור, ורק אז נראה...

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=91929&page=18&pp=15

דב, תשים לב להודעה של אופיר, עם התמונות - בתמונה האחרונה (עם הבאגי והאונו האדום) רואים ברקע משאית ישנה, נידמה לי סקניה, או וולוו וויקינג...

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה גנאדי, איזה עיניים יש לך!

שלוש פעמים עברתי על התמונות ולא קלטתי על מה אתה מדבר! ולחשוב שאני מכיר את המגרש הזה ואת המשאית הזו!

מדובר בסקניה 85 מיכלית דלק שהיתה יכולה להיות די מעניינת (כמו שאר המכוניות במגרש הזה), אם לא היתה בידיו של הסוחר הזה, שחושב שיש לו מכרה זהב ביד. אני אישית לא יודע על אף רכב אספנות שנרכש ממנו, למרות שיש לו כמה...

דב (ותודה שהסבת את תשומת ליבי, אני לא עוקב כל הזמן אחרי השירשור ההוא. בקושי יש לי זמן לכאן...)

דב

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=91929&page=18&pp=15

דב, תשים לב להודעה של אופיר, עם התמונות - בתמונה האחרונה (עם הבאגי והאונו האדום) רואים ברקע משאית ישנה, נידמה לי סקניה, או וולוו וויקינג...

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידעתי... התמחות של שנים - לרואת את מה, שאחרים לא שמים לב!:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דב הנה עגלה של טרקטור שמורכבת משני אקסים קדמיים של משאית שאני לא מזהה ,כוכב עם גנט פתוח צמיגים 750x16 מזכיר את מאק משנות ה40 ,הנה תמונות להשוואה ,

Icam0021.jpg

Icam0022.jpg

Icam0023.jpg

medium_1941MACK_PICKUP.jpg

מאק1.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש מדליקים, הכוכבים האלה! ולגמרי לא מוכרים לי.

יש אמנם דמיון לכוכבים והצלחות של המאקים (חמוד גם הבייבי מאק הזה...) - אבל זה לא נראה לי מאק בשום פנים.

אולי בכל זאת זה מהאמבולאנסים האלה שאני זוכר (בדפורדים אני חושב, משנות החמישים, אני תיכף אחפש).

צריך לנסות למצוא מישהו זקן בקיבוץ שאולי יודע מה מקורם, זה בהחלט מעניין!

דב

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון עם זקנים בקיבוץ כל אחד יטען שזה משהו אחר....

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

דב,הנה לילנד קבינה אנגלית עם כנפיים מפיברגלס ולילנד קבינה אנגלית שלם והנה סופר ביבר של פרנקו ממסילות ראשון לציון שעובד עדיין

Icam0024.jpg

ביבר.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הליילנד האנגלי עם הכנפיים העגולות, ממש הליילנד הזה, נמצא אצל אמנון, ואנחנו מתקשים להחליט אם הוא מתחילת או סוף שנות השישים.

זה סופר (כן!) ביבר. היו כאלה בשנות השישים המקודמות, ובאלה, עד כמה שאני זוכר, היה סרן אחורי עם הפחתה אחת. בסוף שנות השישים (69), עקב מחסור במשאיות מהרכבה מקומית, הביאו כמה מישלוחים של משאיות מושלמות - הליילנד סיסו מפינלנד, וסופר ביברים כאלה, רק עם סרן אחורי עם הפחתה טבורית, כמו שהיכרנו מהסופר ביברים גיר רגיל בארץ.

לפי הסרן האחורי (ולדעתי גם לפי הסרן הקדמי), הליילנד הזה הוא מודל 69. לפי מספר הרישוי...

נו, אולי מישהו יודע? מס' רישוי שמתחיל ב- 91?

ולגבי ה"סופר" - כל הזמן חשבנו שרק הדגם המאוחר יותר, כמו הכתום הזה מנס ציונה, הם נקראים "סופר ביבר", אבל מצאתי פתאום בבית קטלוג של המשאיות הכבדות של ליילנד מסוף שנות החמישים (!) - ה"סופר" בא בגלל הדגם המשופר של המנוע והוא מופיע כבר בשנים ההן!

אז איך מעכשיו נבדיל בין סופר ביבר של שנות השישים (61-68) לאלו של שנות השבעים? נו?

והקטלוג הזה - משהו מדהים ביופיו. רובו מצוייר, בצבע, יש שם ביברים, היפו, קליידסדיילים, מפרטים טכניים ואיורים מדהימים!

מה יהיה עם הסורק שלי, אה? עברתי ל - XP ולסורק הזה אין בכל האינטרנט דרייבר ל XP. פשוט לזרוק אותו לזבל... או שמישהו עוד עם גירסת חלונות נמוכה מ- 98 ורוצה אותו?

דב

דב,הנה לילנד קבינה אנגלית עם כנפיים מפיברגלס ולילנד קבינה אנגלית שלם והנה סופר ביבר של פרנקו ממסילות ראשון לציון שעובד עדיין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דב ,הנה ביברים מכל ערובי הקבינות בתמונה אחת של הנמל החדש באדיבות היסטוריון התחבורה רוני שרון ,גם ביבר פיני וגם ביבר אנגלי עם הגה ימני משנות ה50,רוני מוסר שקידומת 91 זה מסחריים מאמצע 63 עד סוף 64 באזור הצפון והסופר ביבר של הנמל החדש מספרו 706 הוא משנת 68 באזור המרכז בשנת 63 היה 42 43 ובשנת 64 101 בשנת 1969 היו הקידומות בצפון 708 709 במרכז ב1969 היו מ119 עד 124 כולל.

ביברים הנמל החדש.jpg

Icam0002.jpg

leyland_beaver_1_dc.jpg

leyland_beaver_2_dc.jpg

ביבר1.jpg

ביבר2.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוי, אוי, איזה תמונות!

אבל אתה יודע מה, עדיף לשים כל פעם תמונה אחת ואז אפשר להגיב לה ישירות, כי למשל התמונה הקבוצתית של הרכינות - יש שם צירוף שלא ראיתי מעולם - ביבר "אנגלי" (כנפיים עגולות)... עם קאבינה ישראלית!

ולמשל הליילנד הפיני (סיסו) - החברה הזו בנתה בתקופה ההיא משאיות עם מכלולים של ליילנד. לארץ הם הגיעו בשתי צורות - רכינה, עם סרן אחורי עם הפחתה טבורית זהה לזה של הביבר, ומשאית "פלטה" עם סרן אחורי של GG עם הפחתה כפולה. תיבת ההילוכים, דרך אגב, היתה של ZF ולא ליילנד - תיבה סינכרונית, מה שלא היה מקובל בתקופה ההיא במשאיות.

דב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק עכשוו מצאתי את הפורום הזה ומשמח אותי לדעת שיש עוד אנשים שאוהבים(או מטורפים) על משאיות כמוני למרות גילי הצעיר אני אוהב גם את המשאיות הישנות אבל יותר של שנות ה 70 המאקים כמו בסרט בשיירה הייתי 5 שנים טריילריסט בארה"ב ויש לי המון תמונות וחוברות על משאיות בקרוב אני אפרסם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 239 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...