Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משחק מכוניות טוב?

malky
שימו לב! השרשור הזה בן 7472 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מחפש איזה משחק מכוניות טוב, וכשאני אומר טוב אני מתכוון לסימולטור לא כבד מדי, לא פורמולה או אינדי, וגם פחות ראלי, אלא יותר בכוון של מכוניות רגילות בתוך ערים - כמו לנסוע בעיר.. למישהו רעיון?

-- מורטיזציה? מורטיזציה! -- הגלריה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

MIDTOWN MADNESS 1&2.

משחק לא כ"כ מומלץ, אבל ממש כיפי לשוטט בעיר עם איזו חיפושית. :D

ו-GTA3 & VICE CITY

המון כלי רכב, המון שטח לעשות שטויות. קטנועים,אופנועים,ג'ט-סקיס,ואפילו דאון יעמדו לרשותך.

כמו כן - גרפיקה מצויינת.

החסרון היחיד הוא שאתה צריך דרישות חומרה גבוהות כדי להנות מהמשחק הזה.

:wink:

172

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

MIDTOWN MADNESS 1&2.

משחק לא כ"כ מומלץ, אבל ממש כיפי לשוטט בעיר עם איזו חיפושית. :D

ו-GTA3 & VICE CITY

המון כלי רכב, המון שטח לעשות שטויות. קטנועים,אופנועים,ג'ט-סקיס,ואפילו דאון יעמדו לרשותך.

כמו כן - גרפיקה מצויינת.

החסרון היחיד הוא שאתה צריך דרישות חומרה גבוהות כדי להנות מהמשחק הזה.

:wink:

אמממ מסכים בהכל חוץ מהקטע של הדרישות...יש לי מחשב יחסית חלש (P4 128RAM) והמשחק עבד אצלי יחסית טוב למחשב כזה....

אז הדרישות הן לא כאלה מוגזמות... :idea:

Fiat Tipo Media 1.4Ei 1994

Citroen Xsara 2001 1900 Diesel

Opel Corsa 2000 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

MIDTOWN MADNESS 2 !!!!

ז-ה המשחק בשבילך !

מצטרף להמלצה ! ואם אתה רוצה להוסיף עניין תשחק ברשת -

אין כמו להתחרע סתם ולהרוס אחד לשני את הרכב :D

הראל,

ספרינט QV 1.7i

146 1.7 16V

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחפש איזה משחק מכוניות טוב, וכשאני אומר טוב אני מתכוון לסימולטור לא כבד מדי, לא פורמולה או אינדי, וגם פחות ראלי, אלא יותר בכוון של מכוניות רגילות בתוך ערים - כמו לנסוע בעיר.. למישהו רעיון?

פ"ת חמישי בלילה :D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות!

שלא תתן לתמונה להטעות אותך... אני נוהג באוטו שכאשר יהיה שלום יהיו לו 40 כ"ס... לא הכי :?

אני אנסה את midtown madness 2... את 1 יש לי והבעיה שיש קצת מכוניות והוא נמאס מהר (עיר אחת והכל)

-- מורטיזציה? מורטיזציה! -- הגלריה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות!

שלא תתן לתמונה להטעות אותך... אני נוהג באוטו שכאשר יהיה שלום יהיו לו 40 כ"ס... לא הכי :?

אני אנסה את midtown madness 2... את 1 יש לי והבעיה שיש קצת מכוניות והוא נמאס מהר (עיר אחת והכל)

אן משחק מגעיל.

אני לא הבנת מה הייתה כל ההתלהבות סביבו???

instead of bieng pussy whiped...WHIP THAT PUSSY!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

midtown טוב בהכל - חוץ מבבאג אחד.

כאשר אתה מנסה לשחק אותה אזרח שומר חוק, ונוסע עפ"י הרמזורים ואתה נעמד באיזה רמזור, ואתה נותן טיפה רוורס כדי ליישר את האוטו, ויש שוטר ליד: אכלת אותה ! :lol:

vot tol'ko na nas gnat' ne nado....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...