Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך אני מוריד את המגבר ל2 אוהם ?

YUVAL B
שימו לב! השרשור הזה בן 7415 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב, לא רציתי לפתוח ת'רד חדש אז הקפצתי את הנוכחי (בשביל שתראו שכן חיפשתי) 8)

יש לי שאלה, המגבר שלי יכול לרדת על ל2 אום יציב, עכשיו ראיתי סאב שאני מאוד רוצה(קישור למטה) ולסאב יש שני סלילים של 2 אום כ"א, חוץ מזה שאני יכול להפעיל אותו בחיבור טורי של 4 אום רציתי לשאול מה יקרה אם אני אפעיל אותו על סליל אחד? אני אשמע טוב? הסאב יעבוד טוב? או שבכל מקרה עדיף לי לקחת סאב עם סליל כפול של 4 אום כ"א?

תודה.

הדגם הוא Z12 !

http://www.planetaudiousa.com/user%20manuals/2003%20Woofer%20Specifications_files/sheet011.htm

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המגבר שבחתימה שלי, xetec 440.5, הערוץ של הסאב מוציא 180 וואט ב4 אום ו250 וואט ב-2 אום, אז לפי מה שאתה אומר אני לא יכול לחבר את הסאב הספציפי על המגבר שלי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלינק שנתת כתוב שלסאב עם שני הסלילים יש שני סלילים של 4 אוהם. תוכל לחבר אותם במקביל כך שיתנו התנגדות סופית של 2 אוהם ולהוציא את המירב מהמגבר שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סאב אחד אפשר לחבר ל2 אוהם?אם הוא בא כ4?(רוקפורד 150RMS סדרה Z)

ושוב איך אני הופך שני סאבים של 4 ל2?אבל בלי לסבך בהסברים רק איך אני אמור לחבר את זה....(הסאבים זה פיוניר 600 אם זה עוזר)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק על הת'רד, יש לי שאלה:

כרגע יש לי סאב פיוניר 300W RMS באוטו, הוא מקבל 240W RMS מהמגבר ב2 אוהם,

עכשיו הסאב עובד ב4 אוהם, ראיתי שאחי היקר והחביב עושה מהאוטו דיסקוטק,

הוא שומע נורא גבוה אבל הסאב כמעט לא עושה רעשים של עיוות (כמעט)

הגיין מכוון על 3/4 והוא על מצב באס הכי גבוה במגבר וגם על מצב דיי גבוה ברדיו-דיסק.

עכשיו, לא מפריע לי שהוא עושה מסיבות באוטו אבל האם הוא יכול לגרום ככה נזק לסאב?

נגיד לשרוף את הסליל שלו או משהו בסגנון?????????

או שאין כל כך ממה לפחד?

שי.

יש מצב שהוא לא יבצע עיוותים אבל גם יכולה להיות סיבה שהמגבר מוציא מקסימום ממה שהוא יכול, ואפילו אם הוא מכוון ל 3\4 GAIN הוא עדיין יכול להוציא מקסימום הספק ע"י יציאות ה RCA אשר מגבירות את התדר וע"י כך נוצר ניצול מלא של המגבר עם GAIN לא פתוח עד הסוף... לכן מה שיכול לקרות זה שיצא מתח מהמגבר וישרוף את הסליל... אפשרי מאוד, וקרה לי בניסויים שעשיתי על סאבים של רוקפורד HE.

שרפתי שניים ככה, ע"י מגבר 400.4 ... 200 וואט כל אחד קיבל שהרי זה ההספק ה NOMINAL שלו ועדיין הסלילים נשרפו, לא חכם כל כך, ה GAIN היה פתוח 4\3 אבל היה קרוס שהגביר את הבאס בצורה משמעותית (דבר זהה לרדיו דיסק אשר מגבירים בו את עוצמת הבאס וכו').

סה"כ יש להיזהר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר הסברנו פעמים רבות שזה שהGAIN מכוון ל3/4 לא אומר כלום והכל תלוי ביחס של הGAIN למתח הסיגנל שמתקבל. ככה ש3/4 במערכת אחת זה לא 3/4 במערכת אחרת.

בכל מקרה, אם סאב DVC הוא 300W למשל, אז זה אומר שכל סליל יכול לספוג 150W.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7415 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...