Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוטובוסים, רק אוטובוסים.(או קונטרה לדב)

asaf572
שימו לב! השרשור הזה בן 2262 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ואתה אומר את זה על סמך מה ???

אני תושב ערד ואני יודע לקרוא לוחיות רישוי... אי אפשר לטעות בלוחיות של שנות השמונים.

האוטובוסים הכי ישנים באגד הם משנת 1992.

בדוק, אני עובד באגד.

מה שראית זה יכול ליהיות אוטובוס ישן שהסבו אותו למשאית.

חיפושית 1971,אאודי 75 ואריאנט 1972,:fadein:

אאודי 80 1974, אאודי 80 1982, אאודי 80 1986, אאודי 80 1988,אאודי 80 1990, אאודי 100 1974 , אאודי 100 1987.

כבר אמרתי שאני חולה אאודי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כיום אין באגד או במטרופולין אוטובוסים משנתון 82.

מזמן מזמן הם כבר לא בשירות, לפחות 8 שנים.

היום כבר מסיימים את ההורדות לכל דגמי ה3030 האחרונים.

ירון מאיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככל הנראה מה שראית היה המרצדס 303 של אגד שאכן שנת ההיצור שלה 82 והיא משמשת כמחסן בגדים או משהו כזה נייד.

אכן לפי מיטב זכרוני וידעתי יש כזה דבר באגד . לא זוכר בדיוק למה משמש אוטובוס זה.

ואתה אומר את זה על סמך מה ???

אני תושב ערד ואני יודע לקרוא לוחיות רישוי... אי אפשר לטעות בלוחיות של שנות השמונים.

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לא למחסן בגדים

האוטובוסים שהוסבו למשאיות ו מחסנים הינם משנות 84.

וגם בודדים.

נשארו רק בגלל שיש להם נהגים קבועים שיודעים לשמר את הקיים.סיומת xx-xxx-54

ירון מאיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיר אני יכול להגיד לך שאתה פשוט לא מעודכן.. יש לאגד בוודאות מוחלטת לחלוטין אוטובוס מרצדס 303 שנת ייצור 1981 שעובד עוד עובד ולא מזמן עקף אותי באיילון. לא יודע לי למה הוא משמש.

אבל יש דבר כזה והוא קיים לחלוטין.

גם לא למחסן בגדים

האוטובוסים שהוסבו למשאיות ו מחסנים הינם משנות 84.

וגם בודדים.

נשארו רק בגלל שיש להם נהגים קבועים שיודעים לשמר את הקיים.סיומת xx-xxx-54

ירון מאיר

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיר אני יכול להגיד לך שאתה פשוט לא מעודכן.. יש לאגד בוודאות מוחלטת לחלוטין אוטובוס מרצדס 303 שנת ייצור 1981 שעובד עוד עובד ולא מזמן עקף אותי באיילון. לא יודע לי למה הוא משמש.

אבל יש דבר כזה והוא קיים לחלוטין.

צביקה, גם מאיר וגם אני עובדי אגד ואין באגד אוטובוסים פעילים מהשנים האלה!

אולי ראית אוטובוס של המוזאון?

אאודי 80 1974, אאודי 80 1982, אאודי 80 1986, אאודי 80 1988,אאודי 80 1990, אאודי 100 1974 , אאודי 100 1987.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידי היקר אני יודע להבחין בין אלה של המוזיאון. והוא בחלט לא היה של המוזיאון. ונתקלתי באוטובוס הזה כבר כמה פעמים בכמה מקרים שונים בסניפים שונים של אגד.

מדובר חד משמעית במרצדס 303 שנת ייצור 1981 שמאחורה יש לו 2 חלונות מפוצלים ובצד אין לו חלונות.

ואני לגמרי לא הוזה. אני מתעקש שיש אוטובוס אחד כזה .ולא של המוזיאון.

צביקה, גם מאיר וגם אני עובדי אגד ואין באגד אוטובוסים פעילים מהשנים האלה!

אולי ראית אוטובוס של המוזאון?

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים! חבר שלי, שעובד באגד, בא בהצעה לארגן קבוצה בשביל ליקנות כמה 303 ים במחיר "קבוצתי" מוזל. כרגע לא מדובר במחיר, אבל הוא אמר, שמנסה לפעול בכיוון. יש מעוניינים?:roll:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש מעונינים יש ביכולתי לסדר קנייה של אוטובוסים בודדים משנות השבעים מחברת עפיפי מנצרת

Cadillac Sedan DeVille HT 1975, Cadillac DeVille Conv. 1966, Cadillac Sedan DeVille HT 1956, ,Mercedes S280 1970, Mercedes S220 1962

Corvette Stingray 1974, Chrysler Windsor 1950

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הסוג (היצרן, דגם וכ"ד)?:roll: תודה!

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צביקוש 25 ידידי.

אני לא אומר שזה לא נכון ,

עד כמה שאני יודע (אני נמצא באגף המשק),

לא קיימים שנתונים כאלו בשירות.

אבל מיכיוון שאתה נמצא לרב על הכבישים , אשמח אם תעלה תמונה לכשתראה אותו.

ירון מאיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי אני לא נושא עימי מצלמה אך אני נמצא בכבישים 12 שעות כל יום אבל עובד בעיקר באזור דרום (נתב"ג ועד דימונה)

אגב בימים אלה יוצא או אמור לצאת בקרוב (אם לא יצא עדיין) להשבתה האוטובוס הנוכחי של הממ"ג ביבנה ששנת יצורו 1989 לא זוכר אבל נדמה לי שהוא מ.א.ן שבאזור דימונה מסתובבים תאומים שלו לסדרת הרישוי ולדגם ששייכם לחברות מקומיות מהדרום ואף צבועים בדיוק באותה הצביעה שלו.

בקרש למרצדס אם ארה אותו אצלם אותו.

כמו שציינתי מדובר ללא ספק בכלל במרצדס 303 (נדמה לי מוגמר אבל לא סגור על זה) של אגד ללא חלונות בצד כמה שאני זוכר צבוע בצביעה האדומה, מאחורה יש לו שני חלונות מופרדים, ושנת הייצור שלו היא 1981.

צביקוש 25 ידידי.

אני לא אומר שזה לא נכון ,

עד כמה שאני יודע (אני נמצא באגף המשק),

לא קיימים שנתונים כאלו בשירות.

אבל מיכיוון שאתה נמצא לרב על הכבישים , אשמח אם תעלה תמונה לכשתראה אותו.

ירון מאיר

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הסוג (היצרן, דגם וכ"ד)?:roll: תודה!

עד כמה שידוע לי לעפיפי היו בזמנו מרצדסים 303 ו- 305 עירוניות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחרונה אני נתקל הרבה ב303 שמספרו 84-500-01... (של אגד) עליתי עליו פעם אחת וראיתי אותו לפחות 3 פעמים בחולון ובת"א.

אור.

ג'יפ פורד מודל 1942

אוסטין A30 מודל 1955 (בשיפוץ)

מחפש בדחיפות כל דבר שקשור לAustin A30/A35

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידי היקר אני יודע להבחין בין אלה של המוזיאון. והוא בחלט לא היה של המוזיאון. ונתקלתי באוטובוס הזה כבר כמה פעמים בכמה מקרים שונים בסניפים שונים של אגד.

מדובר חד משמעית במרצדס 303 שנת ייצור 1981 שמאחורה יש לו 2 חלונות מפוצלים ובצד אין לו חלונות.

ואני לגמרי לא הוזה. אני מתעקש שיש אוטובוס אחד כזה .ולא של המוזיאון.

מאשר.

היום ראיתי אותו בכביש החוף בין קיבוץ יקום לגעש. אני נסעתי צפונה, והוא בא מולי.

לא הצלחתי לראות את מספר הרישוי, אבל בוודאות מדובר בכזה:

4061080_MB0303.JPG

הוא חסר חלונות, צבוע בצבע אפור ויש עליו כיתוב צבעוני "אלתרנטיב".

אגב, עכשיו אני שם לב שזאת ההודעה ה-1303 שלי :wink:

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2262 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...