Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוטובוסים, רק אוטובוסים.(או קונטרה לדב)

asaf572
שימו לב! השרשור הזה בן 2276 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רק להזכיר לכם שזה אתר על רכבי אספנות ולא על רכבים שלעולם לא יהיו אספנות....

ולשואל על האוטובוסים עם המנוע מקדימה משנות השבעים והשמונים, אלה היו מתוצרת וולוו ולא איווקו.

ובכן, הספציפי שנשרף - ככל הנראה כבר לא. אבל אני חושב, שלחלק גדול מהאוטובוסים המודרניים דווקא מגיע להישמר, ולו רק בגלל העיצובים המוזרים, שיש להם! זה, שהם לא יישמרו, ולצערי זה מה שיקרה- אין זה אשמתם, אלא עלות היקרה של אחזקה/זמינות ומחיר שאפשר לקבל בעבורם בתור "הברזלים"... :-(:cry:

אני, למשל, הייתי מאד רוצה לשים יד כבר היום על המטאור, כי מאד אוהב את המראה שלו- אבל, מן הסתם, זה לא יקרה בגלל המחיר היקר, שהם עדיין עולים. וכאשר המחיר אמור יהיה לרדת בגלל השנים- כבר לא יהיה, מה ליקנות יותר!:?

פאגב, ללא כל קשר- הייתה לי היום שיחה מאד ארוכה עם ה"גזלן" מנחל שורק- איזה משובצר האוטובוס שלו!8) לא מצאתי משהו, שאין לו שם! אגב, מדובר בסדנא ניידת של אגד לשעבר- טייגר משנת 60, אם אני לא טועה!

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הייתה להם טיולית פורד D כמו שלי!!!:-) מעניין, איפה היא היום?- בטח, כבר בסין...:cry:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחתי לגמרי: עוד אחת מה"מציאות" של "טיול" לפני כמה שבועות:

(לא מחקתי מספרי "צ"- לא חושב, שזה רלוונטי כבר:cry:- האוטובוס הזה לא יסע יותר לעולם: אין בו לא מנוע, ולא אפילו הגה, והוא ללא רישוי אזרחי).

DSCF0181.jpg

DSCF0182.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזה מה שראיתי היום: מישהו יודע, מה זה היה? -היה לו מנוע מקדימה פעם, כמו ב-D500, אבל הוא גדול מדי בשביל D500!

DSCF2473.jpg

DSCF2474.jpg

DSCF2475.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזה מה שראיתי היום: מישהו יודע, מה זה היה? -היה לו מנוע מקדימה פעם, כמו ב-D500, אבל הוא גדול מדי בשביל D500!

אני חושב שזה GMC ישן של אגד, מודל 1949 אם אני לא טועה.

חיפושית 1971,אאודי 75 ואריאנט 1972,:fadein:

אאודי 80 1974, אאודי 80 1982, אאודי 80 1986, אאודי 80 1988,אאודי 80 1990, אאודי 100 1974 , אאודי 100 1987.

כבר אמרתי שאני חולה אאודי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ווי, ווי, בני, עשית לי צמרמורת!

בדפורד, TJ אני חושב...

כבר שכחתי מה"טיוליות" האלה, מהנסיעות בתיכון למדבר יהודה, להרי ירושליים...

איזו תמונה קלאסית!

לג'ינו מכרמיאל היתה אחת כזו... מנוע פרקינס בן אלמוות, שתי מהירויות בסרן האחורי עם כפתור חשמלי אדום על ידית הילוכים..

שימו לב מה מצאתי באינטרנט:

http://friedman.dsites.co.il/Htmls/gallery.aspx?C2062=12605&BSP=12273&BSS110=12605

ותמונה מהאתר:

big6.jpg

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהבתי את הבדפורדים האלה בילדותי כי יש להם גריל אהוב עלי, אליפטי עם פנסים בקצוות כמו בפלקון ובפורד F1 משנת 1948.

כשהייתי ילד אמא'שלי היה לוקחת אותי לסוכנויות והיינו חוזרים מלאי פרוספקטים. באחד הטיולים האלה היא נכנסה ו"התעניינה" בבדפורד הזה. הפרוספקט אמור להיות אצלי באיזשהו מקום...

ואגב, נדמה לי שטעות בידך: TJ היה סימול לטנדר 4X4 של בדפורד... המשאית המדוברת היתה פשוט J. לדגם ניתן סימול מספרי שסימל את הטונאג'. כך למשל J3 סימל משאית 3 טון...

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי זה מק, או סופר וויט, לשניהם היו ז'נטים פתוחים (כוכבים).

לעומת זאת לאוטובוסי G.M.C ולפורד F-8 היו ז'נטים סגורים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצאת עם מי להתווכח... מילא אם לא היה גוגל:

http://www.roadtransport.com/blogs/big-lorry-blog/2007/11/bedford-tj-mania-biglorryblog-asked-for-pix--and-you-only-went-and-sent-em.html

אהבתי את הבדפורדים האלה בילדותי כי יש להם גריל אהוב עלי, אליפטי עם פנסים בקצוות כמו בפלקון ובפורד F1 משנת 1948.

כשהייתי ילד אמא'שלי היה לוקחת אותי לסוכנויות והיינו חוזרים מלאי פרוספקטים. באחד הטיולים האלה היא נכנסה ו"התעניינה" בבדפורד הזה. הפרוספקט אמור להיות אצלי באיזשהו מקום...

ואגב, נדמה לי שטעות בידך: TJ היה סימול לטנדר 4X4 של בדפורד... המשאית המדוברת היתה פשוט J. לדגם ניתן סימול מספרי שסימל את הטונאג'. כך למשל J3 סימל משאית 3 טון...

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בני' date=' אני לא מתכוון לוולוו על שלדת ה B10M הישנים, אני זוכר בוודאות את האוטובוסים של פיאט \ איווקו, מזכירים את ה"מטאורים" של זמננו בחזית, ואני זוכר שהיה להם ג'נטים של משאיות (חישוק שמתפרק ל 3 חלקים, דומה למאק DM).[/quote']

אגב, המטאור יצא לאור ע"י מרכבים ב-1995. לא יאומן ש-13 שנה עברו, והוא עדיין נשאר בין האוטובוסים היפים. ויפה למרכבים על ההברקה העיצובית.

אגב המטאור הגיע גם כוולבו B10B, וגם כמרצדס. (לא זוכר בדיוק את הדגם).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המטאור מעולם לא ישב על שילדת מרצדס.

הוא ישב על וולבו, על מ.א.ן וגם על דאף, אבל לא על מרצדס.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מטאור ישב אפילו על השילדה של המרצדס 0303!!!

אאודי 80 1974, אאודי 80 1982, אאודי 80 1986, אאודי 80 1988,אאודי 80 1990, אאודי 100 1974 , אאודי 100 1987.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

86-566-01 מאן איריזאר

זה האוטובוס שעלה באש.

אז מה גנאדי?

חשבת יביאו בשר לעשות על האש???:lol::lol::lol:

ירון מאיר

והנה התמונות...

Picture 019.jpg

Picture 020.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזה הטייגר "החדש" של אייל עובדיה

Picture 021.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מטאור ישב אפילו על השילדה של המרצדס 0303!!!

O-303 יוצר עד 92'. המטאור, לעומתו, יוצר החל מ-95'.

איך אתה מסביר את הפער בין השנים?

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2276 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...