Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוטובוסים, רק אוטובוסים.(או קונטרה לדב)

asaf572
שימו לב! השרשור הזה בן 2262 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תבורך, כל משמר אוטובוס ישן - הרי זה משובח!

ודבר שני, כנראה שתהיה בעיה עם זה לצענו הרב, מכיוון שרכב (לרבות אוטובוס!) שניגרט מהמצבה, לא יחזור לעולם,

בדיוק בגלל תקנה זאת מיהרתי וקניתי את ה"מכונה" (סלנג אגדי) שלי שנתיים לפני שהושבתה, ואם אתה מעוניין במרצדס מוגמרת, יש עדיין כמה נוסעות בשירות חברות פרטיות כולל אחת שמסתובבת באיזור בת-ים משנת ייצור 1986, שהיתה שייכת ל-"גת", לא ברור לי איך היא חיה, שהרי היא בת 22. אבל זאת עובדה "מוגמרת":-) בשטח.

אתה טועה- לא יודע לגבי ה"אגד", אבל בעיקרון, גם האוטובוס, שהושבת עקב גילו (וגם המשאית)- אפשר להחזיר לכביש עם קבלת סטטוס "אספנות" בגיל 30! ככה, שאם הייתי מוצא עכשיו באיזו חצר את ה-303 ה"גרמני עם המזגן מאחורה- הייתי מאד שמח, כי הם בני 30/מתקרבים ל-30, אז אפשר היה להחזיר אותו בתור ה-"אספנות"! הבעיה היא, שפשוט אין, כי לא שמרו... אולי יש בשטחים, וגם זה בספק כבר.

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אתה טועה- לא יודע לגבי ה"אגד", אבל בעיקרון, גם האוטובוס, שהושבת עקב גילו (וגם המשאית)- אפשר להחזיר לכביש עם קבלת סטטוס "אספנות" בגיל 30! ככה, שאם הייתי מוצא עכשיו באיזו חצר את ה-303 ה"גרמני עם המזגן מאחורה- הייתי מאד שמח, כי הם בני 30/מתקרבים ל-30, אז אפשר היה להחזיר אותו בתור ה-"אספנות"! הבעיה היא, שפשוט אין, כי לא שמרו... אולי יש בשטחים, וגם זה בספק כבר.

יש 303 של אגד שנוסעים עדיין, ב....מוסקווה..

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שאני יודע האוטובוס מהפיגוע בצומת מירון (4.8.02) לפחות עד לאחרונה עוד עמד במוסך עיר גנים.

בפיגוע זה נרצחה ידידה טובה שלי שרי גולדשטיין ז"ל הי"ד

במגרש מאחור יש הרבה אוטובוסים לפרוק

האוטובוסים של הפיגועים נעלמו משם לפני כשנה וחצי בערך פרת לאוטןבוס אחד שעומד על הגלגלים ואחד שמפורק לגמרה

יוצא לי להיות פעמים בשבוע בעיר גנים כשאני עובד בגרר

אני יברר יותר פרטים ואכתוב בהמשך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש 303 של אגד שנוסעים עדיין, ב....מוסקווה..

אני יודע. אבל כל מה ששם- אלה הדגמים "הרגילים", שיש אותם עדיין כאן, ואפילו נוסעים חלקם! שוב- אני מדבר ספציפית על הדגם "הגרמני", עם המזגן מאחורה, דלת אחורית מאחורי הסרן, ודלתות המפוצלות- וכאלה כבר המוווווון זמן לא ראיתי "במציאות"! :cry:

אגב, לדברי הבחור, שגר שם- גם שם כבר העיפו את רובם מהקווים, לטובת החדשים לגמרי מהתעשיה המקומית!

c0f2ba9f8adfb0ce7b.jpg

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנהלים - מכיון שבפורום אין אפליות בין משאיות ואוטובוסים, שימו השרשור בדביק ;-)

אני זוכר את עצמי בתור ילד קטן (אבל מאוד קטן) - מתוח לפני שאני עולה לאוטובוס כדי לתפוס את המקום הקדמי, כדי לראות את הדרך (במיוחד בנסיעות בין-עירוניות בלילה) ואת הנהג נוהג. :-D אם נפלתי על אוטובוס ידני - בכלל חגיגה :) (היו בזמנו את הליילנד, וגם דגמים יותר חדשים - כמו הוולבו B10M מנוע אמצעי (שנתון 87-88), וגם B10B למיטב זכרוני הגיע בגרסא ידנית. והגיעו גם דגמים של מרצדס, לא זוכר בדיוק). אני בטוח שהנהג היה אפילו יותר מפותע שאיזה ילדון שואל אותו למה הוא לוחץ על הקלאץ' פעמיים (התשובה ידועה) ולמה משמשת הדוושה הרביעית (לכוון את ההגה).

נ.ב המושבים של המרדסים הממש ישנים (אלא עם החלונות שמתעגלים לכיוון הגג) ממש אבל ממש נוחים - כבר לא עושים כאלה היום. ברצינות.

אביעד

אגב איך ומתי אפשר לבדקר במוזיאון אגד? כרוך בתשלום?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנהלים - מכיון שבפורום אין אפליות בין משאיות ואוטובוסים, שימו השרשור בדביק ;-)

אביעד

אם תשים לב, גם המשאיות קולפו מהדביק

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כרוך בתשלום, ואני חושב, שפתוח כל הזמן, תקנו אותי אם אני טועה. אני ביקרתי שם בשישי- תמיד יש אנשים, אבל לא הרבה, ככה שנחמד להסתובב ולראות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

GLUK רק לידיעתך, מסתובב 303 פלסטיני בכפר מסחה, אין לי מושג מהו השנתון אך בוודאות הוא גרמני (מזגן מאחור, ומנגנון פתיחת דלת מורכב) הפחח שלי תיקן אותו לאחר שסיאט איביזה ישנה נכנס בדלת תא המטען

אלפא רומאו ספיידר V6 3.2 בציר 2007

טל שביט (1955-2011) זה לא אותו הדבר בלעדייך, אתגעגע לנצח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל אי-אפשר לייבא חזרה רכב מרשות, או שאני טועה במשהו?:roll: תודה בכ"א, זה משמח בכ"ז!:-D בפעם הבא- תתפוס אותו באוזניים, ותצלם!8) אפרופו פחח שלך- אני מבין, שהוא גם "משם- אתה יכול לבדוק אצלו, כמה בערך יעלה תיקון של האסקורט שלי- יש תמונות שלו בפורום, ואני יכול להביא עוד, אם צריך! האוטו גמור מחלודה לגמרי, אף אחד לא מוכן להיסתכל עליו כאן אפילו...:cry:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא היחיד.. יש עוד אחד כזה במוזיאון אגד .

זה שבמוזאון אגד הוא משנת יצור 1982 והוא דגם גרמני.

ה 525 הוא משנת יצור 1991 והוא מתוצרת הארץ והוא החליף את הדגם הישן.

חיפושית 1971,אאודי 75 ואריאנט 1972,:fadein:

אאודי 80 1974, אאודי 80 1982, אאודי 80 1986, אאודי 80 1988,אאודי 80 1990, אאודי 100 1974 , אאודי 100 1987.

כבר אמרתי שאני חולה אאודי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התשובה: כן!

הם כולם נמצאים במוסך-צפון במגרש הפנימי.

לא נכון, אני ראיתי מפרקית מאחד הפיגועים שפירקו אותה.

אאודי 80 1974, אאודי 80 1982, אאודי 80 1986, אאודי 80 1988,אאודי 80 1990, אאודי 100 1974 , אאודי 100 1987.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד תמונות

DSC00140.jpg

DSC00142.jpg

DSC00145.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואחרונות...

DSC00144.jpg

DSC00152.jpg

DSC00151.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין אוטובוסים משנת 82 משרתים. הישנים ביותר באגד הם משנת 1992, ובמטרופולין המצב דומה.

ואתה אומר את זה על סמך מה ???

אני תושב ערד ואני יודע לקרוא לוחיות רישוי... אי אפשר לטעות בלוחיות של שנות השמונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואתה אומר את זה על סמך מה ???

אני תושב ערד ואני יודע לקרוא לוחיות רישוי... אי אפשר לטעות בלוחיות של שנות השמונים.

על סמך זה שיש אנשים שמבינים באוטובוסים יותר ממך, ואם אתה מתכוון לוולבואים החדשים של "מטרופולין", שחלקם מסתיימים ב-52 - אז מצבך גרוע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2262 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...