Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוטובוסים, רק אוטובוסים.(או קונטרה לדב)

asaf572
שימו לב! השרשור הזה בן 2261 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אם אתה מדבר על אוטובוס בצבע צהוב אז הוא מוכר וידוע, והיה שייך בעברו לאגד חבילות.

אוטובוס (אני חושב שטייגר) בשכונה שלי בחדרה, עומד מיותם באמצע שטח .

בעבר עמד למכירה ע"י מגרש מכוניות סמוך. בעל הבית שרצה המווווווווווווון כסף כנראה והתייאש .

בפנים קטסרופה , ניסו לעשות ממנו בית על גלגלים.

נדמה לי שעוד רואים סמל של "אגד" בחזית.

בעבר דיווחתי עליו בשירשור "עתיקות בדרכים"

אם יהיה עניין אצלמהו.

בחדרה היה שאנסון הרוס ליד פסי הרכבת בכביש 4 עם עוד אוטובוס ישן אך נעלמו עקבותיהם ביחד עם הפרדס שהיה שם.

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא היחיד.. יש עוד אחד כזה במוזיאון אגד .

בין הגרוטאות מצאתי את ה-525 שזהו דגם מיוחד של ה-303 שניבנה במיוחד לקו 100 תל אביב קהיר.

היחוד שלו הוא שליד הדלת האחורית יש שירותים!!

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטייגר הכחול המרוטש והמרוסק הוא דגם מאד מאד נדיר לא זוכר את הדגם במדויק בעבר ידעתי. לצערינו הוא לא בר שיקום. אם איני טועה לפני שעמד באחיסמך עמד בחניון אגד במחסום ארז לפני השריפה המפורסמת שכילתה כמעט כל אוטובוס שהיה שם (והיו שם עשרות רבות כולל נדירים מאד שיועדו למזויאון אגד)

quote=asaf572;1595421]טוב, גם לאוטובוסים מגיע שירשור אז אני אתחיל:

היום ביקרתי בבית הקברות לאוטובוסים של אגד, והנה התמונות:

המיפרקית הזאת משנת יצור 90, עבדה בסניף רחובות על הקווים לתל אביב ולפתח תיקווה.

יש עוד תמונות בהמשך..

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי האוטובוס המפורק של תור בוס שנראה ברקע מאחורי הטייגר המרוסק , מדובר באוטובוס שהורכב בירדן בחברת אלבה. כיום נשאר רק אחד כזה נוסע עדיין וגם הוא של חברת תור בוס. מדובר באוטובוס על בסיס G.M.C . אגב המעניין שעל הכפתור שמיועד לסמן לנהג "עצור" במקום המילה עצור יש ציור של כוס קפה. הירדנים האלה.. אף פעם לא אבין אותם.

טוב, גם לאוטובוסים מגיע שירשור אז אני אתחיל:

יש עוד תמונות בהמשך..

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, גם לאוטובוסים מגיע שירשור אז אני אתחיל:

יש עוד תמונות בהמשך..

תודה לך, צילמת כמובן ב....מוסך אחיסמך ליד לוד, באחיסמך מפרקים רק מעט רכיבים מהאוטובוסים.

הפרוק המסיבי מתבצע במוסך-צפון שבקריית אתא.

ורק תיקון קטן: המיפרקית משנת 91 ויועדה למוזיאון הרכב ההיסטורי של אגד, ומפה אני מבין שוויתרו עליה בסופו של דבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא היחיד.. יש עוד אחד כזה במוזיאון אגד .

אכן, קדמו לו שלושה 303 תיירותיים מוגמרים שיוצרו בשנת 82', ולמיטב ידיעתי הם היחידים באגד מאותה שנת יצור.

המספרים הפנימיים של שניים מהם היו 15750 ו-15768 ואת המספר של השלישי אינני זוכר.

מעבר לתא השירותים (אגב, באוטובוסים באירופה זה דבר נפוץ מאוד), הם התאפיינו במרכב גבוה יותר (לטובת הגדלת נפח תא המטען), בדלת אחורית יחידה במקום כפולה, באורות קריאה אישיים לנוסעים (היום זה כבר סטנדרט בכל האוטובוסים) ובוו גרירה מאחור.

אחד מאותם שלושה ניצב כיום במוזיאון אגד.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מפחד מקונטרות, אבל דווקא אהבתי את ההפרדה - אוטובוסים בפורום תח"צ ובקומונה, והמשאיות כאן. אחרת נעלה כל דבר פעמיים? אולי נזמין את מי שמתעניין לפורומים של האוטובוסים?

דב

דב, לא כולם מבקרים בפורום של תח"צ- יש אנשים (כמוני, למשל), שאין להם זמן "לקפוץ" בין הפורומים, אבל ישמחו לראות עדכונים בענייני האוטובוסים! בנוסף, אני לא ממש "חולה" על הנושא של תח"צ, רק אוהב אותו בין היתר. ככה שזה בסדר. אני בכלל הצעתי לאסף להכניס את הכל שלרשור של המשאיות- אבל מצד שני- זה יעשה "סלט" טוטאלי, ככה שעדיף, כנראה, באמת ככה...

P.S.

אני עדיין בתיקווה, שה-303 "שלי" (לעתיד) עדיין קיים, ונוסע/עומד איי-שם, ויבוא היום, ויהיה שלי!

אגב, למה 303 "העגול": לפני כמה שנים, למי שזוכר, היה מין "בית קברות" האוטובוסים בצומת בית-ליד, מול הכלא. לא יודע, מה זה היה ולמי היה שייך, אבל היה הכל פתוח וזרוק בשדה. אז יום אחד, ליתר דיוק- לילה אחת, במסגרת עבודתי אז, הגעתי למקום הצמוד (זו הייתה תחנת הממסר של חב' הסלולרית). וכמובן, שלא עמדתי בפיתוי, ונכנסתי ל-...ניחשתם נכון- 303 כזה, משנות ה-70, שעמד שם. עשיתי בו סיבוב- האוטובוס היה שלם לגמרי מבחוץ, נידמה לי, שבצבע אפור-כתום, עם רוב הכסאות שלמים בפנים, תא הנהג שלם עם הכל, ורק נידמה לי, שפירקו לו את הגיר. הייתי המום, איך ולמה זורקים דבר כזה, ואז אמרתי לעצמי- אני חייב לעצמי אחד כזה! אבל בדיוק כזה! זהו... מאז עברו שנים, אוטובוס עדיין אין לי, אין גם רישיון לאוטובוס- אבל חיה איפשהו תיקווה, שיום אחד גם החלום הזה ייתגשם, ויהיה לי אחד כזה בחניה!:-D

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דב, לא כולם מבקרים בפורום של תח"צ- יש אנשים (כמוני, למשל), שאין להם זמן "לקפוץ" בין הפורומים, אבל ישמחו לראות עדכונים בענייני האוטובוסים! בנוסף, אני לא ממש "חולה" על הנושא של תח"צ, רק אוהב אותו בין היתר. ככה שזה בסדר. אני בכלל הצעתי לאסף להכניס את הכל שלרשור של המשאיות- אבל מצד שני- זה יעשה "סלט" טוטאלי, ככה שעדיף, כנראה, באמת ככה...

P.S.

אני עדיין בתיקווה, שה-303 "שלי" (לעתיד) עדיין קיים, ונוסע/עומד איי-שם, ויבוא היום, ויהיה שלי!

אגב, למה 303 "העגול": לפני כמה שנים, למי שזוכר, היה מין "בית קברות" האוטובוסים בצומת בית-ליד, מול הכלא. לא יודע, מה זה היה ולמי היה שייך, אבל היה הכל פתוח וזרוק בשדה. אז יום אחד, ליתר דיוק- לילה אחת, במסגרת עבודתי אז, הגעתי למקום הצמוד (זו הייתה תחנת הממסר של חב' הסלולרית). וכמובן, שלא עמדתי בפיתוי, ונכנסתי ל-...ניחשתם נכון- 303 כזה, משנות ה-70, שעמד שם. עשיתי בו סיבוב- האוטובוס היה שלם לגמרי מבחוץ, נידמה לי, שבצבע אפור-כתום, עם רוב הכסאות שלמים בפנים, תא הנהג שלם עם הכל, ורק נידמה לי, שפירקו לו את הגיר. הייתי המום, איך ולמה זורקים דבר כזה, ואז אמרתי לעצמי- אני חייב לעצמי אחד כזה! אבל בדיוק כזה! זהו... מאז עברו שנים, אוטובוס עדיין אין לי, אין גם רישיון לאוטובוס- אבל חיה איפשהו תיקווה, שיום אחד גם החלום הזה ייתגשם, ויהיה לי אחד כזה בחניה!:-D

תבורך, כל משמר אוטובוס ישן - הרי זה משובח!

ודבר שני, כנראה שתהיה בעיה עם זה לצענו הרב, מכיוון שרכב (לרבות אוטובוס!) שניגרט מהמצבה, לא יחזור לעולם,

בדיוק בגלל תקנה זאת מיהרתי וקניתי את ה"מכונה" (סלנג אגדי) שלי שנתיים לפני שהושבתה, ואם אתה מעוניין במרצדס מוגמרת, יש עדיין כמה נוסעות בשירות חברות פרטיות כולל אחת שמסתובבת באיזור בת-ים משנת ייצור 1986, שהיתה שייכת ל-"גת", לא ברור לי איך היא חיה, שהרי היא בת 22. אבל זאת עובדה "מוגמרת":-) בשטח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוכחה לזה שהדרומים תמיד דפוקים יותר, אז בערד עדיין מסתובבים בקו בין ערד לב"ש כמה אוטובוסים משנת 1982 כרכבים של אגד / מטרופולין ולצערי עדיין לא הוצאו משימוש למרות מצבם הרעוע.

אולי זו הזדמנות פז למעוניינים לרכוש אחד ???

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוכחה לזה שהדרומים תמיד דפוקים יותר, אז בערד עדיין מסתובבים בקו בין ערד לב"ש כמה אוטובוסים משנת 1982 כרכבים של אגד / מטרופולין ולצערי עדיין לא הוצאו משימוש למרות מצבם הרעוע.

אולי זו הזדמנות פז למעוניינים לרכוש אחד ???

אין אוטובוסים משנת 82 משרתים. הישנים ביותר באגד הם משנת 1992, ובמטרופולין המצב דומה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום היתי בעיר גנים (בית קברות אמיתי לאוטובוסים)

אגד לא שומר את האוטובוסים שהיה בהם פיגועים פרט לאחד

כתבתי, במגרש האחורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שאני יודע האוטובוס מהפיגוע בצומת מירון (4.8.02) לפחות עד לאחרונה עוד עמד במוסך עיר גנים.

בפיגוע זה נרצחה ידידה טובה שלי שרי גולדשטיין ז"ל הי"ד

כתבתי, במגרש האחורי.

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2261 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...