Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוטובוסים, רק אוטובוסים.(או קונטרה לדב)

asaf572
שימו לב! השרשור הזה בן 2262 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ובהמשך לכך: רק החל מ-92' החלו להרכיב בארץ לפי הסטנדרט המוגמר, כך שהדופן היתה עשויה מחתיכה אחת ללא חיבורים.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אז כל ה 303-ים שהגיעו לארץ מוגמרים נקראים מאגריות?

אגב, נכון ללפני שנה הייתי רואה לעתים קרובות 303 מוגמר (עם חלונות עגולים למעלה) מסתובב באיזור הקריות (אם אני זוכר נכון, מספר אגד שלו היה 74997).

"ai motoare capul doare"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק התיירותיות (עם הדלתות הקטנות, בשונה מאלה שהגיעו בשנים 80'-82', שהיו עם דלתות רחבות) נקראו מאגריות.

אגב, ידוע לי על 404 יחיד שהובא לארץ מוגמר ממרצדס, כדגם אב טיפוס. הוא שירת באגד, אבל הרבה זמן שלא יצא לי לראותו.

מעניין מה עלה בגורלו.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה שני אוטובוסים 303.

ה303 עם חלונות הנוסעים השטוחים הינו 303 שמורכב בארץ (מרכבים או הארגז)

ה303 עם חלונות הנוסעים המעוגלות הוא מאגרית, תוצרת חוץ.

בדיוק בדגם כמו הימני (חלונות מעוגלים) נסעתי בדיוק לפני שנה בקו 300. מושבים נוחים ומרווח לרגליים - כמו שאין כבר היום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק בדגם כמו הימני (חלונות מעוגלים) נסעתי בדיוק לפני שנה בקו 300. מושבים נוחים ומרווח לרגליים - כמו שאין כבר היום.

מה לעשות הגרמנים ימח שמם יודעים לבנות רכבים

חיפושית 1971,אאודי 75 ואריאנט 1972,:fadein:

אאודי 80 1974, אאודי 80 1982, אאודי 80 1986, אאודי 80 1988,אאודי 80 1990, אאודי 100 1974 , אאודי 100 1987.

כבר אמרתי שאני חולה אאודי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לעשות הגרמנים ימח שמם יודעים לבנות רכבים

:wink::lol: אמת! נהנתי לנהוג במאגריות מתוצרת מרצדס יותר מאשר בישראלים, האוטובוס היה יציב יותר ושקט יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט היו שקטות יותר.

במאגריות האחרונות שהגיעו, אי שם בתחילת שנות ה-90', בזמן שיוט רחש המנוע היה חרישי ביותר, ואיכות הגימור היתה כמה רמות מעל מה שמרכבים והארגז אי פעם יכלו לחלום.

חבל שלא מביאים עוד אוטובוסים מוגמרים ממרצדס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:wink::lol: אמת! נהנתי לנהוג במאגריות מתוצרת מרצדס יותר מאשר בישראלים, האוטובוס היה יציב יותר ושקט יותר.

צודק !

אאודי 80 1974, אאודי 80 1982, אאודי 80 1986, אאודי 80 1988,אאודי 80 1990, אאודי 100 1974 , אאודי 100 1987.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט היו שקטות יותר.

במאגריות האחרונות שהגיעו, אי שם בתחילת שנות ה-90', בזמן שיוט רחש המנוע היה חרישי ביותר, ואיכות הגימור היתה כמה רמות מעל מה שמרכבים והארגז אי פעם יכלו לחלום.

חבל שלא מביאים עוד אוטובוסים מוגמרים ממרצדס.

בכלל חבל שלא מביאים עוד מרצדסים, לא משנה מוגמרים ישראליים. פה ושם יש מרצדסים בין עירוניים סי.500 אבל לא יותר מזה.

מבין כל האוטובוסים שנהגתי עליהם, הכי אהבתי את המרצדסים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, ידוע לי על 404 יחיד שהובא לארץ מוגמר ממרצדס, כדגם אב טיפוס. הוא שירת באגד, אבל הרבה זמן שלא יצא לי לראותו.

מעניין מה עלה בגורלו.

אם אני לא טועה, יצא לי לראות אותו בתחנת קרית-גת לפני כשנה וחצי, לא היה קשה לזהות- יש לו דלת ידנית לנהג מצד שמאל

איזה שרשור........ חלום! 8)

אלפא רומאו ספיידר V6 3.2 בציר 2007

טל שביט (1955-2011) זה לא אותו הדבר בלעדייך, אתגעגע לנצח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יצא לי לתהות מקרוב על קנקנו של ה-OC-500 (מה לעשות? אבא יצא לפנסיה כבר לפני שש שנים...), אבל ממה שהבנתי הוא די נפילה ביחס לדגמים הקודמים.

אם הבנתי נכון ממה שהוסבר לי אודותיו, מדובר בדגם מיוחד שמרצדס הוציאו כדי להתחרות במחיר התחרותי שוולבו ומאן נתנו לאגד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא ה- OC500 נחשב לרכב מוצלח והוא נמכר היטב בחו"ל (אני חושב שגם כאן בארץ). יש לו בעיה ידועה של מדחס אויר הרתום למנוע בצורת שכיבה, ולכן השמן נכנס לו לראש ומכאן הדרך למדחס מקולקל - קצרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המרצדס oc500 אינו דור ההמשך למרצדס 404.

זהו דגם ישן שכבר נמצא המון זמן בגרמניה.

המנוע הוא מנוע טורי 6 צילנדר עם מגדש טורבו

לעמת v6 שיש ב404 (כולל מגדש טורבו)

הoc500 הוא אינו נפילה .

האוטובוס חזק מנוע טוב ,ונוח לתפעול.

יש צורך להיתרגל להגה, ההגה הינו מסוג zf חילזוני.כך שנהג שנוהג על וולו יתלונן על הגה קשה בoc 500

מרצדס זה האוטובוס !

ירון מאיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יצא לי לתהות מקרוב על קנקנו של ה-OC-500 (מה לעשות? אבא יצא לפנסיה כבר לפני שש שנים...), אבל ממה שהבנתי הוא די נפילה ביחס לדגמים הקודמים.

אם הבנתי נכון ממה שהוסבר לי אודותיו, מדובר בדגם מיוחד שמרצדס הוציאו כדי להתחרות במחיר התחרותי שוולבו ומאן נתנו לאגד.

לי יצא לנהוג ב OC500, וזאת היתה אכזבה גדולה לאחד כמוני שלא רצה לעזוב את ה 404.

ה OC500 הוא לא נוח לנהג מבחינת הגה (קשה), דוושות ובנוסף לכך האוטו עגלה בעליות.

מה שכן, ה -OC יציב על הכביש בסיבובים בצורה מדהימה.

בסוף לקחתי DAF...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2262 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...