Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיה במנגנון מתזי המים - רנו קליאו

Dj_RoY
שימו לב! השרשור הזה בן 6117 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

לאחרונה כאשר אני מנסה לשטוף את השמשה הקדמית באמצעות המתזים

נשמע כאילו המשאבה עובדת אך אין יציאה של מים, לאחר זמן מסויים ישנו זילוף עדין מאוד של מים

מה יכולה להיות הבעיה? סתימה היכן?

תודה מראש, רועי.

:roflmao: People drive big cars cause to make up for their small c0cks :roflmao:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעייה היא לא במשאבה ועל כן אין מה להחליף אותה ! כל עוד יש רעש של משאבה עובדת אבל לא יוצאים מים או בצורה של זליגה, הבעייה שלך היא סתימה פשוטה בצינוריות המתזים.

ליאור

Veni Vidi Vici

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתה לי בדיוק אותה בעיה בקליאו שלי. זו באמת סתימה המוסכניק שלי תיקן את זה בשעתו כבדרך אגב, בכמה דקות, אבל שכחתי איך ומה הוא עשה. אשאל אותו ואכתוב לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

לאחרונה כאשר אני מנסה לשטוף את השמשה הקדמית באמצעות המתזים

נשמע כאילו המשאבה עובדת אך אין יציאה של מים, לאחר זמן מסויים ישנו זילוף עדין מאוד של מים

מה יכולה להיות הבעיה? סתימה היכן?

תודה מראש, רועי.

רוקן את מיכל המים ושים מים מיוחדים כחולים. יש לך אבנית שסותמת איפשהוא אין טעם לחפש.

להבא אל תשתמש במים רגילים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה רק סתימה. ואולי עדיף מים מזוקקים בכדי שלא תצטבר אבנית להבא.

אבל כרגע יש סתימה- המקום הכי צר בצינור הוא בשפריצר. נסה עם סיכה לפתוח את החור בקצה השפריצר. מאוד סביר שהסתימה היא שם.

אם זה לא עוזר. אז ייתכן שהסתימה היא באחד הצינורות של המים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה לכולכם על ההיענות,

שנית המשאבה עובדת וככל הנראה הבעיה היא סתימה, ניסיתי להכניס קיסם לחור המתז אך זה עדיין לא עזר,

אני מקווה היום לעשות איזו בדיקה יותר יסודית ואעדכן

בכל מקרה תודה על הטיפ של המים המזוקקים..

:roflmao: People drive big cars cause to make up for their small c0cks :roflmao:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה תגובות וללא פתרון מעשי..... :?

ככה: נתק את הצינורית של המים שמתחברת לשפריצרים שעל המכסה מנוע, הפעל משאבה. אם יוצאים מים בשפריץ חזק אז הסתימה היא במתזים הנ"ל (כמו שאמרו קודמיי).

באם אתה יכול, והסתימה ממש רצינית, פרק את המתזים שעל המכסה ושים אותם סכוס מים עם מסיר אבנית כלשהו (לא חסר כאלה). זאת בהנחה שהחדרת סיכה אל המתזים לא משחררת אותם.

להגדלת ראש: הייתי מפרק גם את המשאבה ומוודא שאין בה אבנית. כמובן כדאי גם להחליף למים ייעודיים לוישרים אם הבעיה חוזרת על עצמה תכופות.

בהצלחה

עכשיו: מאזדה 6 2009 2.0L

היה:אאודי 80 אוטומטי 95, נפח 2 ליטר הזרקה מנוע ABT | העולם מתחלק ל- 10 סוגי אנשים: אלה שמבינים בינארי, ואלה שלא... :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיתי להכניס קיסם לחור המתז אך זה עדיין לא עזר,

:roll: מה אתה מאכיל אותם לצהריים , מה קיסם בן אדם , למה קיסם , מישהו כאן ציין במפורש להכניס בעדינות מחט דקה או סיכה , זה בדרך כלל עוזר .

לפעמים יש צורך לפרק אותם ממקומם ובנוסף לטיפול במחט , נשיפות חזקות או לחץ אוויר מעיף החוצה את שאריות האבנית \ גרגרי אבק .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעייה היא לא במשאבה ועל כן אין מה להחליף אותה ! כל עוד יש רעש של משאבה עובדת אבל לא יוצאים מים או בצורה של זליגה, הבעייה שלך היא סתימה פשוטה בצינוריות המתזים.

ליאור

ממש לא נכון! אצלי בקליאו הייתה בעיה דומה - יש צליל של משאבה עובדת אבל אין מים. המשאבה הוחלפה והכל חזר לעבוד. לא הייתה שום סתימה.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא נכון! אצלי בקליאו הייתה בעיה דומה - יש צליל של משאבה עובדת אבל אין מים. המשאבה הוחלפה והכל חזר לעבוד. לא הייתה שום סתימה.

רוני

רוני, דווקא כן נכון !

במגאן קופה שלי לשעבר הייתה בעייה זהה (לא דומה) לתיאור של פותח השרשור. גם אני כבר כמעט הזמנתי משאבה אבל אז החלטתי לפרק הכל קודם ולנסות לחסוך 300+ ש"ח. לאחר הפירוק נוכחתי לדעת שמיכל המים מלא באבנית + בצינורות יש המון אבנית + פתח השאיבה של המשאבה היה גם הוא מלא אבנית וסתם את השאיבה.:idea: ניקיון יסודי של המערכת פתר את הבעייה לגמרי.

רוני, השאלה היא אחרת: הרי מוסך החליף לך את המשאבה (בגלל החולץ)... השחילו אותך במשאבה מיותרת (99%).

בקליאו נתקלתי בבעייה אחרת: כדי להוציא את המשאבה ומיכל המים, יש צורך לפרק זרועות מגב ואח"כ פלסטיק עליון. כדי לפרק את הזרועות צריך חולץ ספציפי (המידע באדיבות ALX). על כן עדיין לא ביצעתי ניקיון יסודי של המערכת למרות שאין לי סתימות בנתיים.

המלצה לפותח השרשור: לנתק צינוריות לפני המתזים ולבדוק. באם הזרם עדיין חלש, הסתימה היא או בצינורות או במיכל עצמו. אם הזרם חזק, הבעייה היא במתזים ואז כדאי לבצע כל מה שכתבו קודמיי.

תחזור לעדכן.

Veni Vidi Vici

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליאור

לא נכון.

במגאן שלי המשאבה עבדה (הוציאה צליל) והמיים בקושי יצאו.

הצנרת פורקה ולא נמצאה אבנית או סתימות.

ללא הצנרת המשאבה עבדה אבל הזרם היה חלש.

המשאבה הוחלפה לחדשה(חליפית-120 ש"ח8)) והמתזים עובדים מצויין.

אתה מוזמן לבוא ולראות את המשאבה הישנה-נראת כמו חדשה וללא אבנית.

ולכל החוטאים - רבותי נתראה בגיהינום.

:evil::evil::evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6117 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...