Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט איביזה קופרה חדשה (2008) - מספר שאלות

שומאכר
שימו לב! השרשור הזה בן 6123 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם זה 1:12 זה בסדר. אני רגיל לזה (הלנסר בערך ככה). 1 ל-7?! זה באמת יאכל אותי. רוני? יש לך אולי מושג בזה? :-)

גיא.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 77
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

סליחה , לא רציתי להפחיד אותו . פשוט אצלי 1.7 אוכל 1:7 בממוצע , אז חשבתי שזה משהו בסגנון ועוד עם טורבו

איזה רכב יש לך?

:loco:How can I be lost, If I've got nowhere to go?

:loco:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבלמים של הקופרה זה 312 מ"מ איך אתה יכול להגיד שהם לא משהו ?

הFR בולמת יפה מאוד עם 288 מ"מ אז עם312 מ"מ זה אמור להיות משמעותי.

דלק עם הFR בדר"כ זה 7 לליטר בעיר

עד 11 בכביש מהיר ואני מדבר מנסיון של 16000 אלף קילומטר וזה כל הזמן ככה..

צריכת דלק הכי נמוכה הייתה 13 לקילומטר אחרי שנהגתי כמו זקן על 90 קמ"ש

בקופרה תצפה ל6 בעיר 10 בכביש מהיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בטח שזה כל כך נוראי?!

אצל חבר שלי זה נע בדרך כלל בסביבות ה1-8.5 ורוב הנסיעה היא בעיר.. (בFR)

עריכה:

שכחתי לציין שהוא לא בדיוק "לוחץ" על דוושת הגז..

:loco:How can I be lost, If I've got nowhere to go?

:loco:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:shock:

הדלק באמת יהרוג אותי. אייי כואב. לא נורא, נסתדר. נחסוך בדלק, בלי לחיצות מיותרות :-P

תודה על העזרה חברים. אם למישהו יש עוד משהו להוסיף, אשמח לשמוע.

גיא.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי,

מנסיוני של 25K ק"מ בFR הבלמים עובדים יפה ולמרות שאני מתעלל בהם לפעמים עדיין יש עליהם מספיק בשר לתקופה משמעותית כך שאינני מאמין כי ישנם בעיות עם הבלמים של הקופרה.

בקשר לדלק- נושא כאוב, היא אכן אוכלת, אצלי לפחות 1:10 מחוץ לעיר ו1:7 בתוך העיר, אם אכן תנהג לפי הספר (של הזקנים לפחות) תוכל להגיע למשהו כמו 1:8.5 בעיר ו1:11.5 בחוץ.

אני בדרך כלל עמדתי על 1:9.5 משולב אבל בזמן האחרון זה משהו כמו 1:8 משולב ולמרות הכאב בכיס אני מחייך רב הזמן.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, הבנתי. זקן אני לא, לחסוך טיפה איפה שצריך אני יחסוך. אם במידה ואני אקנה אותו, להנות ממנו אני גם יהנה, זה בטוח.

בכל מקרה, הקופרה לא "תאכל" יותר דלק, שהרי היא יותר חזקה מה-FR? תקנו אותי אם אני טועה.

גיא.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלחץ יותר תאכל יותר, תלחץ פחות תאכל פחות...אם תלחץ בדיוק כמוני אני משאר שתאכל יותר במידה מסויימת, אבל שוב, זה תלוי בך...

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבלמים של הקופרה זה 312 מ"מ איך אתה יכול להגיד שהם לא משהו ?

הFR בולמת יפה מאוד עם 288 מ"מ אז עם312 מ"מ זה אמור להיות משמעותי.

דלק עם הFR בדר"כ זה 7 לליטר בעיר

עד 11 בכביש מהיר ואני מדבר מנסיון של 16000 אלף קילומטר וזה כל הזמן ככה..

צריכת דלק הכי נמוכה הייתה 13 לקילומטר אחרי שנהגתי כמו זקן על 90 קמ"ש

בקופרה תצפה ל6 בעיר 10 בכביש מהיר.

גם לאימפרזה STI יש בלמים בקוטר 312 מ"מ, אם זכרוני איננו מטעני, והיא בולמת חרא. במילים אחרות - הגודל לא תמיד קובע.

בכל מקרה, הטענות שלי לבלמים של הקופרה הן לאו דווקא לעוצמה אלא לתחושת הדוושה, לחוסר הנשיכה בבלימה ולדעיכה מהירה. כל אלו לא יפריעו במיוחד למי שאוהב רק "ללחוץ מדי פעם" אבל בכל זאת, כדאי להזהר. זה עוד מקרה של מנוע חזק מדי מול בלמים חלשים מדי (לסובארו יש סימן רשום בעניין :-P ).

צריכת דלק - אם תסע מספיק רגוע ולא תהיה תקוע בפקקים כל היום, אין סיבה שהיא תעשה פחות מ-1:10. אבל כמובן ש-1:7 זה אפשרי, למי שנוסע הרבה בתוך העיר...

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פקקים אמרת? :lol: :lol: :lol: כל בוקר יש לי, בדרך לר"ג (לומד שם). באסה. אבל כעיקרון אני לא נוסע הרבה בכלל, ככה שהדלק זה יהיה הדבר האחרון שידאיג אותי ואת ההורים.

וכן, אפשר לשפר את הבלמים, למרות שכנראה אני לא יזדקק לשום שיפור במידה והרכב הנ"ל יהיה שלי.

כמו כן, עוד שאלה קטנה:

נכון, יכלתי לשאול בסיאט, אבל רק היום חזרתי לארץ, אז אני אשאל פה - הקופרה לא באה בצבע לבן? באתר היצרן רשום שהיא כן, חבר פורום אמר לי שלא. :?:

גיא.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר ל"אכילת" הדלק.

אני עברתי ממנוע 1600 ל1.8T בGTI.

השינוי התבטא בתדלוק אחד נוסף בחודש. (מ-1:11-1:10 ל-1:8.5-1:9 ואני לוחץ הרבה).

מי שמחזיק כאלו רכבים, הדלק הוא הדבר האחרון שמעניין אותו.

(התענייתם פעם כמה עולה סט פלאגים למנוע כזה?- בערך כמו 4 תדלוקים)

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר לביטוח התשובה שלי היא הערכה בלבד. תמיר עם ה-FR נתן לך תשובה מדויקת יותר ומניסיון (אם כי נשמע לי עדיין מאוד יקר). מה שאני יכול להגיד לך זה שקיים הבדל משמעותי בין נהג חדש (17 עד 21) ובין נהג צעיר (21 עד 24) מבחינת הביטוח. שים לב שלפי חברות הביטוח נהג חדש זה לא שנתיים אלא עד גיל 21.

בלי קשר - הרכב חזק מאוד והבלמים שלו לא משהו. זה בצירוף עם התנהגות כביש יחסית ספורטיבית יכול להיות מסוכן לנהג חדש ומתלהב. סע בזהירות ולאחר היכרות קצרה עם הרכב, בצע קורסים לנהיגה מתקדמת!

רוני

זה אופי דוושת הברקס בכל VAG אם תשים לב.

אבל מבחינת חוזק הבלם ועמידות שלו הוא מאוד חזק.

ואני כמעט בטוח שמרחק הבלימה של CUPRA הוא טוב יותר משל שאר הספורטיביות הקטנות.

הקופרה מגיעה לארץ במבחר גוונים כולל את הצבע לבן פנינה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי בקשר לדלק, אבל הרכבים שונים, אז לא בהכרח הצריכת דלק שיש אצלך תהיה בקופרה. גם עם 1:7 אני יסתדר (חישבתי).

תודה לכולם על העזרה. אם וכשאקנה את הרכב, אודיע פה בפורום :-P

גיא.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

MCL איך אתה יכול להשוות אלפא 33 משנת טיזינאבי לקופרה 2008? זאת טכנולוגיה אחרת לגמרי, רכבי 2.0 אטמוספריים אוכלים היום 1:9-10 בממוצע, אני הייתי מסתמך על התשובות של החברה עם הFR ומוריד קצת (כחצי קילומטר לליטר), בגלל הגדישה הגבוהה יותר (שכמובן מצריכה גם יותר דלק).

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6123 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...