Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט איביזה קופרה חדשה (2008) - מספר שאלות

שומאכר
שימו לב! השרשור הזה בן 6124 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 77
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כנ"ל. 4500 שקל בחודש הראשון עם הGTI. מאז זה ירד ל2500.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שומאכר , אני רוצה לראות את ההוצאות דלק שלך בחודש הראשון.

אני עם 106 GTI ובחודש הראשון איתה הוצאתי קרוב ל2500 שקל על דלק.

והרכב 1600 רגיל.

בחודש אחד? ואחר כך מה ההוצאות? אני עם הלנסר שלי כרגע מוציא בחודש כ-800 ש"ח בחודש. לא מאמין שבחודש הראשון אני יוציא עליה כל כך הרבה כסף על דלק. (כמו שאמרתי לא מרבה בנסיעות).

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תדאג אתה תרבה זה בסדר

ככה זה שקונים משהו חדש

עם הוולקן שהיה לי הוצאתי 1000 ש"ח דלק בשבוע הראשון (מדובר לפני כשנה כבר)

עם הג'וימקס שהיה לי גמעתי 1000 ק"מ בשבוע ועוד 3500 ב5 חודשים...

עם הברלינגו שיש לי עכשיו גמעתי 1000 ק"מ ב3 ימים וכ4500 ק"מ בחודש וחצי.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, אבל זאת לא הגזמה בחודש אחד להוציא 4500 על דלק ?! (אפילו שזה הראשון).זה לא הגיוני. זה אומר לתדלק כל יומיים שלוש! פשוט לא הגיוני בכלל :shock:

גיא.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק, כל יומיים-שלושה מיכל 98. מעולם לא הוצאתי כלכך הרבה כסף באופן כלכך מודע ורצוני, יש לומר.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שומאכר, גם אני אמרתי כמוך לא אני לא אסע עם הרכב. "אני אנסע רגוע ולא עם רגל כבדה על הגז" , איך שקניתי את הרכב, כל הדרך לבית לחצתי על הגז כאילו אבא שלי הוא מרדכי בן ש"ך (מנכ"ל פז היוצא\מתפטר), אלה רכבים שאי אפשר להישאר אדישים לגז שלהם, אתה תראה ברמזור מישהו אתה תראה לו שאתה "הגבר\היותר חזק\היותר מהיר" ואל תנסה לומר לא, כי כמעט כולם ככה, לא תמיד אבל בד"כ. אבל בוא נגיד 800 שקל לדלק עם FR זה רק אם אתה תיסע עם הרכב מתי שצריך וגם בדרכים בינעירוניות על 90 בידיוק, אך אני לא מאמין שזה יקרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק, אני כן ילחץ. אבל חודש ראשון - לא! באמת שלא. מה גם שצריך לעשות לו הרצה. אז זמן מסויים אני ייתן לאוטו להכנס ל"מסלול" שלו, ואחר כך אלוהים גדול. ובכללי אתה צודק, עם רכב כזה (לא שיש לי ניסיון על כזה רכב אבל אני משער) אי אפשר להשאר אדיש.

גם בקשר ל-90 קמ"ש אתה צודק ב-100%.

גיא.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

4500 בחודש על דלק? אני לא מוציא את הסכום הזה בחצי שנה. הכל תלוי בכמות ואופי הנסיעות שלך. לא כולם חוצים את ישראל לאורכה ולרוחבה ב-5000 סל"ד בממוצע על החודש הראשון עם האוטו (או בכלל).

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו, שאם אני נוסע המון ולוחץ אני צורך בכמות הזאת שאמרת עם הלנסר הנוכחית שלי. אוקיי, עניין הדלק הובהר.

תודה שוב לכולם.

גיא.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6124 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...