Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לאן נדרדר ??!!!! דו"ח על פנסי ערפל ?!!

YUVAL B
שימו לב! השרשור הזה בן 7556 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סיפור קצר לגבי אורות ערפל...

לילה אחד אני נוסע בקליאו ובמקרה האורות ערפל הקידמיים היו דלוקים, עוצר לידי ברמזור נהג אוטובוס פותח את דלת הנהג ואומר לי שפנסי הערפל שלי דלוקים ומסנוורים, אני מכבה אותם (בכל מקרה אני לא נוהג לסוע עם פנסי הערפל...) ושואל את נהג האוטובוס איך הוא הגיע למסקנה הזו, הוא בתגובה לא יודע מה לומר לי, הרי לא נסעתי מאחוריו, ובטח הוא לא נסע מולי...

אחרי מקרה זה הסתקרנתי לדעת למה לאמריקנים זה טוב וליהודים זה לא להדליק פנסי ערפל.

לקחתי את הקליאו לבדיקה של הפנסים+אורות הערפל (מול מכשיר שבודק את מיקוד האור ועוצמתו, במוסך), ומתברר שאין סיכוי שפנסי הערפל יסנוורו מישהו על הכביש חוץ מחתולים כלבים וקיפודים, יצא דווקא שאורות הקסנון בזוית מסויימת (שהאוטו בשיפוע קל כלפי מעלה)מסנוורות מאוד את הנהג שבא ממול.

לא הסתפקתי בכך ולקחתי גם את הוולבו לבדיקה דומה, ו"להפתעתי" התוצאה הייתה שווה לגבי אורות הערפל.

מסקנה אורות הערפל של הקליאו ושל הוולבו לא מסנוורות נהגים אחרים (לא יודע לגבי רכבים אחרים, אבל אני מתאר לעצמי תוצאה שווה).

עדי, שלמרות זאת לא רואה שום צורך להשתמש באורות הערפל חוץ מ"פוזה" לצילומים.

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני מבין שיש פה כמה ח'ברה שיודעים יותר טוב מיצרני הרכב איך צריכים להאיר כביש...

אם פנסי הערפל אכן היו מתפקדים כאמצעי הארת הכביש האולטימטיבי והבלתי מפריע, יצרני הרכב לא היו מחווטים אותם קבוע עם אורות הדרך?

אם הם היו כל כך תורמים לבטיחות, חוקי התנועה במדינות אירופה וצפון אמריקה הנאורות (לא פה באיווטסטאן) לא היו מחייבים אותם?

המצאת פה את הגלגל? או שיש לכם ערפל קבוע לפני האוטו (תבדקו רדיאטור)?

אני בהחלט יכול להסכים עם העובדה שפנסי ערפל מוסיפים עוד כמה לומן לאיזון שלפני האוטו. סבבה וסחתיין על המראה הקרבי. אבל תוספת משמעותית לבטיחות? תעשו לי טובה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם פנסי הערפל אכן היו מתפקדים כאמצעי הארת הכביש האולטימטיבי והבלתי מפריע, יצרני הרכב לא היו מחווטים אותם קבוע עם אורות הדרך?

אם הם היו כל כך תורמים לבטיחות, חוקי התנועה במדינות אירופה וצפון אמריקה הנאורות (לא פה באיווטסטאן) לא היו מחייבים אותם?

אני בהחלט יכול להסכים עם העובדה שפנסי ערפל מוסיפים עוד כמה לומן לאיזון שלפני האוטו. סבבה וסחתיין על המראה הקרבי. אבל תוספת משמעותית לבטיחות? תעשו לי טובה...

מסכים עם אשפוז ו-Aדי. לפנסי ערפל יש תפקיד מסויים בזמן מסויים (בתנאי מסויים, קורס בקרת המכונות משתלם בסוף :wink:), כל עוד אין ערפל אין סיבה להדליק פנסי ערפל חוץ מאשר למשוך תשומת לב ופוזה ...

ולהרמן, אני מכיר אותך ויודע שאתה ממש לא מהסוג שמחפש תשומת לב או פוזה אבל אתה צריך להבין את מה שצוקי מנסה להעביר לך. פנסי הערפל לא יכולים להאיר להוסיף לך הרבה מכיוון שהם מתוכננים לטווח קצר מאוד !!!

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את האמת השירשור הזה נותן לי הרגשה רעה כי אין שום סיבה לנסוע אם אורות ערפל כמו שדנו למעלה. הכותרות אפילו יותר כי לא הידרדרנו לשום מקום אני נותן צל"ש לשוטר שנתן תדו"ח ולהבאה תסע כמו שצריך.

עוד מעט יבוא מישהו ויתלונן שנתנו לו דו"ח על שלא עצר בעצור :evil:

אני מקווה שאו שזאת ההודעה האחרונה פה ויתנו לשירשור למות או שלפחות ישנו תכותרת

"פנסי ערפל והחוק"

נ.ב ולמתעשקים שזה לא נפריע כלל טועים כי כשהם דולקים זה שונה-רואים הבדל אפילו אם האורות לא מכוונת עליך. זה גורם לעין לסטות חזרה למראה כל הזמן וכמסכלים פשוט רואים אור ולא מכונית לא אור מסנוור פשוט אור.

1-2-3-4-5-6-7-8-9-10- יופי עדיין נשאר קצת שכל

like a G-L-O-V-E

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם אשפוז ו-Aדי. לפנסי ערפל יש תפקיד מסויים בזמן מסויים (בתנאי מסויים, קורס בקרת המכונות משתלם בסוף :wink:), כל עוד אין ערפל אין סיבה להדליק פנסי ערפל חוץ מאשר למשוך תשומת לב ופוזה ...

ולהרמן, אני מכיר אותך ויודע שאתה ממש לא מהסוג שמחפש תשומת לב או פוזה אבל אתה צריך להבין את מה שצוקי מנסה להעביר לך. פנסי הערפל לא יכולים להאיר להוסיף לך הרבה מכיוון שהם מתוכננים לטווח קצר מאוד !!!

אנחנו יכולים להיתווכח על זה ללא הרף, אני הבאתי דוגמא שזה עזר לי בחיים, וכמו כן זה לא אמור להפריע לסובבים לידי, כך שאין פה בכלל על מה להיתווכח.

אתם יכולים לקרוא לי עקשן או איך שאתם רוצים, אבל...

כשה אני יודע שאני טועה אני מודה בזה, אבל כשאני צודק אני יעמוד על שלי עד הסוף.

צריך לאכוף את החוק כשה נוסעים עם פנסי ערפל לא מקוריים בלבד.

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה יום שישי בבוקר ניסיתי ליצור קשר אם אגף תנועה אבל ללא הצלחה מכוון לפי מה שהמרכזנית אמר לחץ רב אני יודע מה ?!!!

בקיצור הנושא נבדק שוב אם האורות מסנוורים ושוב אותה תוצאה הפעם ישבו 3 אנשים באוטו ואדם שעמד במרחק של 5 מטר אחר כך 10 וכ'ו ועדיין שום סינוורו שלא מאפשר לראות מעבר לאוטו וכ'ו

אגב לאותו Slow Sprinter אני מזמין אותך לבוא ולתת לי מכות פעם הבא שאני מדליק אורות ערפל ?!!! :evil: התגובה שלך לה היתה במקום ואני לא אחד מאלה שמדליקים בשביל הפוזה זה נותן שדה ראיה הרבה יותר רחב ונוח זה למה לא להשתמש בו ?!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7556 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...