Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריך לשנות המצב בכבישים!(פוצל מ-המשטרה 'מונעת' תאונות)

שמר
שימו לב! השרשור הזה בן 7934 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני אפילו מתכוון להתנדב במתנ"א כדי לנסות לשנות מבפנים את המצב הקיים

ואני יודע שיהיה לי קשה

אבל תמיד אפשר לנסות

אני בטוח שאפשר לשנות מנהג של שוטר אחד או שתיים ולהכניס להם לראש כמה הם מסכנים את עצמם ואת הנהגים ה"פושעים" במהירות

נסיעה טובה לכולנו

אני לא חושב שתוכל לעזור איכשהו כמתנדב מבפנים

אולי מפקד מתנ"א יכול להזיז משהו וגם בזה אני לא בטוח

לידיעתך להתנדבות יש צורך בקורס של 8 או 10 מפגשים לא זוכר מדוייק וחובה של 12 שעות "שירות" בחודש

אם אתה עדיין בכיוון אז..... בהצלחה, ותעדכן אותנו :mm_yeah:

יובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב,סליחה על התגובה המאוחרת,המטומטמים אצלי בעבודה ממש מצפים ממני פתאום לעבוד :? "מצב בהיי טק קשה מה קשה"...

לא מבינים שאני צריך לארגן פה דברים יותר חשובים? :wink:

קודם כל תודה על התמיכה,זה היה חשוב לי נפשית וארגונית. אני גם מקווה שכ"א כאן הצטרף לעצומה של הקוסם , ומומלץ גם את העצומה של טופספיד.

אבל זה לא מספיק.

ניסינו להתארגן עם מס. אנשים לשנות משהו,אבל זה לא עבד עד אתה.אולי בקבוצה קצת יותר גדולה.

אנא צרו איתי קשר להוטמייל או לנייד 054-588070 ,כדי שאכין רשימה מסודרת וננסה להניע את העסק (לא לפני אחה"צ בבקשה.תנו לישון אחרי לילה בעבודה).

תודה מראש

שמר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה,ולגבי שינוי בתוך מתנ"א - רציתי להתנדב.אבל החוכמולוגים לא מקבלים נהגים עם עברות קודמות כמו שכבר צברתי לחובתי.

בטח חושבים שאם אהיה מתנדב,אנצל את זה כדי לפרוע חוק ולבקש חסינות אצל שוטרים עמיתים :mad:

גלמים.

לא שמעו על הפתגם: "במקום שבעלי תשובה עומדים,גם צדיקים גמורים אינם עומדים"... :oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתם רוצים לשנות?

אני קורא את הנושא ואת התגובות ואתם מדברים רק על כמה צריך לשנות וכמה כולם רוצים לשנות... אבל לא אמרתם מה אתם רוצים לשנות!...? :shock:

אההם... זה באמת יעזור אם תציבו לעצמכם מטרות ספציפיות ולא רק תדברו על הפעולה...

זהו התנדבתי להתחיל רשימה של דברים שצריך לשנות..

1. צריך לשנות את אופי האכיפה בכבישים ואת מטרת המשטרה, המשטרה צריך להציב לעצמה מטרה עיקרית ויחידה בכבישים והיא - למנוע תאונות דרכים.. לא "לגייס כספים" ולא לממן עצמם באמצעות האכיפה.

טוב זה יכול להיות טוב לכותרת וזה כללי מאוד.. אבל זה דבר שמציק לי ואני בעד לשנות..

לבריאות..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אההם... זה באמת יעזור אם תציבו לעצמכם מטרות ספציפיות ולא רק תדברו על הפעולה...

אני איתך :mm_yeah: צריך להתחיל לקבוע ולא רק לדבר על "גם אני רוצה לעזור"

ושוב אני מוכן להשתתף ולהקדיש כמה שיידרש בשביל להזיז משהו, פשוט צריכים להתחיל לקבוע

אבל.... מאיפה מתחילים :conf2:

יובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7934 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...