Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בפורק לחץ ללנצ'יה קאפה

שימו לב! השרשור הזה בן 6190 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

לפני מספר ימים קניתי לנצ'יה קאפה טורבו, זה הרכב טורבו הראשון שלי.

לפי בדיקה שעשינו( מישהו עם ידע) גילינו שהפורק שלי דפוק לחלוטין. אני לא זוכר מה הוא אמר אבל הוא שאב או נשף לתוכו ואמר שהוא לא אטום או משהו כזה.

זה היה פורק פנימי מקורי.

בכל אופן היתייעצתי עם כמה אנשים על פורק ומצד אחד אני מודה אני מעוניין בפורק חיצוני בגלל הרעש...כן כן התלהבות של ילד מפגר אבל לפחות לקצת זמן, בכל אופן אנילא יודע אם זה מתאים לרכב שלי או לא אם זה יגרע מהטורבו, יהרוס אותו וכדו'.

אני אשמח מאוד אם מישהו יכול לעזור לי ולהסביר לי את ההשלכות אם זה פורק חיצוני\פנימי, בהקדם האפשרי כי אני אמור להזמין בעוד כמה שעות פורק.

יש לציין שהרכב לא משופר בשום דבר מלבד פילטר אוויר.

בתודה רבה רבה מראש חיליק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי,

ברוך הבא ותתחדש על הרכישה.

תריץ חיפוש על הפורק אני בטוח שתמצא תשובות לרב השאלות בנדון.

לשאלות שלא- אנחנו כאן..

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור מי שהחליף פורק לפיאט קופה (אותו מנוע) לא פשוט היה למצוא פורק ראוי.

ממליץ בחום על Forge

זה שקניתי יכול לפרוק פנימה/החוצה.

לא יודע כרגע על אחד למכירה.

ברור שפריקה פנימה מומלצת יותר מהחוצה,

העבודה חוזרת פנימה בחזרה למערכת במקום להיפרק החוצה

porsche 914,2.0,1970

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6190 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...