Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דובלו....אבארט? (או...הולכים להביא את אירנה) [הקפצה של קלאסיקה]

תומR
שימו לב! השרשור הזה בן 2050 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• 3 שנים מאוחר יותר...
  • תגובות 82
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• חודשיים מאוחר יותר...
רייסים עם דובלו..... :lol: ענק

אל תתפלא, עם הפורד קונקט שהייתה לי בעבר (הלך מנוע ונמכרה) הייתי יכול לעשות הרבה רייסים.

הטנדרונים של היום זה לא הרנו אקספרס של פעם ! הם חזקים, ומשרים לך הרבה תחושת ביטחון (שאתה מתהפך כל רגע) ושאתה עושה פוזות לחבריך שמקבלים ביטחון יתר (שאתה הולך להתהפך עליהם).

תהיה בטוח שלייצר טנדר GTI הוא דבר לא רחוק (במקרה של הדובלו זה כבר פה) ולסוע עם טנדרון בערד לא יהיה חלום (בלהות).

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסעתי לפני חודש בקונקט של מישהו כאן בפורום.

עזבו את זה שהוא נוהג כמו בהמה, הדבר הזה מאיץ כמו מטורף. חוץ מזה, יש גרסה ספורטיבית לקונקט ולעשות אחת לדובלו לא כלכך מופרך. הבעיה היא שזה יהיה מכוער ברמות קשות, בדיוק כמו המקור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן נעים להיזכר... בתקופה שלפני הסוברית שלי השאלתי מחבר דובלו. אחחח איזה אוטו... אני אוהב טנדרים - כן אני יודע, סטיה ברמות הכי קשות. אני יודע שלכל אחד מאיתנו יש פינה חמה לטנדרים האמריקאים הישנים. כן, גם לאילו. אבל גם לנישה של ה"טנדרונים". מוזר, סוטה, עקום אבל זה אני! אם אישתי השלימה עם זה - גם אתם יכולים... הכי מוזר היה לעמוד ברמזור ליד איזה "בן בלי נעל" עם סיביק שחורה, כשהכיסא מושען עד הסוף, וממרומי המושב של הדובלו רואים רק את המיצחיה של הכובע של הדפקט. אני נותן גז טיפה. הקופיף נענה ומתחיל ללחוץ ולעשות "ואאאאאווון.... ואאאאאוווון..." הרמזור מתחלף, הבהמה הצהובה ניתקת מהמקום, צווחה קלה של צמיגים, שני - גז. צווחונת קלה שוב ושלישי, עדיין הבהמה הצהובה מושכת כמו קטר, אני מביט במראה ורואה את המיצחיה של האיש מתרוממת ופניו ניגלות לעיני. תדהמה! שוב רמזור, הפעם אני רואה אותו מישר את הכיסא, לופת מחדש את ההגה ועושה "ואאאאאווון.... ואאאאאוווון..." יותר ברצינות. ושוב, ענן שחור אחד שמסתיר את הבושה. אין אין אין כמו דובלו! גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי 4 שנים עם דובלו גם לי היה קשה להפרד (ולכן מסרתי אותה לידיים הנאמנות של חבר פורום).

אהבתי בה בעיקר 2 דברים:

1. את ההספק :twisted:

2. את הנפח שלה, האוטו פשוט היה פח אשפה, מחסן, חדר אחסון, גנזח חשבוניות של העסק ורכב משלוחים הכל ביחד.

כל פעם שעשינו סדר ונקיון באוטו זה לקח יומיים :lol:

סתם לידע כללי, האוטו טופל עפ"י הספר, בזמן ואך ורק במוסך מורשה של פיאט והפגין אמינות מדהימה (כמעט מושלמת).

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ג'מפי טורבו (דיזל) עדיין לא רואה את הדובלו ממטר

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי 4 שנים עם דובלו גם לי היה קשה להפרד (ולכן מסרתי אותה לידיים הנאמנות של חבר פורום).

סתם לידע כללי, האוטו טופל עפ"י הספר, בזמן ואך ורק במוסך מורשה של פיאט והפגין אמינות מדהימה (כמעט מושלמת).

אני נפרדתי משלי בכאב אחרי 11 חודשים בלבד (מונית נכנסה בדלת שלי וריסקה את הדובלו ואותי. אותי שיקמו אבל מהדובלו לא נשאר אפילו מה לפרק) ואת השנייה של איש השיווק החלפתי לא מזמן בדובלו אחרת חדשה.

גם אצלי האמינות היתה מדהימה והאוטו גם הפגין עבירות טובה בזכות מרווח הגחון העצום שלה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטו גם הפגין עבירות טובה בזכות מרווח הגחון העצום שלה.

אם רוכש הרכב לא היה פה הייתי מסכים איתך, מאחר והוא חבר פורום פעיל אז אני אגיב " שטח? האוטו שלי מעולם לא ירד אפילו לשוליים של הכביש, רק אספלט!" :lol:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...