Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דובלו....אבארט? (או...הולכים להביא את אירנה) [הקפצה של קלאסיקה]

תומR
שימו לב! השרשור הזה בן 2050 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 82
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אה, בחור כישרוני! :wink:

תסביר רק להדיוט כמוני למה אחרי החלפת 4 קרטרים (עסק לא זול בכלל) החלפת רכב לדובלו ולא לטנדר 4X4?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את ה 4X4 אני לא צריך כי רוב הכניסות שלי לשטח זה לאתרי בנייה ותשתית (בעיקר מכוני טיהור שפכים ותחנות שאיבה).

בברלינגו אגן השמן נמוך, חשוף ועשוי יציקת אלומיניום שבירה וגם אם אקח בחשבון את ארבעת הקרטרים זה יותר כדאי מאשר לשלם שווי רכב וביטוח יקר לרכב 4X4 על כל חסרונותיו בכביש (ועוד להוסיף לו ארגז) וזה עוד לפני ההתחשבות בנוחות.

עם הדובלו מעולם לא שברנו קרטרים וכנ"ל גם עם המגאן.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקווה שאתה מבין שזאת היתה בדיחה (זאת גם כנראה הסיבה שבסוף המשפט יש סמיילי צוחק) ואני שומר על קשרים מצוינים עם מי שרכש ממני את הרכב.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"מה?! הרכב שלי היה בשטח? מה? רימו אותי! מנוולים!

עכשיו אני מבין למה היו לה צמיגי שטח"

זה 4X4 קבוע. פשוט השלט של ה AWD נגנב.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקווה שאתה מבין שזאת היתה בדיחה (זאת גם כנראה הסיבה שבסוף המשפט יש סמיילי צוחק) ואני שומר על קשרים מצוינים עם מי שרכש ממני את הרכב.

מה ? הרכב היה בשטח ? רימו אותי כוסאמק !! :-P:-P:-P

תאמין לי vitali24 היקר, שאחרי שהאוטו הזה מסיע חצי טון ABS גרוס בחביות (משימה אופיינית יומיומית) השטח לא מדאיג אותי כלל וכלל.

זה רכב עבודה והוא אמור לעבוד ולשרת אותי כמו ששירת את בעליו הקודמים ובשביל זה הוא מקבל טיפול לפי הספר כדי שיעבוד ולא יתקע אותי באופן לא צפוי.בינתיים זה מוכיח את עצמו.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...

וואו, אני לא מאמין שלא ראיתי מעולם את השרשור הזה בעבר!

אחרי התלבטויות על איזה אוטו לקנות, דניאל (oyway) הפנה אותי לשרשור הזה ו...

אני פשוט מתגלגל פה כבר איזה 20 דקות על הרצפה מצחוק!!!

אפילו לא היה לי מצב רוח לצחוקים לפני זה, ואני אשכרה יושב פה לבד מול המחשב ו20 דקות מתפוצץ מצחוק!!

אם המנהלים ירצו למחוק את ההודעה שלי, בבקשה.

אבל הייתי חייב לחלוק כבוד לשרשור הזה (שהוקפץ בעבר כבר 3 פעמים!).

פשוט כתיבה כשרונית!

בברכה!

יונתן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה, בחור כישרוני! :wink:

תסביר רק להדיוט כמוני למה אחרי החלפת 4 קרטרים (עסק לא זול בכלל) החלפת רכב לדובלו ולא לטנדר 4X4?

איך שילמת על 4 קרטרים במקום להשקיע במגן גחון (קיים לברלינגו, פטנט ישראלי)?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע איך זה. בפעם הראשונה אתה חושב מה הסיכוי שזה יקרה שוב. בשנייה אתה אומר שזה חוסר מזל ובשלישית אתה כבר אומר שחייבים לעשות עם זה משהו אבל אז החלטתי כבר להחליף אותו. הרביעית באה קרוב מידי אחרי השלישית.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

מקפיץ למען הדור שלא ידע את תומR

השרשור הוזכר בשירשור הבדיחות של קארזפורום, אבל זה לא מספיק. מגיע לו את הכבוד של הקפצה נוספת.

אני מציע לקבוע את יום פתיחת השרשור המקורי (19/9, לא מזמן חגג 9 שנים :bday:) כיום ההולדת הרשמי של השרשור, ופעם בשנה להעלות אותו מהאוב. השלב הבא יהיה הצעה לשים אותו דביק בכל תתי הפורומים, גם בפורום תמיכה טכנית והפורום המשפטי :-D

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבקש לא להקפיץ את השרשור לפחות שנה

כי יש לי הברקה איך להקפיץ אותו פעם הבאה

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...