Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Bridgestone Sport Tourer MY-01 - מה זה החיה הזו?

Croc
שימו לב! השרשור הזה בן 6226 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הבעלים הקודם נעל על המיאטה שלי צמיגים Bridgestone Sport Tourer MY-01 במידה

195/50R15.

הם במצב טוב מאוד אבל יש לי הרגשה שמבחינת האחיזה הם "לא משהו".

קצת חול/אבק על הכביש והתחת מתחיל לטייל.

לא תמיד זה מה שאני רוצה בפניה איטית בהילוך שני בתוך איזו סימטה בעיר :? ........

על הרטוב הניסיון שלי איתם הוא או "הרגשה של אחיזה טובה" או "התגלצ'תי תוך חצי שניה ופתאום".........

עכשיו שאני שקול לשים צמיגים אחרים (F1 או טויו TR1 על הכוונת) פתאום שמתי לב שלא ראיתי בשום אתר "ידוע" היזכור על הצמיגים הקיימים שלי.

חיפוש בגוגל מעלה רוב התוצאות מרוסיה (מזל שאני יכול לקרוא את זה :lol:) וקצת מדרום אפריקה.

http://www.firestone.co.za/product.asp?ProductID=251&Category=Passenger%20Tyres&CategoryID=1&Tyre=1&VehicleID=

מצאתי את זה:

April 15, 2005

The Sports Tourer MY-01 is a new product for a sporty performance. Made at the Bridgestone plant in Thailand, the Sports Tourer MY-01 covers popular tyre sizes, from 60 to 40 series.

וגם את זה:

On the other hand, the Bridgestone Sport Tourer MY-01 is a high-performance and sporty tire aimed at the younger car enthusiast who prefers “Inch Up” tire modifications. According to Bridgestone Tire Center General Manager Steven Tagle, “Inch Up” plus fitment mounts a lower aspect ratio tire and larger diameter rim to provide stylish appearance and crispier handling response. An example of this “Inch Up” fitment is a change from the factory 14-inch wheels shod with 195/70-R14 tires to larger 17-inch alloy wheels wrapped with 225/45-R17 tires. The larger tire offers a bigger contact patch with the road while the lower aspect ratio provides improved cornering and handling capabilities.

The Bridgestone Sport Tourer MY-01 features a smooth, thick center rib to improve traction on dry surfaces but also features a unidirectional tread pattern for improved handling on wet roads. It also has an F1 Nose at the edge of the thread blocks to improve water channeling on wet surfaces and a Silent AC block to reduce road noise. Thus, the MY-01 is a stylish and sporty low-profile street tire that can effectively handle wet and dry road conditions.

בקיצור - מי מכיר? איך זה נראה לכם?

באמת כדאי להעיף אותם לכל הרוחות ולשים צמיג "ידעו ובדוק" או שאני סתם מבלבל את המוח והכל פסיכולוגי?

יש לציין ש-2,500 ש"ח על F1 עבורי זה לא חיים ומוות אבל בהחלט סכום לא מבוטל :idea:

גנאדי

let the sun shine, let the :idea: glow, let the life flow :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי בזמנו הציעו אותם.

ע"פ המחיר הזול, וע"פ ה TREAD הקשה, אלו בקושי צמיגי HP

לא התפתיתי והשקעתי במשהו מוכח

אבל ... אם הם די חדשים 8) ויש לך מיאטה :shock: אולי כדאי לשקול להישאר ולהינות (ולא לשכוח את מגבלות-יתרונות האחיזה הנמוכה)

Keep The Rubber Side Down ...And...Pedal To The Metal

"מוות לשיעמום"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהתחשב בעובדה שהמיאטה שלך מחוזקת (מאוד) לא הייתי מתלבט והייתי משקיע בגומי הכי איכותי שיש.

זה לא שקשה למיאטה שלך לצאת לדריפט אם וכאשר תרצה - גם לא עם סמי סליקס... :twisted:

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי בזמנו הציעו אותם.

ע"פ המחיר הזול, וע"פ ה TREAD הקשה, אלו בקושי צמיגי HP

לא התפתיתי והשקעתי במשהו מוכח

אבל ... אם הם די חדשים 8) ויש לך מיאטה :shock: אולי כדאי לשקול להישאר ולהינות (ולא לשכוח את מגבלות-יתרונות האחיזה הנמוכה)

ליאור,

רק כדי להבין עד כמה "לא HP" הם - אתה זוכר כמה עלו הדונאטים האלו אז?

let the sun shine, let the :idea: glow, let the life flow :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שסביב 2000

בעוד השאר (F1D3, ספורטמקס, P_ZERO) עלו באותה מידה (שלי) בין 3K-4K ואפילו 5K

סדרת הHP באה מתחת ל Ultra Hige Performance ומעליהן Max Performance ומעליהן Extreme Performance

כך שאני לא יודע למה התכוונת, אבל מבחינתי, היא שורה רביעית ב"שרשרת המזון" :-P

Keep The Rubber Side Down ...And...Pedal To The Metal

"מוות לשיעמום"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6226 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...