Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה על רכב ספורט ב-25K-30K

nadavbitton_86
שימו לב! השרשור הזה בן 6221 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש מצב שהיא נמכרה והמודעה נשארה, פשוט זכורה לי אחת שנמכרה והמודעה שלה עדיין הייתה מפורסמת, שווה צלצול.

עמית.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא נראה לי, ביד 2 המודעות נמחקות אוטו' אחרי 35 יום כדי שלא ייווצר מצב כמו שתיארת, והיא פורסמה כמה פעמים.

HARD WORK BEATS TALENT WHEN TALENT

DOESN'T WORK HARD

1353594600_28_1_USD_7_dark.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני לא טועה אין ל VTR מ Yad2 כלום, אחד מחברי הפורום בדק אותה אם אני לא טועה ובסוף לא קנה מפאת המחיר הגבוה וחוסר התפשרות - נסה לחפש על זה מידע בפורום, כנראה שבאמת הסיבה שהיא עומדת כ"כ הרבה זמן למכירה היא המחיר הגבוה.

דיברתי עכשיו עם הבחור, ירד ל-30 אלף מ-35 ועדיין עוד גמיש מאוד והמחירון הוא 17.

טוען שהסיבה היא שאף אחד לא מוכן לשלם לו כפול והוא רוצה להחליף למאגנום ובגלל זה הוא לא מכר עדיין.

כיום הוא לא נוסע על הרכב, יש לו אחד מהעבודה, והרכב יושב מתחת לבית כבר דיי הרבה זמן.

מה שגם הוא טוען שהרכב היה בתצוגות ומושקע בטוב טעם מבחינת תוספות מערכת רצינית וכו'.

בשבילי הוא לא מתאים כי אני מחפש סטנדרטי.

שיהיה בהצלחה לקונה שמוכן לשלם כמעט כפול על זה שהרכב היה בהרבה תצוגות :lol:

נדב - [email protected]

למכירה אוסף ענקי של דגמי מכוניות - *52 דגמים*

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=1730383#post1730383

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראלי דור 2 סטנדרטית תעלה בסביבות ה 30! גם כשחבר שלי חיפש רצינו סטנדרטית וזה מה שקיבלנו, אבל בעוד כמה אלפים לרוב תקבל רכב עם שיפורים שגם ככה תעשה אחרי זמן מה.

עמית.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל בעוד כמה אלפים לרוב תקבל רכב עם שיפורים שגם ככה תעשה אחרי זמן מה.

פה כבר אתה טועה לגביי.

נדב - [email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתכוון להשאיר את הרכב סטנדרטי?

סתם דוג', נקנתה ע''י חבר 106 ראלי דור 2 סטנדרטיט, יש רק קפיצי הנמכה מקדימה ופילטר פתוח.

הבולמים, הגיע הזמן להחליפם וזה מסוג הדברים שלרוב תחליף במשהו ספורטיבי יותר, מחיר = 3K ומעלה.

אפילו המוט מייצב שלרוב תקבל עולה כרגע בפיט סטופ 850 ש''ח!

קיט של יניקת אויר 900 ש''ח וכו'.

רכב סטנדרטי לגמרי לא תמצא זה בטוח, ואם כבר תמצא אז תעשה את השקלול עד כמה הוא שווה לעומת הרכב המשופר.

עמית.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתכוון להשאיר את הרכב סטנדרטי?

סתם דוג', נקנתה ע''י חבר 106 ראלי דור 2 סטנדרטיט, יש רק קפיצי הנמכה מקדימה ופילטר פתוח.

הבולמים, הגיע הזמן להחליפם וזה מסוג הדברים שלרוב תחליף במשהו ספורטיבי יותר, מחיר = 3K ומעלה.

אפילו המוט מייצב שלרוב תקבל עולה כרגע בפיט סטופ 850 ש''ח!

קיט של יניקת אויר 900 ש''ח וכו'.

רכב סטנדרטי לגמרי לא תמצא זה בטוח, ואם כבר תמצא אז תעשה את השקלול עד כמה הוא שווה לעומת הרכב המשופר.

עמית.

אוקיי, לגבי מה שהבאת כדוגמא אתה דיי צודק, אבל בכללי אני מחפש כמה שיותר סטנדרטי.

בנתיים אני מנסה להגדיל את התקציב ליותר, בשביל לא לקנות רכב שאני יכנס איתו כל שני וחמישי למוסך לטיפולים וכו'.

דרך אגב,

מבחינת הטיפולים וחלקים מה אתם אומרים לגבי ה-106 או 306 בדגמים : RALLY, GTI, S16 ??

עד כמה זה יקרע לי את הכיס??

נדב - [email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני פשוט גם בתור אחד שבא עם עקרון לקנות רכב סטנדרטי, לפעמים זאת טעות.

אגב הראלי אחרי ישור קו מזערי מפגינה אמינות ממש מעולה! ובנתיים אין בעיות!

ותתחיל להגדיל את התקציב כי 30K זה בעיקר רכב מקורי ואולי לא מהידיים הכי טובות.

בכלל במקומך הייתי שוקל רכב אחר, משהו קצת יותר חזק, ראלי חמודה והכל אבל מתרגלים מהר וחסר לה כוח לדעתי ברמות מורגשות!

עמית.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכלל במקומך הייתי שוקל רכב אחר, משהו קצת יותר חזק, ראלי חמודה והכל אבל מתרגלים מהר וחסר לה כוח לדעתי ברמות מורגשות!

עמית.

כדוגמא??

זה דבר שמאוד מפחיד אותי, אל תשכח שאני יורד מקליאו ספורט (למרות שלא נהגתי במכונית ספורט כמעט שנתיים) :roll:

נדב - [email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יורד מקליאו ספורט, ואני אומר לך שהרכב חלש אחרי נהיגה ממושכת באלפא ספרינט (1.7 שאני בטוח רחוקה מקליאו ספורט)! אז תחשוב לבד...

פשוט חסר לו כוח! תנהג על 106 ראלי איזה שעה, לא יודע מה אם משופרות אבל המקורית מבחינתי לא משהו בכלל, וזה אחרי המון פעמים שנהגתי בה, גם בעיר, גם מחוץ לעיר... הנסיעה הכי ארוכה שלי על הרכב זה מלוד לאריאל (חבר שלי עבר מאוטומט לרכב הזה אז לאחר הקניה אני נסעתי עם הפג'ו הביתה, הרכב חמוד ולא יותר מזה).

זה מבחינתי... בכל מקרה תיסע עליה לפחות קצת לפני שאתה רץ לקנות, תנהג תראה איך זה, תראה איך היא בשיוט על כביש מהיר...

עמית.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יורד מקליאו ספורט, ואני אומר לך שהרכב חלש אחרי נהיגה ממושכת באלפא ספרינט (1.7 שאני בטוח רחוקה מקליאו ספורט)! אז תחשוב לבד...

פשוט חסר לו כוח! תנהג על 106 ראלי איזה שעה, לא יודע מה אם משופרות אבל המקורית מבחינתי לא משהו בכלל, וזה אחרי המון פעמים שנהגתי בה, גם בעיר, גם מחוץ לעיר... הנסיעה הכי ארוכה שלי על הרכב זה מלוד לאריאל (חבר שלי עבר מאוטומט לרכב הזה אז לאחר הקניה אני נסעתי עם הפג'ו הביתה, הרכב חמוד ולא יותר מזה).

זה מבחינתי... בכל מקרה תיסע עליה לפחות קצת לפני שאתה רץ לקנות, תנהג תראה איך זה, תראה איך היא בשיוט על כביש מהיר...

עמית.

בעקרון אין לי הרבה ברירה, זה התקציב ואיתו צריך להתמודד לטוב ולרע.

יש גם את האפשרות לעלות ל-306 שזה כבר 2,000 סמ"ק.

מה הנתונים של הראלי/ג'י טי איי/אס 16 ??

מבחינת כ"ס, משקל 0-100 וכו'

נדב - [email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הנתונים יש בקארפוליו http://www.carfolio.com

בכל מקרה במקומך לא הייתי הולך עם הראש בקיר כאילו זאת הברירה היחידה שלך, GTI ו S16 כבר לא בתקציב, הרי אמרנו שראלי דור שני מקורית משיגים ב 30.

באמת תראה אולי יש משהו בשנתון יותר נמוך. או שתנסה להשיג את הקופרה אבל היא נראה לי ממש מעבר לתקציב.

עמית.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הנתונים יש בקארפוליו www.carfolio.com

בכל מקרה במקומך לא הייתי הולך עם הראש בקיר כאילו זאת הברירה היחידה שלך, GTI ו S16 כבר לא בתקציב, הרי אמרנו שראלי דור שני מקורית משיגים ב 30.

באמת תראה אולי יש משהו בשנתון יותר נמוך. או שתנסה להשיג את הקופרה אבל היא נראה לי ממש מעבר לתקציב.

עמית.

הקופרה לצערי הלכה לעולמה.

ראלי דור שני אני גם מחפש כמובן, שיפור במנוע במקום 1300 אז 1600.

GTI או S16

למה לא בתקציב, כמה הן כבר עולות??

נדב - [email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ראלי מקורית נמכרת ב 30, אולי קצת פחות... אז gti שמורה כנראה נמכרת ביותר (וכך גם S16)

קופרה, לא מזמן פורסמה באחד האתרים קופרה לבנה למכירה, תעשה קצת חיפושים.

וגם פורסמה S16 או GTI לא מזמן למכירה, כמו כן יש ב PSI ראלי דור 2 למכירה ב 36K

עמית.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עם קליאו RSI

205 GTI

רכבים מעולים בתקווה שאתה מוצא אחת מהן שמורה

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6221 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...