Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בניית מערכת פליטה ל BMW E28

M535I
שימו לב! השרשור הזה בן 6214 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שבוע טוב לכולם.

לפני כמה חודשים בניתי אצל מכר, מערכת פליטה עם צינור 2.5 אינץ' עם דוד אחורי SEBRING (יציאה אובלית).

מאז התקנת המערכת אני חש רעידה/וויברציה במנוע ( בסל"ד מסויים, גם כאשר הרכב אינו בנסיעה) דבר אשר גרם לברגים המחברים את שני חלקי מערכת הפליטה להשתחרר טוטלית. הפתרון הזמני היה לרתך את האומים לברגים !!

(למרות שאני יודע שאין זה הפתרון לבעיה)

כלומרמה שלא מתאים לי זה גם הווברציות במערכת,אבל גם הסאונד (מחפש SUPERSPRINT או REMUS)

הדוד האחורי ברכב זה בא במרכז האחוריים, כך שייש רוחב מוגבל (כ-16 ס"מ) אולם אין בעיית אורך ,אני חושב ללכת על דוד עגול של אחד היצרנים הנ"ל.

אגב במקור ,הרכב בעל צינור כפול מה- HEADERS ועד לדוד האחורי.

ברצוני להחליף את מערכת הפליטה כולל הדוד האחורי.

אם מישהו יש לו את הכישורים(או מכיר איש כזה) שיכול לפתור לי גם את בעיית הווברציה וגם לספק אחד הדודים הנ"ל,אשמח

לקבל את עזרתו :lol:

מועדון BMW ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי לפגוע חו"ח ברגשותיך , הייתי מעוניין לעשות מהשרשור שלך שרשור דוגמא לכל הממליצים לבנות סעפת לבד.

לתשומת לב כל מי שחושב שלבנות סעפת פליטה זה לרתך כמה צנורות ביחד ולהתקין.

עצתי לך, התקן סעפת מחברה מוכרת שתכנן מהנדס ולא סעפת שתיכנן מכונאי חובב בחצר האחורית של הבית של בן דוד שלו.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי לפגוע חו"ח ברגשותיך , הייתי מעוניין לעשות מהשרשור שלך שרשור דוגמא לכל הממליצים לבנות סעפת לבד.

לתשומת לב כל מי שחושב שלבנות סעפת פליטה זה לרתך כמה צנורות ביחד ולהתקין.

עצתי לך, התקן סעפת מחברה מוכרת שתכנן מהנדס ולא סעפת שתיכנן מכונאי חובב בחצר האחורית של הבית של בן דוד שלו.

ראשית אני לא בניתי,אלא משהו ביצע את העבודה,וקיבל על זה כסף,למרות שכבר כשקיבלתי את האוטו חשתי לא נוח עם המערכת,שנית אני חשבתי (וגם על סמך המלצה מחבר) שהוא אכן מקצוען.

ודבר אחרון אני מסכים איתך לגבי התקנת צנרת מחברה מוכרת,ולראיה אני מנסה לפנות בעזרת הפורום להגיע לאותה חברה :-)

מועדון BMW ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז המנוע מעביר רעידות לצנרת...

אתה צריך כזה צינור גמיש:

DSCF2946.jpg

אבל אין חיבור גמיש לצינור הכפול המקורי!

האם יתכן שהרעידות נובעות מאופן הכיפוף של הצינור(ישנם כיפופים גליים ) ,או מהריתוכים עצמם??

מועדון BMW ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם יתכן שהרעידות נובעות מאופן הכיפוף של הצינור(ישנם כיפופים גליים ) ,או מהריתוכים עצמם??

כן, באופן חד משמעי!

הפרעות בזרימת האויר בצורת הייצרות של הצינור(בעקבות כיפוף לא איכותי) או שבבי ריתוך בפנים הצינור בפרוש עלולים לגרום לויברציות.

בנוסף, טעות בזויות החיבור של הסעפת עלולות ליצור גלים נגדיים שייגרמו לויברציות.

האם אתה מרגיש ירידה בהספק?

אתה מחפש צנרת או צנרת+סעפת?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, באופן חד משמעי!

הפרעות בזרימת האויר בצורת הייצרות של הצינור(בעקבות כיפוף לא איכותי) או שבבי ריתוך בפנים הצינור בפרוש עלולים לגרום לויברציות.

בנוסף, טעות בזויות החיבור של הסעפת עלולות ליצור גלים נגדיים שייגרמו לויברציות.

האם אתה מרגיש ירידה בהספק?

אתה מחפש צנרת או צנרת+סעפת?

לא אין ירידה בהספק!

אני מחפש צנרת עם דוד אחורי, הסעפת מקורית במצב מצויין .

מועדון BMW ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

אם אתה לא מעוניין לבנות מע' פליטה חדשה וגם לא מעוניין לקנות צינור גמיש ב 410 ש"ח אז אתה תמיד יכול לקנות צינור גמיש בפרוקיות. ולהוציא מרכבים כמן מזדה ומיצובישי. אני קניתי בפרוקיה אחד משומש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אין ירידה בהספק!

אני מחפש צנרת עם דוד אחורי, הסעפת מקורית במצב מצויין .

האם אתה מסתמך רק על הרגשה? או שהרכב נבדק במכון טסטים (דיינו) לפני ואחרי?

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחבר שלום

אכן בE36 ישנו צינור כפול מהסעפות עד הממיר ,כיפוף קל כתוצאה מפגיעה במדרכה משדר ויברציה לתוך תא הנוסעים הנשמע כמו תושבת מנוע קרועה או מערכת פליטה הנוגעת ברצפת הרכב

גש לאיגור אגזוזים ברח בן אביגדור 11 הבחור בעל ניסיון לא מבוטל בדגמי BMW

יגאל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחבר שלום

אכן בE36 ישנו צינור כפול מהסעפות עד הממיר ,כיפוף קל כתוצאה מפגיעה במדרכה משדר ויברציה לתוך תא הנוסעים הנשמע כמו תושבת מנוע קרועה או מערכת פליטה הנוגעת ברצפת הרכב

גש לאיגור אגזוזים ברח בן אביגדור 11 הבחור בעל ניסיון לא מבוטל בדגמי BMW

יגאל

האם מדובר על בעל ניסיון לדגמי BMW או גם לשאר המכוניות?

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6214 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...