Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה למבינים לגבי ניטרו

tamirbike
שימו לב! השרשור הזה בן 7545 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

15 -20 דקות אולי

ניטרו נועד לפרצי כח קצרצרים מכמה סיבות -

- העומס על המנוע הוא גבוה מאוד, וכמו שלא בריא לנסוע על סל"ד מעבר לקו האדום לאורך זמן, גם כל שניה נוספת על ניטרו מגדילה את הסיכוי לבלגאנים. רק הרבה יותר.

- הבלון לא מחזיק להרבה זמן.

- מותר להפעיל ניטרו רק בסל"ד גבוה כדי למנוע תערובת עניה מדי. במערכות המקצועיות הניטרו מוזרק רק כאשר הדוושה לחוצה עד הסוף.

אבל אם אתה יודע יותר טוב ממה שטוענים מפתחי ומתקיני המערכות אז לך על זה!

תארגן נגרר עם בלון 2 קוב ותתחיל לספור דקות.

רק עצה קטנה - תמגן את קיר האש, כי הטלטלים שיעופו דרך הבלוק יכולים לפגוע בך...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

מה אתם מבלבלים את המוח כמה ממכם באמת נסעו עם nos בחיים שלהם ולא אני לא מדבר על לראות את מהיר ועצבני אפשר ליסוע עם mos עד שנגמר הבלון ולמי שהמנוע שלו לא עומד בלחץ אז חבל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתם מבלבלים את המוח כמה ממכם באמת נסעו עם nos בחיים שלהם ולא אני לא מדבר על לראות את מהיר ועצבני אפשר ליסוע עם mos עד שנגמר הבלון ולמי שהמנוע שלו לא עומד בלחץ אז חבל

נראה לי שאתה ראית את מהיר ועצבני - ועוד פעמים רבות.

שמוליק, שאתמול ראה את BAD BOYS 2 עם מצמצ ויצא מאושר מהקולנוע!

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לגבי התקנת NOS במנוע מוגדש ?

האם זה לא מסובך מדי לעשות את זה במנוע חדש יחסית אשר מבוקר ע"י יותר מדי חיישנים?

מישהו מכיר רכב VAG טורבו שנוסע עם NOS ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יניב היקר,

קיט נוס פולט חמצן בלחץ מאוד גבוה לתוך הצילינדרים יוצר בהם לחץ עצום שמתבטא בעליה של קרוב ל35% בכ"ס של המנוע. אפילו מנועים ששיפרו והכינו אותם כדי שיתמודדו עם לחץ כזה (שזה כמעט כל המנועים שמותקן בהם נוס כי להתקין קיט נוס על מנוע רגיל זה לא מהלך חכם במיוחד) אינם יכולים להתמודד עם הלחץ ליותר מידי זמן לרוב בן 15-20 שניות....

אתה מוזמן לסוע עם נוס ליותר זמן, אבל אל תסמוך על זה שתגמור את המיכל כי אתה תעלה בלהבות הרבה לפני.

ובשביל הערת ה10-20 דקות תבדוק עם על המיכל נוס שאתה או חבריך נוסעים איתו כתוב "סודה קלאב" וגם אם הוא הותקן ברכב לפי "הוראות להכנת גזוז בטעם תות".

ע"ע

http://www.holley.com/HiOctn/TechServ/TechInfo/NOSTech2.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשובה מדוייקת מהאתר שהביא הבחור מלמעלה בלי התחמקויות למיניהן...

Q: How long can I hold the nitrous button down?

A: It is possible to hold the button down until the bottle is empty. However 15 continuous seconds at a time, or less, is recommended.

פירוש:

שאלה: כמה זמן אני יכול להחזיק את הכפתור של הניטרו למטה (יענו ללחוץ על הכפתור שמשחרר את הניטרו)

תשובה:אפשרי להחזיק את הכפתור למטה עד שייגמר המיכל אבל מומלץ לא יותר מ15-20 שניות...

ז"א... זה אפשרי... התוצאה תהיה לדעתי הרסנית... אבל זה אפשרי :)

Pioneer DEH-80Prs Amp:Hertz HDP5TW:ScanSpeak D2004 Mid:Silver Flute 4Ohm Sw:JL Audio 12W3v2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שאתה ראית את מהיר ועצבני - ועוד פעמים רבות.

שמוליק, שאתמול ראה את BAD BOYS 2 עם מצמצ ויצא מאושר מהקולנוע!

אחחחחח אחחחחח אחחחחחח

איזה סרט !!!!

פי 100 יותר טוב מהראשון (לא שהראשון היה רע)

המרדף שם היה פשוט מדהים !

בכלל הסרט הזה סרט ממש טוב

ואני מת כבר שיגיע לDVD

אגב

מתי שליחות קטלנית 3 יגיע לDVD?

???מה זה לעזאזל mos

2001 Opel Astra 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל המבינים הליצנים שחשבו שהם מבינים משהו הnos לאחר בדיקה חוזרת וזה סופי אפשר ליסוע עם nos רצוף עד שנגמר הבלון לגמרי וזה סופי אז אל תבלבלו את המוח כל בעלי הכאילו מכוניות ספורט שלא מבינים מהחיים שלהם!!!!!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל המבינים הליצנים שחשבו שהם מבינים משהו הnos לאחר בדיקה חוזרת וזה סופי אפשר ליסוע עם nos רצוף עד שנגמר הבלון לגמרי וזה סופי אז אל תבלבלו את המוח כל בעלי הכאילו מכוניות ספורט שלא מבינים מהחיים שלהם!!!!!!!!

ג-ב-ר!! ניצחת. בדקת סופית אז זה בטוח נכון, ועכשיו אנחנו גם מאמינים לך כי כתבת שאנחנו מבינים ליצנים ושאנחנו מבלבלים את המוח ובעלי "כאילו" מכוניות ספורט (כי הרי רק מכונית עם NOS היא מכונית ספורט אמיתית, מה לא?)

השטות הזאת ננעלת, מחוסר עניין לציבור.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7545 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...