Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הוט האצ' ספורטיבית עד 20k

rallye_maniak
שימו לב! השרשור הזה בן 6225 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 60
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

זה בדיוק הרכב שהייתי ממליץ לך לקנות , גם ה8 שסתומים נחמדה ...

ולמזלך יש ZX16V למכירה בPSI.CO.IL שנת 93 צבע כסף והבחור מתאר אותה כשמורה .... כדאי שתמהר

לי יש וולקן קופה 8V וזהו אוטו נחמד ביותר , ואני יודע שיש אחת למכירה בזרזיר ואותה תוכל לראות ביד שניה ...

בהצלחה .

צוק

יש אהבה חדשה , איטלקיה , וקוראים לה אלפא רומאו GTV 2L V6 TURBO ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בדיוק הרכב שהייתי ממליץ לך לקנות , גם ה8 שסתומים נחמדה ...

ולמזלך יש ZX16V למכירה בPSI.CO.IL שנת 93 צבע כסף והבחור מתאר אותה כשמורה .... כדאי שתמהר

לי יש וולקן קופה 8V וזהו אוטו נחמד ביותר , ואני יודע שיש אחת למכירה בזרזיר ואותה תוכל לראות ביד שניה ...

בהצלחה .

צוק

הzx שתיארת מpsi היא לא 16v. הדגם הזה בא רק משנת 94 עד 95.

אולי זו טעות של המוכר? :shock::-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

106 ראלי דור שני מנסיון אישי: שוב אזכיר מנוע לא משהו בכלל והאצה למאה נראת כנראה יותר טוב על הנייר מאשר במציאות.

למשקל המוצהר תוסיפו ח''ח + מזגן ועוד כמה שטויות שלא הגיעו בחו''ל (דור שני כן?).

שיוט בכביש מהיר דיי מעצבן וכמו שיאשה אמר סל''ד גבוה לעומת מהירות, מה שגורם סתם למאמץ ממושך של המנוע, צריכת דלק גבוה יותר ורעש מעצבן.

ראלי בכללי, דברים שמאוד לא אהבתי, סביבת נהג מאוד צפופה אבל מתרגלים, תקיעת רגל ימין בדש, בידוד דיי עלוב של הרכב!

כמובן הכל תקף לדור השני בלבד כעובדה ואני מאמין שנכון גם לגבי הדור הראשון.

XSI יותר מפנקת ואני הייתי מעדיף את הפינוק על פני המאיות שניה שהיא עושה לאט יותר מ 0 ל 100, וגם ככה 0-100 תלוי בנהג ובמצב הרכב, צמיגים והכביש.

XSI מול ראלי? הייתי הולך על ה XSI אבל אולי תנסה לחפש את שניהם ומה שיצוץ במצב יותר טוב תיקח.

מה גם סבירות יותר גבוה שתמצא XSi במצב טוב יותר מראלי ועד 20K!

עמית.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

106 ראלי דור שני מנסיון אישי: שוב אזכיר מנוע לא משהו בכלל והאצה למאה נראת כנראה יותר טוב על הנייר מאשר במציאות.

למשקל המוצהר תוסיפו ח''ח + מזגן ועוד כמה שטויות שלא הגיעו בחו''ל (דור שני כן?).

שיוט בכביש מהיר דיי מעצבן וכמו שיאשה אמר סל''ד גבוה לעומת מהירות, מה שגורם סתם למאמץ ממושך של המנוע, צריכת דלק גבוה יותר ורעש מעצבן.

ראלי בכללי, דברים שמאוד לא אהבתי, סביבת נהג מאוד צפופה אבל מתרגלים, תקיעת רגל ימין בדש, בידוד דיי עלוב של הרכב!

כמובן הכל תקף לדור השני בלבד כעובדה ואני מאמין שנכון גם לגבי הדור הראשון.

XSI יותר מפנקת ואני הייתי מעדיף את הפינוק על פני המאיות שניה שהיא עושה לאט יותר מ 0 ל 100, וגם ככה 0-100 תלוי בנהג ובמצב הרכב, צמיגים והכביש.

XSI מול ראלי? הייתי הולך על ה XSI אבל אולי תנסה לחפש את שניהם ומה שיצוץ במצב יותר טוב תיקח.

מה גם סבירות יותר גבוה שתמצא XSi במצב טוב יותר מראלי ועד 20K!

עמית.

תודה על החומר למחשבה:idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יא חרא, עמית אמר לך בדיוק מה שאני אמרתי על ה XSI והראלי ולא אתה אומר תודה ולי לא? :x

המחירים בערך אותו דבר, קח בחשבון שאין הרבה שמורות ותיתכונן ליישור קו עצבני, לא לשכוח, הכל אפשר להחליף חוץ משילדה!

שיהיה בהצלחה בחיפושים (אתה תצטרך אותה...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יא חרא, עמית אמר לך בדיוק מה שאני אמרתי על ה XSI והראלי ולא אתה אומר תודה ולי לא? :x

המחירים בערך אותו דבר, קח בחשבון שאין הרבה שמורות ותיתכונן ליישור קו עצבני, לא לשכוח, הכל אפשר להחליף חוץ משילדה!

שיהיה בהצלחה בחיפושים (אתה תצטרך אותה...)

עכשיו אני באמת לא יגיד לך תודה עם דיבור כזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נפלנו פה על משתמש רגיש... זה היה בצחוק.מה אתה לוקח ללב?

בזמן האחרון פורסמו כמה וכמה 106 ראלי למכירה, שווה בדיקה.

כמו כן אל תישלול את ה rsi, היא חזקה שמשעותית משניהם ולא פחות מהנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נפלנו פה על משתמש רגיש... זה היה בצחוק.מה אתה לוקח ללב?

בזמן האחרון פורסמו כמה וכמה 106 ראלי למכירה, שווה בדיקה.

כמו כן אל תישלול את ה rsi, היא חזקה שמשעותית משניהם ולא פחות מהנה.

אגב, אני מחפש את המכונית בעלת ההתנהגות הטובה ביותר לסכום, ולפי הבנתי ה106 היא המתנהגת הטובה ביותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה חוזר ואומר התנהגות,השאלה היא האם אתה תדע בכלל להבדיל בין התנהגות רכב אחד לשני?

האם אתה מגדיר את עצמך כנהג "מתקדם"?

כי רוב האנשים פשוט לא יודעים להבחין בין התנהגויות של רכבים וקונים מכוניות עם "שלדות מטורפות" ,כי אמרו בפורום שיש לה התנהגות הכי טובה.

תעשה סיבוב על XSI ועל ראלי,תבדוק אתה באמת מרגיש הבדל ברמת התנהגות.

קנה רכב לפי הצרכים האמיתיים שלך!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6225 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...