Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקר, מאיפה אתם מעדיפים לקנות את הציוד שלכם

poko
שימו לב! השרשור הזה בן 7820 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

מאיפה הייתם מעדיפים לקנות ציוד סטריאו לרכב ?  

28 הצבעות

1. 1. מאיפה הייתם מעדיפים לקנות ציוד סטריאו לרכב ?

• אצל המתקין הקבוע שלי , לא נוטש אותו בחיים
    • אצל אחד מהמתקינים בארץ, חשוב לי הייעוץ וההתקנה עם הקנייה
    • בכל מקרה באינטרנט , מבחר גדול יותר , ויותר נוח להזמין
    • באינטרנט , אבל רק אם יהיה זול ב 20% לפחות וייראה אמין

פוסטים מומלצים

תראה פוקו אני חושב שהבעיה היא שרוב האנשים בארץ לא מתקינים בעצמם, ונראה לי שאם CARSTEREO היו אומרים באתר שהם באים ומתקינים אז הם היו מוכרים יותר.

העניין הוא שבעלי חנויות אחר כך גם שוחטים במחיר שהם רוצים בשביל התקנה של ציוד שלא נקנה מהם.

אולי אם תוכל לסגור עם איזה מתקין, אחד באזור חיפה ואחד באזור ת"א, שהוא יתקין את הציוד ותפרסם גם מחירון של התקנה, אולי אז זה ילך יותר, אבל זה סתם הצעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תראה פוקו אני חושב שהבעיה היא שרוב האנשים בארץ לא מתקינים בעצמם, ונראה לי שאם CARSTEREO היו אומרים באתר שהם באים ומתקינים אז הם היו מוכרים יותר.

העניין הוא שבעלי חנויות אחר כך גם שוחטים במחיר שהם רוצים בשביל התקנה של ציוד שלא נקנה מהם.

אולי אם תוכל לסגור עם איזה מתקין, אחד באזור חיפה ואחד באזור ת"א, שהוא יתקין את הציוד ותפרסם גם מחירון של התקנה, אולי אז זה ילך יותר, אבל זה סתם הצעה.

נכון.

בא לך נתחיל ווכיוח על וואט הוא לא וואט ולא משנה עם הוא בא ממגבר של 1K או 10?

:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית (למרות שלא קונה הרבה סטריאו לרכב) מעדיף לקנות את החלקים באינטרנט (כמעט כל דבר עדיף באינטרנט), גם בגלל המבחר, אפשרויות ההשוואה, הנוחות וכמובן, כמעט תמיד המחירים זולים יותר (אלא אם כן יש לך קשרים).

אחרי זה אני מוכן לשים כמה שקלים אצל מתקין טוב מאוד (לא תמיד מתקין טוב יש לו ציוד טוב, לכן אני מפריד את הרכישה מההתקנה) ולסגור כמו שצריך.

הבעיה בארץ שאני לא סומך על אף חנות כמעט, אם אתה לא יודע *בדיוק* מה אתה רוצה, ישחילו לך. וחוץ מזה ללכת להסתובב ב-4 חנויות מדובר על נסיעה של כמה עשרות ק"מ (הן מפוזרות בכל העיר) שבסוף לא תשתלם בגלל הדלק.

אנקדוטה - שלשום פתאום שמתי לב שעל הרכב של שכן שלי (כבר 15 שנים שכן) רשום CAR-STEREO, לפי התגובות שלכם הבנתי שאכן מדובר באותו יניב שאני מכיר, אם אתם רוצים אני אוכל להתעניין אצלו לגבי התקנות והנחות (הוא גר בית לידי, אני כל הזמן רואה אותו עובד על רכבים, בסוף נפל האסימון).

הצטרפו עוד היום לאגודה לשחרור הטלטל.

"הטלטלים השחורים, יולי 2004".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנקדוטה - שלשום פתאום שמתי לב שעל הרכב של שכן שלי (כבר 15 שנים שכן) רשום CAR-STEREO, לפי התגובות שלכם הבנתי שאכן מדובר באותו יניב שאני מכיר, אם אתם רוצים אני אוכל להתעניין אצלו לגבי התקנות והנחות (הוא גר בית לידי, אני כל הזמן רואה אותו עובד על רכבים, בסוף נפל האסימון).

סאנגיונג מוסו :?::!:

אם תעיז ותדבר איתו, תגיד לו שדניאל עם הראלי מראשון

עדיין מחכה לפאנל על גב המושב האחורי :wink:

MCS 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7820 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...