Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

2 סאבים כבר נשרפו, מהיכן התקלה?

991
שימו לב! השרשור הזה בן 6129 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני יודע מה זה הגרטיה הזה, מוכרים אותם באוטודיפו במחירים מופרזים, לא משהו מיוחד המגברים האלה, לדעתי ברמה כמו הלייטנינג אודיו סדרה בולט.

הסיבה לדעתי היא כיוונים של הגיין + חיתוכים לא נכונים.

הם ממש לא כמו הסדרה של הבולט הם הרבה מתחת יש לי את המגדבר שהוא מדבר עליו פה בארון מגבר בצבע זהב כזה...

ויש לי גם לייטנינג אודיו בולט 250.1 והוא חיייה אז אל תשווה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק , הבעיה יכולה להיות בכיוונים

אבל הבעיה יכולה להיות גם במגבר.

בהספקים שקרובים לפי2 מקיבולת האלמנט , אין הרבה מקום לטעות , ועיוות קטן יכול לשלוח את הסאב לגן עדן.

פי 2 הספק מההצהרות שלו [150 או 1500000 אראמאס , אם מגיעים לפי 2 מההספק המוצהר , זו סכנה למשתמש לא מנוסה.

והחכמים של הפורום אומרים שיש לתת לסאב של אינפיניטי(אם אני זוכר נכון) פי שתיים ממה שהוא אמור לקבל,וואלה-מדויק ביותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש סיוט לחפש חומר באינטרנט מידע על הגרטיה.

יש לי אותו באוטו ולפני כמה ימים חיפשתי מידע ולא מצאתי, הייתי צריך לנבור בבית עד שמצאתי את הספרון שלו.

אם תכתוב לי את הדגם שלו אני אוכל לכתוב את הפרטים עליו (בספרון יש פרטים על כל סדרת המגברים)

עריכה :

פתאום קלטתי איזו הקפצה מטורפת זאת הייתה לפני :shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותו דבר קרה לי עם מגבר "Impedance" שקניתי לא מזמן. פשוט אין מידע באינטרנט.

זה מה שקורה כשקונים דברים "made in china".

יש מגברים שהם היי אנד ומיוצרים בסין,מה זה קשור לעזאזל?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלומי דבר ראשון זה לא מופרז לתת לסאב יותר ממה שהוא יכול לקבל, השאלה עד כמה אתה יודע לכוון נכון תדרים + גיין.

ולגבי פותח הת'רד בתור אחד שביצע התקנה כבר בגריז מערכות בראשון, וגם עם זה שהחבר'ה שם סבבה במיוחד משה, גם לי הלכו שם בכיף איזה שלושה סאבים ויותר יקרים משלך (סרווין ווגה - מסדרת ווגה ווגה הישנה סאב קרטון, אינפיניטי קאפה פרפקט, מגנט דיסטרודר) בקיצור סאבים שמוצהרים 350WRMS וקיבלו 300WRMS ואמרו שלום כעבור זמן ממושך.

מה שאתה צריך להבין כמו רוב חברי הפורום שאלמנט מייצר גם חום במיוחד סאב שיושב בתיבה מייצר חום מסויים ולכן התחממות אלמנט יכולה להשפיע על "המוות" שלו, בנוסף שווה להרציץ בדיקה על המגבר אני אישית עשיתי את זה והתברר שלמרות שהמגבר תקין במשך הרצה ארוכה, היו פיקים קטנים שבקושי שמים לב אליהם שכנראה גרמו לסאבים להשרף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק , הבעיה יכולה להיות בכיוונים

אבל הבעיה יכולה להיות גם במגבר.

בהספקים שקרובים לפי2 מקיבולת האלמנט , אין הרבה מקום לטעות , ועיוות קטן יכול לשלוח את הסאב לגן עדן.

פי 2 הספק מההצהרות שלו [150 או 1500000 אראמאס , אם מגיעים לפי 2 מההספק המוצהר , זו סכנה למשתמש לא מנוסה.

והחכמים של הפורום אומרים שיש לתת לסאב של אינפיניטי(אם אני זוכר נכון) פי שתיים ממה שהוא אמור לקבל,וואלה-מדויק ביותר.

אולי תפסיק עם השטויות שלך. ותלמד לקרוא עד הסוף. (ואני ידגיש לך את זה שתצליח לקרוא. )

אני אמרתי את זה. ואני דוגל לתת לאלמנטים יותר. (אבל מעולם לא נאמר בפורום לתת פי 2 יותר. נאמר לתת בין 30% ל 50% יותר.) ואני יחזור לנקודה הכי חשובה במשפט. זו סכנה למשתמש לא מנוסה.

פירוש: למשתמש שלא יודע לכוון נכון. מתי יש עומס על הסליל והאלמנט. ולשמוע מתי האלמנטים בצרה.

ואני יוסיף משהוא חשוב. עם המגברים הם של חברות לא משהוא או לא ידועים רמת המגברים. אז במיוחד חשוב להזהר. כי מערכות ההגנה של המגברים לא תמיד ידועות. ולכן יש להיזהר יותר. (הגנה מפני קצר. הגנה מפני זרם DC. שהוא הכי מסוכן. הגנה מפני חימום יתר, עומס על המגבר ועוד)

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי תפסיק עם השטויות שלך. ותלמד לקרוא עד הסוף. (ואני ידגיש לך את זה שתצליח לקרוא. )

זה ממש לא שטויות,אני חזרתי לאחורה בזמן וציינתי דבר שאתה בעצם ציינת.

אני אמרתי את זה. ואני דוגל לתת לאלמנטים יותר. (אבל מעולם לא נאמר בפורום לתת פי 2 יותר. נאמר לתת בין 30% ל 50% יותר.) ואני יחזור לנקודה הכי חשובה במשפט. זו סכנה למשתמש לא מנוסה.

אתה אמרת את זה בצורה עקיפה,אמרת שבחו"ל מגבירים את הסאב עם 500 או 600RMS?תזכיר לי.

משתמש לא מנוסה?ואתה המנוסה,ממש..אבל ממש-רציתי לדעת מה ההבדל,שאתה יודע לכוון והוא לא?אז מה?הוא הולך למתקין,מכוון לו וכד',בכל מקרה-כך או כך אתה מגביר באותה צורה,תפסיק אתה לדבר שטויות.

איך שתכוון את זה,אתה תתן לסאב אותו הספק-ואני עדיין עומד על שלי שאם תתן לסאב פי שתיים ממה שהוא אמור לקבל אתה תשרוף אותו,גם אפילו אם יותר רק ב20 %.

פירוש: למשתמש שלא יודע לכוון נכון. מתי יש עומס על הסליל והאלמנט. ולשמוע מתי האלמנטים בצרה.

מעוותים נכון?

ואני יוסיף משהוא חשוב. עם המגברים הם של חברות לא משהוא או לא ידועים רמת המגברים. אז במיוחד חשוב להזהר. כי מערכות ההגנה של המגברים לא תמיד ידועות. ולכן יש להיזהר יותר. (הגנה מפני קצר. הגנה מפני זרם DC. שהוא הכי מסוכן. הגנה מפני חימום יתר, עומס על המגבר ועוד)

12345

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

DC DC DC DC מה לא ברור?! הרי אלי אמר את זה בדיוק בתחילת התרד'.

מדובר על מגבר פשוט מאוד, שרוב הסיכויים שכאשר הוא בכלל מגיע לאותם הספקים הוא גם ככה מעוות, ויתרה מכך, יש סכנה ממשית לDC.

כנראה שהמגבר לא תקין.

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שהבחור כתב, 2 ערוצים.

אמיר

אמיר עם המגבר שלו הוא 2 ערוצים הוא לא חייב להיות מונו זה גם יכול להיות סטאריו..

יש מצב שבגלל שהמגבר הוא סטאריו ומחובר לסאב בגישור אז הוא קיבל "מכה" מעובטת וזה שרף תרמקול..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה אמרת את זה בצורה עקיפה,אמרת שבחו"ל מגבירים את הסאב עם 500 או 600RMS?תזכיר לי.

משתמש לא מנוסה?ואתה המנוסה,ממש..אבל ממש-רציתי לדעת מה ההבדל,שאתה יודע לכוון והוא לא?אז מה?הוא הולך למתקין,מכוון לו וכד',בכל מקרה-כך או כך אתה מגביר באותה צורה,תפסיק אתה לדבר שטויות.

איך שתכוון את זה,אתה תתן לסאב אותו הספק-ואני עדיין עומד על שלי שאם תתן לסאב פי שתיים ממה שהוא אמור לקבל אתה תשרוף אותו,גם אפילו אם יותר רק ב20 %.

אפשר להדביר כל אלמנט עם עוצמה גבוה ממה שהוא מסוגל לספוג השאלה מי עושה את זה וזה שאתה עומד על שלך לא ישנה את העובדה הזאת.

אתה יכול לראות אצלי ברכב טוויטר שמוצהר 50 מקבל 60 שזה בדיוק 20 אחוז יותר וטויטר הוא רגיש יותר.

אז עזוב אותך אם אין לך נסיון בדברים כאלה אל תענה אפילו אם זה נראה לך הגיוני.

"ומותר האדם מן הבהמה - אין, כי הכל הבל"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תתיחס אליו. אני מזמן חושב 5 פעמים לפני שאני מגיב לשטויות שלו.

זה שהוא "חושב" שהוא מבין. רעיונית את הנושא זה נחמד. אבל אתה רואה (יותר נכון קורא ) את הרמה האמיתית שלו.

כבר כתבתי בעבר. אני מקווה שהאנשים שרוצים ללמוד ידעו לזהות את השטויות, ואת הדברים הנכונים.

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו אלי וניר , אני גם חושב על DC .

אבל , הבעיה היא שבמעבדה לא תמיד מצליחים לעלות על זה מאחר ומתח DC לא יוצא כל הזמן , זה מצב נורא אקראי ולא ניתן לגלות מתי ואיך - כמו שאמרת אפילו לא בעוצמה גבוהה ששמעת .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6129 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...