Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקנות חוק הספורט המוטורי לא יכנסו לתוקף במועדן כנראה

דובי מילר
שימו לב! השרשור הזה בן 6241 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מצבי לייט אי אפשר אף פעם להבין אם הוא מתבדח או הוא רציני

במידה ואינך מתבדח ועל מנת שלא אתפדח (יצא לי חרוז :lol:)

אתה מוזמן לקרוא את הודעה מס,

הפעם,לעומת העבר,שם עבדתי ללא תנאים וללא גבולות ,יהיו תנאים וגבולות.

באם נגיע לידי הסכמה במסגרת העובדות הללו ,אשקול מחדש את העניין שכן מאחורי הכל ולמרות הכל עדיין נשאר לי החלום

בברכה

דני לוי

מירוצי מכוניות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הנסיונות להגיע להסכמה על גובה המיסוי עם אנשי המכס נתקלת בקשיים

לפי מה ששמעתי מהדווח האחרון הם דורשים בערך 20% מכס ללא מע"מ

סכום כבד מאד.

מעניין מדוע אופנועי הים שהם גם כלי תחרותי וגם כלים להנאה שבניגוד לרכבי מירוץ אינם כבולים בשימוש

עליהם יש מכס "אדיר" של 0% ?

אני מאד מקווה שתמצא הדרך לפתור כליל את רכבי המירוץ ממכס אחרת זה באמת יהיה ספורט לעשירים בלבד.

דוגמא:

4X4 אימפרזה גרופ N מוכנה 70000 אירו ללא מס תעלה בישראל קרוב ל500000 ש"ח

פשוט לא הגיוני

דני לוי

מירוצי מכוניות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנסיונות להגיע להסכמה על גובה המיסוי עם אנשי המכס נתקלת בקשיים

לפי מה ששמעתי מהדווח האחרון הם דורשים בערך 20% מכס ללא מע"מ

סכום כבד מאד.

מעניין מדוע אופנועי הים שהם גם כלי תחרותי וגם כלים להנאה שבניגוד לרכבי מירוץ אינם כבולים בשימוש

עליהם יש מכס "אדיר" של 0% ?

אני מאד מקווה שתמצא הדרך לפתור כליל את רכבי המירוץ ממכס אחרת זה באמת יהיה ספורט לעשירים בלבד.

דוגמא:

4X4 אימפרזה גרופ N מוכנה 70000 אירו ללא מס תעלה בישראל קרוב ל500000 ש"ח

פשוט לא הגיוני

דני לוי

ואני הייתי תחת הרושם כי רכבי מירוץ ניתן לייבא ללא תשלום מכס

אבל ללא תקינה להשתמש בהם(חוק דבילי)

אני טועה או שזה החוק מנקודת מבט שונה

כלומר מבקשים לעגן חוק שיאפשר רכישת רכבי מירוץ,ושיהיו בעלי תקינה יחד באותו הזמן?

(כמובן תמורת סכום סמלי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

roei, מאיפה קיבלת את הרושם הזה? איפה קראת את זה?

עד עכשיו לא ניתן היה לייבא רכב תחרותי, נקודה. לפי חוק הנהיגה הספורטיבית, כן אפשר, החוק אינו מגדיר את אחוזי המיסוי. אין צורך בתקינה בכל מקרה. מה בכלל ענין תקינה לדיון?

טל

חבר הפורום טל שביט נהרג בתאונת דרכים כשהוא רכוב על אופנוע בזמן מילוי תפקידו ככתב רכב. יהי זכרו ברוך.

* "מוטב שתשתוק ויחשבו שאתה טפש, מאשר לפתוח את הפה ולהסיר כל ספק" (בנג'מין פרנקלין)

* "If I were in your shoes, I'd whisper before I'd shout" (רייצ'ל סטיבנס, "סוויט דרימס מיי ל.א. אקס")

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אם אני מדבר שטויות או לא , אבל אולי תכינו (אולי כבר הכנתם) תוכנית הכוללת את התקינה הרלבנטית כולל מה שנעשה בארה"ב/אירופה , אבל בצורה מפורטת , כך שאולי אז ביחד עים עו"ד שיעבוד נגד הפקידים יעביר את זה , הרי כול התקינה המוטורית בארץ היא ע"פ הפורמט האירופי , אם כך צריך עו"ד שיכריח אותם להצמד לאותה תקינה גם לגבי מירוצים , ואז לא יוכלו לעשות כסת"ח ועיכובים .

ואולי למצוא דרך לממן לוביסט טוב , כי בארצנו הקטנה בלי מעכר מסוג זה או אחר שום דבר לא יזוז

בברכה יהודה

בברכה יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בהחלט לא מדבר שטויות, יותר מזה עמותת נהגי המירוצים עשתה זאת בהעברת החוק עצמו

עבדנו עם לוביסטית,ועו"ד צמוד (רון דרור)

חבל ש יו"ר העמותה הנוכחי בצעד לעניות דעתי תמוה החליט להשתחרר משירותיו של אותו עו"ד שליווה אותנו 6 שנים.

אם הוא היה מגוייס היום בטוח שדברים היו מסתדרים אחרת.

דני לוי

מירוצי מכוניות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי תכינו (אולי כבר הכנתם) תוכנית הכוללת את התקינה הרלבנטית כולל מה שנעשה בארה"ב/אירופה

1. להערכתי אתה לא משתמש במונח הנכון. "תקינה" במשמעותה אצלנו לא רלבנטית. מן הסתם אתה מתכוון לתקנונים השונים...

2. ובענין זה - הבעיה שלנו איננה עם התקנונים, אלא עם כל מה שמסביב: כל מה שלא מופיע אצל ה-FIA/FIM (למשל, איזה גורם מוסמך לאשר מסלול - מהיבט החוק בישראל, לא ההיבט הספורטיבי - ובאיזה תנאים; ממי צריך רשיון עסק כדי לקיים אימון; וכן הלאה).

טל

חבר הפורום טל שביט נהרג בתאונת דרכים כשהוא רכוב על אופנוע בזמן מילוי תפקידו ככתב רכב. יהי זכרו ברוך.

* "מוטב שתשתוק ויחשבו שאתה טפש, מאשר לפתוח את הפה ולהסיר כל ספק" (בנג'מין פרנקלין)

* "If I were in your shoes, I'd whisper before I'd shout" (רייצ'ל סטיבנס, "סוויט דרימס מיי ל.א. אקס")

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא שאמרתי קודם טל

אם הספורטאים היו הולכים ביחד כמו אז(כתב אמנה זוכר?) עם עו"ד מול המחוקקים, הדברים היו נראים אחרת

לא היו גמגומים,לא היה "הפרד ומשול " והם היו עושים בדיוק אבל בדיוק מה שהם צריכים לעשות.

עדיין לא מאוחר, צריך לבלום ולהערך מחדש.

דני

מירוצי מכוניות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בהחלט לא מדבר שטויות, יותר מזה עמותת נהגי המירוצים עשתה זאת בהעברת החוק עצמו

עבדנו עם לוביסטית,ועו"ד צמוד (רון דרור)

חבל ש יו"ר העמותה הנוכחי בצעד לעניות דעתי תמוה החליט להשתחרר משירותיו של אותו עו"ד שליווה אותנו 6 שנים.

אם הוא היה מגוייס היום בטוח שדברים היו מסתדרים אחרת.

דני לוי

מה? למה? מתי?

מתי הוחלט להיפטר מרון דרור? מה הסיבה/סיבות?

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

הדיון עוסק בתקנות ולא בעורך דין.

אני חייב לדייק בפרטים,

הקשר לא הופסק ביוזמת הועד או היו"ר, אלא לאור אי הסכמות משמעותיות, בפגישה שגם אני נכחתי בה.

לדעתי המידע המדוייק אינו רלוונטי למי שאינו חבר עמותה ולכן אפרסם את הפרטים המדוייקים באתר העמותה - בחלק של החברים.

בברכה,

עפר שורץ

מזכיר העמותה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומנם היפרדות מעו"ד רון דרור היא עניין פנימי של העמותה, אבל הנושא של התקנות בו אנו עוסקים מתבסס על מצב שללא עו"ד צמוד,לוביסט צמוד לא נגיע רחוק

זו דעתי האישית שנובעת מההצלחה שנחלנו בהעברת החוק.

דני לוי

מירוצי מכוניות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

.....לכך אני יכול רק להסכים ולתמוך.

אכן לדעתי נדרש גוף אחד, ומוביל, שיתמך ע"י אנשי המקצוע המתאימים בכל תחום.

אם היה לנו כזה - לא הינו מדסקסים את הנושא כאן, אלא הינו רואים תוצאות ......

אם היה לנו שר, שאכפת לו מזה - הינו גם רואים תוצאות.

אולי צריך לחדד את כיווני הפעולה, ואין מה לעשות, אנו עוסקים ב"פוליטיקה" !

זו לא מילה גסה, זה לא עונש,

זו הדרך בה מיעוט שולט מניע וגורם לרוב לעשות כדברו.

אם הרוב לא עושה כדברו - הוא לא מצליח ב - "פוליטיקה"

הסיכוי היחידי שלנו הוא להראות את כוחנו ע"י מנגנונים שיראו מה כוחינו ולכן יגרמו לפוליטיקאים לעשות את שאנו רוצים.

מה הדרך ?

יש הרבה אך לכולם דרוש זמן והשקעה.

מי שמחפש פתרונות חינם - יגיע בסוף לעוד תקנות, ועוד חוקים, ועוד מגבלות ולא יזכה לראות תוצאות.

דובי,

אני חושב שלהרים אירוע זה הכי נכון אבל צריך להשקיע בו הרבה מחשבה בשביל להביא כמה שיותר אנשים.

...גם כאילו שרק נהנים מ"המופע המוטורי" ביום שישי.......

צריך לחשוב.

יש צוות חשיבה ?

עפר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

roei, מאיפה קיבלת את הרושם הזה? איפה קראת את זה?

עד עכשיו לא ניתן היה לייבא רכב תחרותי, נקודה. לפי חוק הנהיגה הספורטיבית, כן אפשר, החוק אינו מגדיר את אחוזי המיסוי. אין צורך בתקינה בכל מקרה. מה בכלל ענין תקינה לדיון?

טל

אתה רוצה להגיד לי שאתה לא יודע שבארץ מסתובבים רכבי מירוץ ?

קארטינג זה לא רכב מירוץ?

רכבי ראלי למיניהם(ואני לא יזכיר שמות מטעמי פרטיות,לפרטים שמתחרים בחול ו/או מתאמנים בארץ) לא קיימים בארץ?

זה שאין תקינה להשתמש בהם לא אורמ שאסור או שלא ניתן לייבא אותם

ועד כמה שאני יודע אין על רכבי מירוץ מס,יכול להיות שבזה אני טועה.

האבסורד הוא כזה-אפשר להביא אבל אסור להשתמש,

ועל כך בעצם אנחנו/אתם "נלחמים" בעיגון החוק לספורט המוטורי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלת תם - מה זה לוביסט?

אדם שפועל בשמו ומטעמו של אדם אחר (בכנסת לדוגמה) למען יצירת תמיכה בנושא מסויים.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6241 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...