Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מערכת לאוטו שלי, סוף כל סוף, מבקש המלצות וחוות דעת.

cold-sorrow
שימו לב! השרשור הזה בן 6287 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ויקום הקורווין ויכה את הגנן.

שוב חזרנו להטפות שפיוניר זה איכסה?

לדעתי לפיוניר מאז ומעולם היו מכשירים טובים עם הנדסת אנוש טובה. "סאונד חלול" וכל שאר התיאורים הקוסמיים שניתנו לפיוניר ניתנו להם שלא בצדק.אנני יודע מה איתך אבל לי היה מכשיר פשוט שלהם ולא אהבתי את הסאונד . לשם הגינות אני חייב להודות שלא שמתי אותו על מערכת טובה ,(לא ידעתי על מערכות לרכב ונתנו לי מה שהמוכר אמר ). אולי המכשירים הגדולים שלהם הם יותר טובים , אבל עדיין אין עשן בלי אש

איתמר.

ולפותח השירשור , אנני יודע מה מניע אותך לא לקנות משומש , אבל מבדיקה קטנה במודעות למכירה יש כאן סוני עם 24 ביט (לטענת המוכר והיות והוא חבר בפורום אז כנראה זה נכון)

יש מגברים מעולים יש סאבים של PG ושל אדייר אודיו שזה סאב מעולה ביותר ובמחיר נמוך

אה כן יש גם קומפוננטים של פוקאל (לא יודע אם זה הדגם שלך או לא )

בקיצר אני חושב שלקנות חדש עם אחריות ולא לקנות משומש לאחר בדיקה זה פשוט לצבוע את הכסף בכחול ולזרוק לים

בברכה יהודה

בברכה יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 161
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יהודה אני מסכים איתך על כל מילה.

זו הייתה כוונתי.

לגבי פיוניר היה רק עניין של טעם אישי וכמו כן התבססות על משהו שכתוב בכל מקום זה הכל.

בכל מקרה אני בכלל התכוונתי לעניין הקניה מיד שניה.

סתם אני אתן דוגמא אישית . אני מוכר פה קומפוננטים . הם אמנם מלוח יד שניה. אבל הם חדשים.

מאיפה כמה ולמה זה לא ככ חשוב. הם מעולם לא ניפתחו ויש פה רבה כאלו אצל הרבה מאוד אנשים.

למשל יש את זוריק שמוכר פה קלריון חבלז ב 500 ש"ח או רוקפורד מעולה ב450 ש"ח.

למה לקנות חדש? לא ברור לי.

לא כשיש לנו כזה מנוע נהדר פה.ואם אתה עוד לא מאמין לבנאדם ושמיעה של 15 שעה נגיד של המוצר לא מספיק טובה , אני חושב שאין שום בעיה לגשת למעבדה.

חוצמזה אף אחד לא אמר שביד שניה אין בעיית חוזה ואחריות.

קודם כל יש פה מספיק מכשירים/מגברים/רמקולים שעדיין בתוקף האחריות שלהם.

כמו כן אפשר לסגור עם המוכר שאתה מרכיב את זה איתו/לידו וכו .. ואם זה לא עובד אחרי שבוע למשל יחזיר לך את הכסף.

כמובן שיש לעשות סייגים וכו.. אבל בגדול לא נראה לי שיש עם כזה דבר בעיה.

:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולפותח השירשור , אנני יודע מה מניע אותך לא לקנות משומש , אבל מבדיקה קטנה במודעות למכירה יש כאן סוני עם 24 ביט (לטענת המוכר והיות והוא חבר בפורום אז כנראה זה נכון)

יש מגברים מעולים יש סאבים של PG ושל אדייר אודיו שזה סאב מעולה ביותר ובמחיר נמוך

אה כן יש גם קומפוננטים של פוקאל (לא יודע אם זה הדגם שלך או לא )

בקיצר אני חושב שלקנות חדש עם אחריות ולא לקנות משומש לאחר בדיקה זה פשוט לצבוע את הכסף בכחול ולזרוק לים

בברכה יהודה

יהודה, בהדגשה אני מסכים איתך בכל מילה על הסאב. כל פעם ששמעתי אותו (אצל חבר שמוכר אותו דרך אגב) נהנתי. פשוט ככה. אבל המגבר שלו לא יוכל לפתוח אותו כי הוא דורש 600-650 RMS, ככה שהוא ישתלב עם המוזיקה יפה, אבל בקושי.

המלצה אישית, PG דגם R.

בברכה,גיא.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יהודה, בהדגשה אני מסכים איתך בכל מילה על הסאב. כל פעם ששמעתי אותו (אצל חבר שמוכר אותו דרך אגב) נהנתי. פשוט ככה. אבל המגבר שלו לא יוכל לפתוח אותו כי הוא דורש 600-650 RMS, ככה שהוא ישתלב עם המוזיקה יפה, אבל בקושי. אם הוא היה קונה מונו חזק משומש הוא יכול היה להשתמש בו

המלצה אישית, PG דגם R.

בברכה,גיא.

בברכה יהודה

בברכה יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל הוא לא קונה מונו חזק משומש. או ששיכנענו אותו והוא כן? הוא דיבר עם אלי ונראה לי שהוא קצת השתכנע. נראה מחר בהמשך השירשור (אם יהיה). נראה לי הכל ייפתח מחדש, יש לי תחושה כזאת לא יודע למה :-D:wink:

בברכה,גיא.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יהודה, בהדגשה אני מסכים איתך בכל מילה על הסאב. כל פעם ששמעתי אותו (אצל חבר שמוכר אותו דרך אגב) נהנתי. פשוט ככה. אבל המגבר שלו לא יוכל לפתוח אותו כי הוא דורש 600-650 RMS, ככה שהוא ישתלב עם המוזיקה יפה, אבל בקושי.

המלצה אישית, PG דגם R.

בברכה,גיא.

+1

סאב פשוט מדהים! היה לי אותו עם הגברה של 250 RMS ונהנתי מכל רגע ששמעתי

סאב גם נציל מאוד! ממליץ בחום..

Seat Ibiza GTI 2000 16V

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. אגיד מה שאני רוצה. ככה אני חושב. אני לא מאמין בללטף את כולם ולפרגן ללא הסתמכות, לדעתי זה מנהג מגונה .

ב. פיוניר 6850 לא נשמע יותר טוב מ765 גם אם אני אעמוד על הראש. הסיכוי היחיד הוא ש: האוזניים שלך דפוקות ואתה נהנה מלאונדנס כי מכשיר פלאט נשמע באוזן שלך יבש (כי האזן לא מסוגלת יותר לשמוע למעלה ולמטה טוב).

דבר שני אתה בעצם לא מבין מספיק , לא שמעת מספיק, כדי לתת על כך דעה.

מישהו כתב פעם שאוכל זה לא רק טעם אישי , זה גם משהו נלמד. להעריך אוכל טוב צריך ללמוד. אותו הדבר סאונד.

אולי כיוון ש70 אחוז מהפורום פה שומע אמ פי 3 במערכת שלו , ולפי קריאה ראיתי שהרוב שומעים אלקטרונית , אין להם בחיים סיכוי להין מזה מכשיר או רמקול או מגבר איכותי .

למערכת טובה צריך מוזיקה טובה , אין מה לעשות .

אם הבחור פה שומע אלקטרונית בעיקר ואמ פי 3 אז אפילו ה 6850 מכשיר יותר מדיי איכותי בשבילו.

נגיד והיה שומע ג'אן מישל ג'אר הייתי מבין , אבל אני בטוח שהוא לא.(אני אפילו בספק כמה יודעים על מי אני מדבר ומה הוא עשה בחייו).

אם אתה שומע אמ פי 3 , אז 2500 זה המקסימום מקסימום מקסימום שיש להוציא על המערכת וגם זה לדעתי האישית מיותר.

אין סיבה לדחוף כסף למשהו שלא ינוצל כלל.(ואי מדגיש פה שאין שום קשר לסוג המוזיקה אלא לפורמט בלבד!!!).

תגיד לי רגע , מי אתה שתקבע שאני לא יודע להאזין או שהאוזן שלי לא טובה שזה מאוד מצחיק אותי דרך אגב.

אז תקשיב לי ותקשיב לי טוב דבר אחד אני שונא זה מתנשאים ובמיוחד את אלה שלא מבינים על מה הם מדברים. אה וכן ברור אם אני שומע רק אמ פי 3 אז לא להשקיע במערכת תעשה לי טובה נכון זה מוריד את האיכות אבל מה הקשר בכלל ללהשקיע במערכת או לא ,ואם אני שומע פעם בחצי שנה דיסק מקורי עם איכות מלאה אז כן להשקיע? חח תעשה לי טובה יפעור.

ושכחתי הלאודנס אצלי על OFF .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד לי רגע , מי אתה שתקבע שאני לא יודע להאזין או שהאוזן שלי לא טובה שזה מאוד מצחיק אותי דרך אגב.אתה צודק במאה אחוז לגבי הלשון שלו ולגבי הסגנון

אז תקשיב לי ותקשיב לי טוב דבר אחד אני שונא זה מתנשאים ובמיוחד את אלה שלא מבינים על מה הם מדברים. אה וכן ברור אם אני שומע רק אמ פי 3 אז לא להשקיע במערכת תעשה לי טובה נכון זה מוריד את האיכות יש משהו במה שהוא אומר , אם א5תה לוקח שWAV זה (מלוסלס או מריפ) 1411 סיביות לשניה וMP# זה בד"כ בין 128-192-256 ולעיתים נדירות מגיע ל320 אז ברור שיש הבדל תהומי בין האיכות המתקבלת . יש לי פלאפון ווקמן ובו אני שומע אית האיכות של 320 לעומת 192 , אז במערכת טובה בוודאי שתשמע הבדל של שמיים וארץ ,ואם אני שומע פעם בחצי שנה דיסק מקורי עם איכות מלאה לפי התרד' שאוגי פתח בזמנו על איכות הקבצים ברשת התברר שגם דיסקים צריכים לדעת מהיכן לקנות ע"מ לא לקבל דיסקים עים בעיות אז כן להשקיע?

ושכחתי הלאודנס אצלי על OFF .

בברכה יהודה

בברכה יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש על הJBL.

מה קורה עם שאר הרכיבים?

חשבת על מה שדברנו?

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש על הJBL.

מה קורה עם שאר הרכיבים?

חשבת על מה שדברנו?

כן. חשבתי, ואתה צודק במאה אחוז. כל עוד אני מגיע איתך למוכר :p ( כבר סונג'רת חחח סתם ) או עם מישהו שיודע דבר או שניים במוצרים השונים ויודע להגיד אם המוצר תקין/לא תקין , בלוי/לא בלוי אין מבחינתי שום בעיה לקנות אותו.

אני אציץ קצת במה שיש למכירה ביד שניה בפורום ונראה איך מתקדמים.

אם אתה/ כל מישהו מהפורום רואה משהו שנראה לך מתאים במסגרת התקציב אשמח לקבל הודעה.

דרך אגב, למישהו יש מושג כמה נותן הJBL בגישור ??

תודה לכולם, ובמיוחד לאלי (Soundman) וגיא (שומאכר) שמקדישים מזמנם הפנוי ועוזרים לי.תודה רבה.

מושיק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שיחה עם COLD SORROW.

הוא מוכן לקבל אופציות של ציוד משומש. !

הרשימה שלמטה הן אופציות רלוונטיות. ורציניות. (אין מחירים בכוונה.. כדי לקבל תגובות על הציוד)

מגבר יד שניה חדש לסאב. קסנון 400.1

סאב יד שניה חדש. ZR 350W RMS ללא תיבה.

או

סאב יד שניה חדש. אינפיניטי קאפא פארפאקט 12.1. ללא תיבה.

מגבר לרמקולים JBL 75.4 (יש כבר חדש)

קומפוננט. של CDT. האלמנטים חדשים! לא היו בשימוש.

יחוברו בי אמפינג (אין קרוס).

זוג מיד וופרים בגודל 6.5 מסדרת EF. מיד מקרבון פייבר.

וזוג טויטרים של אותה סדרה. דגם DRT-26 (טויטר משי).

מידים.

http://www.woofersetc.com/index.cfm?fuseaction=product.display&product_id=1563

טויטרים.

http://www.mainstreet-audio.com/Merchant2/merchant.mvc?Screen=PROD&Product_Code=DRT-26&Category_Code=CDTT

יש כמה אופציות לגבי המכשיר הראשי.

אופציה א. (תקציב עד 2000 שקל.)

מכשיר עם קרוס פנימי.

פיוניר 8600. 880.

אלפיין. 9833. 9835. 9853. 9855...

קלריון. (לא זוכר דגמים.)

פנסוניק (לא זוכר דגמים)

אופציה ב. (תקציב של 1500 שקל.)

מכשיר ללא קרוס פנימי. אבל מכשיר ברמה גבוהה.

כמו. קלריון. 938R

ויש אפשרות להביא

במחיר מצחיק קרוס חיצוני חדש! של לאנזר מסדרת האופטי. (אני לא נכנס לדיון איך הוא!) optix3b

ובנוסף יש אפשרות להביא אקוליזר 7 ערוצים חדש! של לאנזר מסדרת הוייב 740V

המערכת גולשת מ5000 שקל.

אבל הציוד ברמה גבוהה. התגובות הן מההודעה הזו ואליך. בלי קשר לעבר!

מתחילים מחדש!.

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6287 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...