Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מערכת לאוטו שלי, סוף כל סוף, מבקש המלצות וחוות דעת.

cold-sorrow
שימו לב! השרשור הזה בן 6306 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רגע רגע רגע. שמעת R 10? לא ZR10? אני שאלתי בקשר ל-ZR10 כי הוא מתכוון לקנות כזה. אל תבלבל. ה-R הוא 200 (ה-10). ה-ZR הוא 300 (ה-10). וכן אני רציני בקשר לעוצמה שלו לאיזה סאב אתה משווה אותו שאתה אומר שהוא חלש? יחסית לאיזה סאב הוא חלש?

ואיזה חג היום?

בברכה,גיא.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 161
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

נו, יותר טוב בשביל מושיק (פותח השירשור). הוא מחפש יותר עוצמה, זה מה שהבנתי אחרי שאמרו לו שה-ZR יחסית חלש, אפילו שהמגבר שלו מסוגל לספק לו "רק" כ-280. לדעתי, כדאי לך (מושיק, כן לך כדאי :-D ) ללכת על ה-ZR. אבל שוב, זאת רק דעתי.

בברכה,גיא.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו, יותר טוב בשביל מושיק (פותח השירשור). הוא מחפש יותר עוצמה, זה מה שהבנתי אחרי שאמרו לו שה-ZR יחסית חלש, אפילו שהמגבר שלו מסוגל לספק לו "רק" כ-280. לדעתי, כדאי לך (מושיק, כן לך כדאי :-D ) ללכת על ה-ZR. אבל שוב, זאת רק דעתי.

בברכה,גיא.

כנ"ל! לך על הZR!

גיא התכוונתי להבדלים בין הR10 לZR12 יכול להיות שהתבלבלתי? :roll: בקטנות :lol: .

גיא - לא שמתי לב לשאלתך לחג:

ט"ו בשבט חג לאילנות :p

בברכה, יוני.

מה זה הגלון *קבל* הזה בין המגברים ?
:shock:

המגברים האלה מממנים אירגוני טרור:onfire:

אחד החזקים! :rofl:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שאלתי על החג יא מסטול.

ובקשר לסאבים נראה לי שכולנו קצת מסטולים אחריי לילה חצי ארוך חצי קצר... תשמעו חבר'ה מצאתי זמן לא משהו לכתוב תהודעה אבל בכל זאת. יש 4 דגמים. R עשרה אינטש, R שנים עשר אינטש, ZR עשרה אינטש, ZR 12 אינטש, כמה RMS כל אחד מהם ?? אני עדיין לא הצלחתי להבין את זה :(

ובקשר להרץ, אני מתכוון לשמוע את הסאבים שלהם שיהיו לו בחנות (שהיא גם האזור התקנה המקצועי :p) בסוף שבוע הבא אני מקווה.

בברכה ולילה טוב.

מושיק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Zr10 -350RMS

Zr12 -350RMS

R12 - 250RMS

R10 -250RMS

לילה טוב .

רוני, אתה בטוח שהדגמים של ה-10 וה-12 שווים בעוצמתם? כי באתר שלהם לא רשום כך. מוזר.

גיא.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיע הJBL :)

וואלה הוא יפה חבל על הזמן !! חחח איך אני מתלהב

בקיצור, אני מתכנן לקנות גם את הפיוניר 5850 מהדיוטי פרי, רציתי את ה6850 אבל הוא נראה לי פחות נוח.

סאב אני אשמע של הרץ ואז אחליט ורמקולים אני גם רוצה לשמוע.

למישהו מהפורום מאיזור ירושלים או הסביבה יש V2/V1 באוטו ?

תודה רבה.

מושיק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיע הJBL :)

וואלה הוא יפה חבל על הזמן !! חחח איך אני מתלהב

בקיצור, אני מתכנן לקנות גם את הפיוניר 5850 מהדיוטי פרי, רציתי את ה6850 אבל הוא נראה לי פחות נוח.

סאב אני אשמע של הרץ ואז אחליט ורמקולים אני גם רוצה לשמוע.

למישהו מהפורום מאיזור ירושלים או הסביבה יש V2/V1 באוטו ?

תודה רבה.

מושיק.

חבל שאתה מתעקש אתה תעשה את הטעות שאני עשיתי בהתחלה עם המערכת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי את ה580 שזה אותו דבר כמו ה5800 רק פרמייר כמעט ואין שום הבדל. בהתחלה נהניתי ממנו ולפני כחודש החלפתי ל6850.

הבדל עצום באיכות הסאונד שלא לדבר על האקולייזר ושוב מי שאומר שהוא מסובך שיהיה בריא כי זה רדיו דיסק מאוד פשוט לתפעול וגם הרבה יותר יפה ואיכותי מה5850.

אני הפסדתי על העניין כ400 שקל (מכירת ה580 וקניית ה6850) ולכן אני מראש אומר לך את זה - אל תעשה את הטעות שאני עשיתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רוני :)

אני חוזר על השאלות.

למישהו מהפורום מירושלים והסביבה (הקרובה) יש 6850 ו/או V2/V1 מותקנים באוטו אני מאוד מאוד אשמח לראות ולשמוע?

אני אראה איך הוא ואשמע אותו ואז אחליט.

תודה רבה.

מושיק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6306 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...