Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מערכת לאוטו שלי, סוף כל סוף, מבקש המלצות וחוות דעת.

cold-sorrow
שימו לב! השרשור הזה בן 6301 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הוא נתן לך לשמוע סאבים של הרץ שם או שאתה אמור לבחור מה נראה הכי טוב :wink::-D ?? אם הוא לא נותן לך, ואני מאמין שאתה מת לשמוע את הרכיבים (הפוקל+הפיוניר+במיוחד הסאב שהוא של הרץ) אז אני מציע לך קודם לשמוע ורק אז לקנות. נכון, אין לך כבר מלווה, אבל אל תמהר. אני מיהרתי ונמרחתי בכסף על פיונירים ובלאופנקטים (קומפוננט) וכל מיני חארטות שלא קשורות לתחום בכלל. אז בקיצור ולעניין, קח את הזמן. חכה למפגש מרכז שיהיה בקרוב.

בברכה,גיא.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 161
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הוא נתן לך לשמוע סאבים של הרץ שם או שאתה אמור לבחור מה נראה הכי טוב :wink::-D ?? אם הוא לא נותן לך, ואני מאמין שאתה מת לשמוע את הרכיבים (הפוקל+הפיוניר+במיוחד הסאב שהוא של הרץ) אז אני מציע לך קודם לשמוע ורק אז לקנות. נכון, אין לך כבר מלווה, אבל אל תמהר. אני מיהרתי ונמרחתי בכסף על פיונירים ובלאופנקטים (קומפוננט) וכל מיני חארטות שלא קשורות לתחום בכלל. אז בקיצור ולעניין, קח את הזמן. חכה למפגש מרכז שיהיה בקרוב.

בברכה,גיא.

כנראה מה נראה הכי טוב :( , אין סיכוי שהוא יפתח לי אריזה מקורית וחדשה ויחליף סאבים עד שאני אהיה הכי מרוצה.

אני רוצה לבוא למפגש מרכז, כי התאריך של דרום לא מתאים לי. למישהו מהפורום יש בכלל סאב של הרץ ?

תודה.

מושיק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני לא טועה, ונראה לי שאני כן, ל-BORKA יש סאב של הרץ. בכל זאת, להרבה חברי פורום יש סאבים של הרץ, ההמלצות עליהם זורמות פה כמו מים.

גיא.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם.

אני מחייה את הת'רד :)

אז ככה, דיברתי היום עם אבי מעל גלגלים ועם חיים מסאונדר.

חיים עושה רושם של אדם נחמד מאוד, בא לתת שירות, לעשות את העבודה, לא לבלבל את המוח, המחירים מעולים והאחריות גם.

אבי עושה רושם של אדם פעיל, עובד, חרוץ, הרבה עבודה על הראש ונשמע יותר לחוץ ועם פחות זמן מחיים. המחירים טיפה יותר גבוהים אבל בלי לדבר הרבה קיבלתי הנחה שמשווה את המחיר שנתן לי חיים.

הפריטים המדוברים הם דרך אגב פוקאל V2 קומפ', רדיו דיסק פיוניר 6850MP.

את הסאב אני אקנה מרדיו צליל - איפה שאני אבצע את ההתקנה !!

למי יש סאבים של הרץ מכל סוג וכל דגם ומוכן להקדיש קצת מזמנו ולהשמיע לי איך הם דופקים ?? אני ממש ממש לא רוצה לקנות סאב על בליינד !!

אשמח לקבל חוות דעת והמלצות.

תודה.

מושיק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר למה שאמרת לגבי זה שלא ייפתחו בשבילך סאבים כדי שתשמע, רמי קראדי מהוד השרון הבטיח לי שעד שאני לא מרוצה אני לא יוצא, לא משנה כמה מוצרים הוא ייפתח. אני וויתרתי עליו, אומנם, בגלל שהוא ניסה לדחוף לי את המוצרים שהוא מייבא כל הזמן.

כל קרב הוא קרב אוכל כשאתה קניבל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התגעגעתי קצת לשירשור הזה אתה יודע? :wink::lol:

בקיצור, אני חושב שיש סאבים שאפשר לקנות אותם על בליינד. כמו ה-IDMAX בתקציבים הגבוהים או הפירלס XXLS (לטעמי אני אומר שהייתי קונה אותם על בליינד אם היה לי הכסף והמערכת המתאימה), וגם יש את דגמי הרץ השונים שאפשר לקנות על בליינד (מה שאתה נעול עליו כביכול) כי הוא פשוט סאב שבדרך כלל מתאים לרוב סוגי המוזיקה וישתלב יופי עם כל מערכת ברמה שהוא מספק, ואת זה הבנתי מתגובות חברי הפורום (שמעתי את ה-E250 פעם אחת). מקווה שהבנת את הכוונה שלי.

בברכה,גיא.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נעול מאוד על הרץ.

ההמלצות עליו מעולות, אז למה לא ?? אני רק צריך למצוא סאב איזור ה300 וואט RMS שיתאים למגבר ושיהיה סליל אחד של 4 אוהם !

יש כזה להרץ ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש חנות ברמלה בשם עדי התקנות, הוא עובד עם הרץ , תתאם איתו מראש על מה שאתה רוצה.(תגיד לו בחור בשם לירון שלח אותך אולי תקבל יחס אחר.) http://adisound.co.il/

מחפש קומפוננט רוקפורד T5...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ההבדלים בין ה-HX250 ל-ES300 מבחינת עוצמה,נצילות ודיוק? מישהו יודע? ככה אולי הוא יוכל לראות מה יותר כדאי\שווה לקנות איזה מהדגמים האלו.

גיא.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על ההצעות לשמיעה של סאבים לירון,נמו,ובוריס.

גיא,

ES300 הוא 350 RMS, ו94 Db והוא מסדרת אנרג'י (2/4).

HX250 הוא 450 RMS ונצילות של 93 Db והוא מסדרת היי-אנרג'י (3/4).

HX250D הוא פשוט אותו סאב אך עם 2 סלילים של 4 אוהם ונצילות של 96 Db (נציל אחושרמוטה!!!).

המגבר שלי נותן 284 RMS בגישור ולכן אני אחפש סאב עד 350 RMS ולא יותר.

הES300/HX200 יכולים בהחלט לבוא בחשבון, השאלה היא האם הוא ייפתח כמו שצריך ע"י המגבר שלי (JBL מהדיוטי).

כנסו לאתר של הרץ יש שם את כל הפרטים על כל המוצרים שלהם.

http://www.hertzaudiovideo.com/default_en.htm

בברכה.

מושיק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרץ es300 אחד הסאבים אני אומר לך!

אתה חייב לשמוע, אני מאוד אהבתי, אם תגיע למפגש דרום הבא תשמע אותו, אין מצב שאתה לא תאהב אותו!

ההרץ הזה מוגבר על ידי הJBL מהדיוטי פרי, ותסתכל את ההתלהבות שלי חח:D

הכול עניין של כיוונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יהיה לו את הסאב הזה אני אקח אותו. הוא אמר שיש סאבים של הרץ ב1000 שקל וגם ב1800.

הES300 בטח עולה 1000 והHX200 עולה 1800...

נראה!

אני אעדכן לפי ההתפתחויות, בנתיים אבא של חבר בודק את החנות של חיים (סאונדר) אם זה נראה כמו מקום מקצועי או חאפרי (בלי קשר לתגובות) כי חשוב לי לדעת מאיפה אני קונה מוצר ואיזה שירות אקבל, וגם בודק האם סאונדר חנות שמוכרת ע"י היבואן.

משום מה חיים הציע לי לרכוש את המכשיר עם שנה אחריות או שלוש שנים, מכשירים מקוריים מבית עוזי רדיו באים רק עם 3 שנים אחריות, למישהו יש הסבר ?

תודה.

מושיק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משום מה חיים הציע לי לרכוש את המכשיר עם שנה אחריות או שלוש שנים, מכשירים מקוריים מבית עוזי רדיו באים רק עם 3 שנים אחריות, למישהו יש הסבר

אצל כולם אתה מקבל שנה אחריות על העין!

עוזי רדיו נותן עוד שנתיים על המכניקה.

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6301 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...