Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מערכת לאוטו שלי, סוף כל סוף, מבקש המלצות וחוות דעת.

cold-sorrow
שימו לב! השרשור הזה בן 6301 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מושיק אל תעשה טעויות. אם כבר הלכת על פיוניר, רק ה-6850. הממשק נוח ולא קשה לתפעול. אל תדאג, תוך שבוע כבר מתרגלים.

שמח על ה-JBL. והוא לא כזה יפה. הוא נחמד. הרוקפורדים יפים :twisted:

בברכה,גיא.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 161
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אמנם אני לא אוהד את המכשירים של פיוניר, אבל בכ 1300+- זה המכשיר שנותן הכי הרבה

תמורה של פונקציונאליות מול כל שאר המכשירים.

אם דעתך על פיוניר תמיד היתה טובה, זו תהיה בחירה טובה עבורך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחי יש 6850 באוטו אבל עם דוטק אוביישן. למעשה, הוא החליט למכור את כל המערכת שלו, כי הוא מוכר את האוטו, ולכן ה-6850 עובר אליי (ככל הנראה לעכשיו הוא מוכר את המערכת).

אז אולי, מי יודע, אם תבוא למפגש הקרוב וגם אני יבוא, ייתכן ותראה אותי עם איזה 6850 חמוד כזה.

בברכה,גיא.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוטק אוביישן גם נחמד ביותר :)

אם אין את השילוב הספציפי הזה לא נורא.

אני אשמח בכל מקרה לשמוע V1/V2 ולראות 6850, אם ביחד מצויין ואם לא ביחד גם סבבה.

נדבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו אז על מה החלטת ללכת ?לאיזה כיוון יותר? ה-V2+ה-6850 ואיזה סאב?

גיא.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו אז על מה החלטת ללכת ?לאיזה כיוון יותר? ה-V2+ה-6850 ואיזה סאב?

גיא.

V2 ו6850 כמעט סופי, נשאר לי להתרשם פיסית וזה יהיה סופי. סאב כנראה הרץ אנרג'י אחד הדגמים שיהיו 300 RMS עם סליל אחד של 4 אוהם או שניים של 2 אוהם וידפוק יפה !

אתה הולך להשקיע 5K במערכת. תשקיע 150 ש"ח על דלק ותיסע למפגש דרום אני בטוח שתוכל לשמוע את כל הרכיבים שם וגם בשביל החוויה.

מסכים איתך.

אבל למען האמת אני מעדיף מרכז על צפון, ירושלים זה יותר במרכז. מתי המפגש מרכז הבא?

ורק אלוהים יודע איך אני מגיע לקרית גת חחח !!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא המרחק בין ירושלים לקרית גת הוא דיי דומה למרחק בין ירושלים לר"ג, לתשומת ליבך! להגיע זה כבר משהו אחר. לגבי מפגש, נראה לי שעוד כשבועיים יהיה.

בברכה,גיא.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

BORKA, הוא שאל לגבי מפגש מרכז. אותו לא מעניין דרום צפון :lol: .

בברכה,גיא.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי היום ברדיו צליל בירושלים בגבעת שאול.

התרשמתי לטובה מהמקום, השירות טוב, דני (האחראי) לא מורח אותך, נותן הסברים בלי לחסוך, וגם לא ייבש אותי הרבה.

נכנסתי ב13:00 וב 13:20 לאחר שאמרו לי להמתין הוא ניגש אליי ולאוטו התבונן מעט אמר הרמקולים שלך 6.5/6.25 זה לא משנה כל כך. אמרתי לו שיש לי מגבר, אני קונה רדיו דיסק ורמקולים לא ממנו, וממנו רק סאב חיווט והתקנה.

הוא אמר שחיווט יהיה 250 שקלים, התקנה 600 שקלים, וסאבים יש לו של הרץ מ1000 שקלים עד איזור ה1800 והיי אנד ביותר כסף שלא מדבר אליי.

בקיצור אני ארכוש את ה6850 מאחת החנויות בזאפ, את הפוקאל V2 גם כן מאחת החנויות בזאפ ואגש אליו להתקנה.

יש למישהו דגם ספציפי לסאב של הרץ בסביבות 250-350 RMS סליל אחד של 4 אוהם או שניים של 2 אוהם (המגבר מספק 284 בגישור) ?

תודה רבה.

מושיק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6301 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...