Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דייהו רייסר /סופר רייסר או פאיט פונטו או עוד משהו אחר ייעוץ בקניה

roslan88
שימו לב! השרשור הזה בן 6316 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה אני מחפש לקנות מכונית , התקציב הוא 14-16 אלף. חשבתי בהתחלה להביא אוטו קטן כמו פיאסטה /ג'אסטי לדוגמא . למרות שפונטו גם קטן אבל הוא נראה בהרבה יותר טוב ויותר גדול , יש אפשרות גם לסיאט איביזה , הלכתי לראות אחת וכמו שהבנתי שיש הרבה בעיות באוטו אז וויתרתי וקשה למצוא אחת שמורה וטובה. ראיתי גם דייהו סופר רייסר או הרייסר אז אני לא מכיר את האוטו אם אפשר פירוט ? לגבי צריכת הדלק שלו , אחזקה, חלקים , אמינות וכו' כי זה אוטו זול והרבה מאוד אנשים מוכרים אותו, כנראה שיש סיבה לכך.

ראיתי גם כל מני מאזדות למיניהם אבל כולם עם קילומטרג' כ 170 + אז לא נראה לי כדי.

יש כל אופל כל מני דגמים כמו קורסה , יקר להחזיק ?

ראיתי שיש גם סקודה פליסיה למרות שלא ממש אהבתי את האוטו, בכל זאת האם האוטו אמין וזול להחזקה?

בעקרון אני צריך אוטו עם צריכת דלק נמוכה , ולא רוצה אוטו קטן בסגנון ג'אסטי/פיאסטה , למרות שכמו שכתבתי קודם פונטו , איביזה נראות נחמד.

תודה, רוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הפונטו יש את הדגם S55 שזה מנוע 1100 האם האוטו ממש איטי? לא שאני מחפש מהירות אבל ליסוע 3 אנשים באוטו עם מזגן בכזה אוטו לא חושב שיסע טוב , מישהו מכיר את האוטו איך הוא בנסיעה ?

וגם יש אתה אוטו אופל קורסה איך הוא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרכב שני אני מחזיק את הדייהו סופר רייסר משנת 95.

רכב מאוד אמין, מאוד זול.

אני הייתי ממליץ לחפש אחת משנת 96 ומעלה, אשר בשנה הזאת הדייהו קיבלת תיבה בעלת 4 הילוכים ולא 3(כמו אצלי). בסה"כ רכב מאוד מאוד בסיסי, די אמין, ויש מאות כאלה בעלי קילומטרז'ים נמוכים מאוד.

שווה להשקיע בחיפוש ולמצוא אוטו שלא נסע.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי תודה.

מישהו מכיר פונטו S55 ?

פיאט בראבה 96 ?

פיאט מריאה 98 ?

ועוד שאלה היא לגבי אוטו עם מנוע דיזל , הטיפולים שלו הם אותו מחיר כמו בנזין ? ושמעתי שאם לא נוסעים הרבה זמן באוטו שהוא דיזל זה עושה בעיות , למה יש מצב שיהיו תקופות שהאוטו לא יהיה בשימוש שבועיים ואף יותר . צריך תשובה

פשוט מצאתי פג'ו 306 אחת והמנוע דיזל.

תודה,רוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה נעול דווקא על ה-S55?

אם אתה יכול למתוח קצת את התקציב, אני ממליץ לך ללכת על הדגמים היותר חזקים ויותר מאובזרים של הפונטו - SX 60/75. תקבל הרבה יותר מהם...

בראבה לא נראה לי נכנסת בתקציב שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בראבה לא נראה לי נכנסת בתקציב שלך.

מודל 96 נכנסת ועוד איך, כי המחירים שלהם זהים לפונטו ואף נמוכים יותר, זה כמו המקרה עם יונדאי לנטרה ואקסנט

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6316 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...